Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Sayfa Konusu: Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları, Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı, Abladan Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı, Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı Uzun, Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı Duygusal, Erkek Kardeşe Komik Doğum Günü Mesajı

Bu yazımızda aile bağlarının kolları olan kardeşler için doğum günü mesajları hazırladık. Kardeşe gönderilecek doğum günü mesajı onu mutlu etmeli ve sevindirmelidir. Önceden kardeşe doğum günü mektubu gönderilirdi ama artık kutlamalar günümüzde kısa mesaj olarak gönderilmekte.

Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Canım kardeşim iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Seni bizlere veren Yaradan’a şükürler olsun. Sen bizim hayatımıza bir güneş gibi girdin, neşe saçtın, bizlere mutluluk verdin. Doğum günün kutlu olsun kardeşim nice mutlu senelere.

Arkadaş kızdığında silmesi kolay olandır kardeşse silip atamadığın diğer yarın. Her zaman yanındayım kardeşim iyi ki doğdun.

Reklamlar

Seni her zaman çok sevdim ve her zaman da seveceğim. Sen benim canım kadar değerli biricik kardeşimsin. Canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun canım kardeşim, nice mutlu yıllara. Ablan seni çok seviyor.

Kardeş dediğin yıldızlar içinde parlayan ay gibidir, kardeş dediğin sabah doğan güneş gibi mutluluk vericidir. Ömrün güzel olsun doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

Ben ne zaman yalnızım desem hemen kardeşim gelir aklıma iyi ki varsın canım kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaş, dost her zaman samimidir ama bir kardeş gibi candan değildir. Benim için kardeş dedin mi akan sular durur, tüm arkadaş, dostlar unutulur. Nice mutlu yıllara kardeşim.

Varlığın armağan bana daha dün gibi doğumun hafızamda. Seni çok seviyorum kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. İyi ki doğdun mutlu yıllar kardeşim.

Reklamlar

Sağlıklı, mutlu, aşklı, meşkli nice yıllara canım kardeşim. İyi ki doğdun. Mutlu yıllara.

Bugün gönlünden geçen tüm güzellikler gerçek olsun. Ne dilediysen hepsi gerçek olsun. Mutluluktan gözlerinden yaşlar dökülsün. Canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Ben yaşarken melek gördüm. Kanatları yoktu ama iyi kalpli, güzel mi güzel bir peri gibi benim meleğim. Meleğim doğum gününü kutlu olsun.

Sen benim biricik kardeşimsin, iyi ki varsın kardeşim. Doğum günün sana istediğin tüm güzellikleri getirsin.

Bugün senin en özel günün, bugün tüm dileklerin gerçek olsun, hayat sana her zaman gülsün. Yakışıklı kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşının sana huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini dilerim. En güzel günlerinin geçmesi, gelecek her gününün geçen günlerinden daha güzel olması dileğiyle mutlu yıllar.

Bir kardeşim var benden çok uzakta, bu gönül her gün onu özlemekte, kardeş uzakta olsa da kalp onu her zaman sevmekte. Güzel kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Dünyanın en yakışıklı prensesi doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara.

Aman Allah’ım kardeşim 1 yaş daha büyümüş. Büyüdükçe güzelleşiyor, güzelleştikçe bir periye dönüşüyor. Prensesim iyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Doğum günün kutlu olsun güzel yakışıklı kardeşim. Senin en özel gününde yanında olmak isterdim ama olmadı. Yanında değilim ama unutma her zaman kalbimdesin.

Bu mesaj yakışıklı kardeşe gönderilmiştir. İçeriği sevgi yüküyle yüklenmiştir. Doğum günün kutlu olsun can kardeşim.

Küçük prens doğum günün kutlu olsun. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Ömrün hayırlı, huzurlu ve mutlu olsun.

Daha güzel yaşlara birlikte girmek dileğiyle, doğum gününü kutlar sana mutluluklar dilerim.

Bugün benim yakışıklı prensimin doğum günü, büyüdükçe çok daha yakışıklı olmaya başladı. Nice mutlu yıllara canım kardeşim.

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin kardeşin olmak ne güzel bir şey. İyi ki doğdun.

Canım kardeşim dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Yaşın kaç olursa olsun her zaman hayattan zevk almaya bak. Geçen günler asla geri gelmeyecektir. Doğum günün kutlu olsun yakışıklı prensim.

Bugüne kadar çok acılar çektin, çok zor günler geçirdin. Allah’ım bundan sonra yüzünü hep güldürsün, her zaman mutlu etsin, eskiden yaşadıklarını unuttursun. Canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en yakışıklı prensi doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara.

Sen canımdan öte cansın,  sen uzakta da olsa yakında da olsa her zaman kalbimdesin. Sen benim biricik kardeşimsin. Kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Senin varlığın bize en güzel hediye, sen uzaklarda da olsan senin gibi bir kardeşimiz olması bize yeter. Yeni yaşın kutlu olsun kardeşim benim.

Canım kardeşim acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Hey yakışıklı bakar mısın? Ablan seni çok seviyor ve senin en özel günün olan doğum gününü kutluyor.

Canım kardeşim dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan eyguzelsozler.com sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Kardeşler bir ağacın kökleri gibidirler, ne kadar uzağa gitseler de aynı canı taşırlar. Seni çok özledim canım kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Sırtımı güvenle yasladığım bir kardeşim var şükür bu hayatta. İyi ki doğdun kardeşim.

Arkadaş çok olur ve bulunur kardeş ise tektir ve yerini kimseler alamaz. Güzel kardeşim iyi ki doğdun.

Hey yakışıklı adam, seni çok seven ablan doğum gününü en içten dilekleriyle kutluyor, sen olmasan bir parçamız ailede olmayacaktı. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününde sana en güzel hediyeyi vermek isterdim ama seni sana nasıl verebilirim ki kardeşim. İyi yaşlar.

Yalnız hissettiğim anda ben buradayım diyen bir kardeşiniz varsa hayatta sizden mutlusu yoktur. Canım kardeşim iyi ki doğdun.

Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı Uzun

Sen doğduğunda annemle babam seni çok sevdiklerinle seni çok kıskanmıştım. Şimdi de seni çok kıskanıyorum ama annemden babamdan değil seni herkesten kıskanıyorum canım kardeşim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Güzel kardeşim yarın tonton bir dede olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Sen dünyaya geldiğinde hepimiz ne kadar mutlu olmuştuk. Seni kucağımıza almak için birbirimizle kavga ediyorduk. Seni o zaman çok sevmiştik. Şimdi mi? Daha çok seviyoruz canım kardeşim. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Hayat kısa kardeşim çok çabuk geçiyor. Bu yüzden hayatı dileğin gibi doya doya yaşamaya bak. Gez, eğlen, sev, sevil eyguzelsozler.com gönlün ne istiyorsa onu yap. Çünkü bugün asla geri gelmeyecek. Yeni yaşını gönlünce yaşaman dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Bugün arkadaşların, dostların, sevdiklerin, kuzenlerin sana doğum günü mesajı gönderecek ama dikkat et bu mesaj onlardan çok farklı. Bu mesaj abladan kardeşe gönderilen sevgi mesajıdır. Kardeşin doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir.

Birlikte o kadar güzel anılar bıraktık mazide, şimdi sen ayrı yerlerdesin, ben ayrı yerlerde. Ne kadar uzakta olursam olayım sen her zaman benim kalbimde olacaksın. Bugün senin doğum günün sakın unuttuğumu sanma. Ben kendimi kaybederim, kendimi unuturum ama senin doğum gününü unutmam. Canım kardeşim Rabbim sana sağlıklı, huzurlu, mutlu bir ömür nasip etsin. Yeni yaşın eski günlerinden çok daha güzel olsun, bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Benim bir erkek kardeşim var olmayanlar kıskanmasın. Ben ondan büyüğüm ama her zaman o beni korudu bana yardımcı oldu. Bir baba gibi zor zamanlarımda hep yanımda oldu. Kendi rahatını bırakıp benim rahat yaşamam için çalıştı. İyi ki varsın canım kardeşim. Allah senden razı olsun. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

Küçükken abla hep sen benim yanımda ol derdin, ben de hep senin yanında olacağım kardeşim demiştim. Belki şuan bedenen yanında değilim ama ben her zaman senin yanında, kalbindeyim kardeşim. Kardeşim benim doğum günün kutlu olsun.

Dikkat dikkat bu mesaj ablasından canından çok sevdiği kardeşine doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir. İçeriği sevgi ve mutluluk doludur. Doğum gününü kutluyorum kardeşim.

Size bir insandan bahsedeceğim; iyi yürekli, tertemiz kalpli, güldüğü zaman dünyaları güldüren, çevresindeki herkes tarafından sayılan, ablası tarafından çok sevilen bir kişiden. Evet evet şimdi bu mesajı okuyan canım kardeşimden. Canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.