Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Sayfa Konusu: Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları, Kardeşime Doğum Günü Mesajları, Erkek Kardeşe En Güzel Doğum Günü Mesajı, Erkek Kardeşe Komik Doğum Günü Mesajı, Doğum Günü Mesajı Erkek Kardeşe, Erkek Kardeşim İçin Doğum Günü Mesajı, Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Reklamlar

Bu yazımızda aile bağlarının kolları olan kardeşler için doğum günü mesajları hazırladık. Kardeşe gönderilecek doğum günü mesajı onu mutlu etmeli ve sevindirmelidir. Önceden kardeşe doğum günü mektubu gönderilirdi ama artık kutlamalar günümüzde kısa mesaj olarak gönderilmekte.

Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Canım kardeşim iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Seni bizlere veren Yaradan’a şükürler olsun. Sen bizim hayatımıza bir güneş gibi girdin, neşe saçtın, bizlere mutluluk verdin. Doğum günün kutlu olsun kardeşim nice mutlu senelere.

Seni her zaman çok sevdim ve her zaman da seveceğim. Sen benim canım kadar değerli biricik kardeşimsin. Canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Kardeş dediğin yıldızlar içinde parlayan ay gibidir, kardeş dediğin sabah doğan güneş gibi mutluk vericidir. Ömrün güzel olsun doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

Arkadaş, dost her zaman samimidir ama bir kardeş gibi candan değildir. Benim için kardeş dedin mi akan sular durur, tüm arkadaş, dostlar unutulur. Nice mutlu yıllara kardeşim.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. İyi ki doğdun mutlu yıllar kardeşim.

  Amcaya Doğum Günü Mesajları

Bugün gönlünden geçen tüm güzellikler gerçek olsun. Ne dilediysen hepsi gerçek olsun. Mutluluktan gözlerinden yaşlar dökülsün. Canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Hayat kısa kardeşim çok çabuk geçiyor. Bu yüzden hayatı dileğin gibi doya doya yaşamaya bak. Gez, eğlen, sev, sevil gönlün ne istiyorsa onu yap. Çünkü bugün asla geri gelmeyecek. Yeni yaşını gönlünce yaşaman dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Reklamlar

Yeni yaşının sana huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini dilerim. En güzel günlerinin geçmesi, gelecek her gününün geçen günlerinden daha güzel olması dileğiyle mutlu yıllar.

Sen dünyaya geldiğinde hepimiz ne kadar mutlu olmuştuk. Seni kucağımıza almak için birbirimizle kavga ediyorduk. Seni o zaman çok sevmiştik. Şimdi mi? Daha çok seviyoruz canım kardeşim. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Bir kardeşim var benden çok uzakta, bu gönül her gün onu özlemekte, kardeş uzakta olsa da kalp onu her zaman sevmekte. Güzel kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en yakışıklı prensesi doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara.

Doğum günün kutlu olsun güzel yakışıklı kardeşim. Senin en özel gününde yanında olmak isterdim ama olmadı. Yanında değilim ama unutma her zaman kalbimdesin.

Bu mesaj yakışıklı kardeşe gönderilmiştir. İçeriği sevgi yüküyle yüklenmiştir. Doğum günün kutlu olsun can kardeşim.

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin kardeşin olmak ne güzel bir şey. İyi ki doğdun.

  Kankaya Doğum Günü Mesajları

Bugün arkadaşların, dostların, sevdiklerin, kuzenlerin sana doğum günü mesajı gönderecek ama dikkat et bu mesaj onlardan çok farklı. Bu mesaj abladan kardeşe gönderilen sevgi mesajıdır. Kardeşin doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir.

Canım kardeşim dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Reklamlar

Yaşın kaç olursa olsun her zaman hayattan zevk almaya bak. Geçen günler asla geri gelmeyecektir. Doğum günün kutlu olsun yakışıklı prensim.

Bugüne kadar çok acılar çektin, çok zor günler geçirdin. Allah’ım bundan sonra yüzünü hep güldürsün, her zaman mutlu etsin, eskiden yaşadıklarını unuttursun. Canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en yakışıklı prensi doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara.

Sen canımdan öte cansın,  sen uzakta da olsa yakında da olsa her zaman kalbimdesin. Sen benim biricik kardeşimsin. Kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Senin varlığın bize en güzel hediye, sen uzaklarda da olsan senin gibi bir kardeşimiz olması bize yeter. Yeni yaşın kutlu olsun kardeşim benim.

Canım kardeşim acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Hey yakışıklı bakar mısın? Ablan seni çok seviyor ve senin en özel günün olan doğum gününü kutluyor.

  Evlada Doğum Günü Mesajları

Canım kardeşim dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan eyguzelsozler.com sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Kardeşler bir ağacın kökleri gibidirler, ne kadar uzağa gitseler de aynı canı taşırlar. Seni çok özledim canım kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Sen doğduğunda annemle babam seni çok sevdiklerinle seni çok kıskanmıştım. Şimdi de seni çok kıskanıyorum ama annemden babamdan değil seni herkesten kıskanıyorum canım kardeşim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Aman Allah’ım kardeşim 1 yaş daha büyümüş. Büyüdükçe güzelleşiyor, güzelleştikçe bir periye dönüşüyor. Aslanım iyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Güzel kardeşim yarın tonton bir dede olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Küçük prens doğum günün kutlu olsun. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Ömrün hayırlı, huzurlu ve mutlu olsun.

Daha güzel yaşlara birlikte girmek dileğiyle, doğum gününü kutlar sana mutluluklar dilerim.

Ben yaşarken melek gördüm. Kanatları yoktu ama iyi kalpli, güzel mi güzel bir peri gibi benim meleğim. Meleğim doğum gününü kutlu olsun.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir