40 Yaş Doğum Günü Sözleri

40 Yaş Doğum Günü Sözleri

40 Yaş Doğum Günü Sözleri, 40 Yaş Doğum Günü Mesajları, 39. Yaş Doğum Günü Mesajları, 41 Yaş Doğum Günü Sözleri, 40 Yaş Doğum Günü Sözleri Kısa, 40 Yaş Kadını Sözleri, 40 Yaş Doğum Günü Fikirleri

40 Yaş Doğum Günü Sözleri

40. Yaşınızda hayatınızda hayal ettiğiniz ve gerçekleştiremediğiniz ne varsa hepsini gerçekleştirmeniz dileğiyle 40. Yaş gününüz kutlu olsun.

Geride kalan 39 yılın tecrübesi ile daha nice mutlu ve güzel yıllar geçirmen dileğiyle canım arkadaşımın 40. Doğum günü kutlu olsun.

Unutulduğunu sandığın anda gelen doğum günü mesajı Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün… İyi ki doğdun… Nice mutlu yaşlara…

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle. 40. Yaş gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Reklamlar

Erkek kırkından sonra azarmış derler kendine dikkat et artık bak bugün sende 40 lar kulübüne üye oldun. 40 yaşın kutlu ve mutlu olsun.

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun. 40. yaş günün kutlu olsun.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu güzel yıllara…

40 yaşındasın ömrün en güzel yerindesin. Yüce Mevla geçmişte yaşadığın acıları tekrar göstermesin. 40 yaşın sana yepyeni bir sayfa açsın. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatımın anlamı, ömrümün baharı 40. doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Tonton bir nine olma yolunda adım adım ilerliyorsun. Eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. 40.Doğum günün kutlu olsun.

Hayat kısa ve zaman çabuk geçiyor bu yüzden yaşamın tadını çıkar. Her günün yaşadığın en mutlu gününden daha güzel ve mutlu olsun. Kırkıncı yaşın kutlu olsun.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. 40. Yaşın umutlu ve mutlu olsun.

Senin ve şarabın gerçekten bir sürü ortak yanınız var. Aynı şarap gibi, sen de yıllandıkça daha da güzel oluyorsun!  Şimdi 40. yaşını kutlayalım! İyi ki doğmuşsun.

Maşallah 40 yaşına girdin ama hala 20 yaşında gibi genç ve dinamiksin. İnşallah her zaman böyle hayata gülen gözlerle bakar mutluluk içinde yaşarsın. 40. Yaşın doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Artık bazı şeyleri geride bıraktın ve hayatın en özel yeri 40 yaşına geldin. Yaşayacak olduğun her günün yaşadığın en mutlu gününden daha güzel olsun. Nice mutlu yıllara…

Mutlu günler Çabuk geçer, Bugünün de vermiş olduğu huzur ve neşe hayatında güzel bir anı eyguzelsozler.com olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın, sen her zaman benim için özel insansın unutma bunu doğum gününü kutlarım canım.

Üzülme kırk yaşına girdim diye bu bir son değil güzel bir başlangıçtır. 40 yaşın kutlu olsun.

Hayatın nasıl da geçip gittiğine bakma! Onun yerine bundan sonra neler yaşayacağınla ilgili düşün. 40. yaş günün kutlu olsun.

Gündüzleri yatta, geceleri barda, altında porsche araba, kaldığın ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. 40. yaşın kutlu olsun.

Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedakârlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. 40 yaşının Doğum günü kutlu olsun.

Hayatımın kahramanı, sırtımı yasladığım karlı dağım canım babam 40. Yaşın kutlu olsun. Rabbim her zaman yüzünü güldürsün.

Geçmiş geçmişte kaldı çevir kaptan dümeni geleceğe. Kaptanım 40. Yaşın kutlu olsun. Hayat her zaman sürprizler sunsun.

İnsanın hayata tutunması için geçerli sebepleri olması gerekir. Sen benim en büyük sebebimsin. Kardeşten yakın insan. İyi ki doğdun. 40. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin 40. Doğum günün her ne kadar senden çok uzakta olsam da, birbirimizi çok sevdiğimiz halde kavuşamamış olsak da seni hiç unutmadım, unutmayacağım. 40. Yaşın kutlu olsun.

Fedakar cefakar elleri öpülesi canım annem 40. Yaşın kutlu olsun. Seni çok seviyorum anneciğim.

Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun dostum, iyi ki doğdun.

40 Yaş Doğum Günü Dilekleri

40 yaşında yepyeni tertemiz bembeyaz bir sayfa diliyorum.

Evlatlarımla birlikte huzur ve mutluluk içinde bir ömür geçirmek istiyorum.

En güzel günlerin her zaman benimle olmasını her zaman kahkaha atarak gülmeyi istiyorum.

Bu güzel gülümseme her zaman dudaklarına konsun ve hayatında çok fazla mutluluk getirsin. 40. Doğum günün kutlu olsun.

40 yıllık deneyime sahip, iyi kalpli bir adamsınız. Sana harika bir yaşam diliyorum. İyi ki doğdun

Komik 40 Yaş Doğum Günü Dilekleri

40 yaşımda önce para, sonra para, daha sonra çok para diliyorum.

40 yaşımda 90 yaşını görmeyi diliyorum.

Hayatımın ikinci baharını ikinci bir aşkla geçirmek istiyorum.

40 yaşımdan başka yaşlanmak istemiyorum.

Eşe 40 Yaş Doğum Günü Sözleri

Hayatın bazen bizlere yaptığı sürprizlerin en güzelisin, sen benim mucizemsin, seninle var olan her şeyi seviyorum. Belki doğduğun andan bu zamana kadar yanında değildim. Ama sana her şey üzerine söz veriyorum bundan sonra ölünceye kadar her gün ben sana iyi ki doğdun diyeceğim iyi ki doğdun canım. 40. Yaşın kutlu olsun.

Dakikalar seninle ömre bedel aşksız saniyeler asra bedel doğum günün kutlu olsun hayatım seni seviyorum.

Hayatımın anlamı, ömrümün baharı doğum günün kutlu olsun. Hep birlikte yaşlanalım 40. Doğum günün kutlu olsun.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Sevmek yaşamaksa, seninle yaşamayı isterim, ayrı kalmak özlemekse sadece senden ayrı kalmak istemem her zaman yanında olmak isterim iyi doğdun aşkım 40. Yaşın güzel olsun.

Kardeşe 40 Yaş Doğum Günü Sözleri

Kardeşlik dünyadaki başka hiçbir duyguya benzemez, ondan kopmak eti tırnaktan ayırmaya benzer… Seninle hiç ayrılmamak ümidiyle canım kardeşim, 40. doğum günün kutlu olsun.

Canımdan öte canımsın. En sıkıntılı olduğum anlarda ‘Hey ben buradayım asma yüzünü.’ Dercesine yanımda olanımsın. Konuştuğumuz paylaştığımız onca şeyi düşünüyorum da. İyi ki varsın kardeşim 40. Yaşın kutlu olsun.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. 40. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

40 yaşın kutlu olsun kardeşim. Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. İyi ki doğdun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.