Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Sayfa Konusu: Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları, Arkadaşa Doğum Günü Mesajları Uzun, Yakın Arkadaşlara Komik Doğum Günü Mesajları, Arkadaşlar İçin Doğum Günü Mesajları, Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Tumblr

Bu sayfamızda en yakınımızda bulunan, bir kardeş gibi değerli olan yakın arkadaşlarımız için doğum günü mesajları hazırladık. Yakın arkadaşlara gönderecek olduğunuz komik veya kısa doğum günü mesajları onları mutlu edecektir.

Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Değerli arkadaşım bugün bir yaşını doldurmanın mutluluğunu yaşarken, yeni yaşının sana ve sevdiklerine huzur ve mutluluk getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun.

Bak hayat bugün senin için yeni bir sayfa hazırladı bu sayfayı hep mutlulukla yazman dileğiyle Arkadaşımın doğum günü kutlu olsun.

Arkadaş dediğin arkadaşın doğum gününü katılır katılamasa bile doğum günü mesajı gönderir. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaş diliyorum doğum günün kutlu olsun.

Boş ver sen başarı merdivenlerini bir bir çıkma, hayatı doya doya yaşa, her şey oluruna varıyor, üzme tatlı canını. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

İnşallah yüzündeki o gülümseme hiçbir zaman kaybolmaz. Canım arkadaşım yüzün hep gülsün, her zaman mutlu olursun inşallah. Doğum günün kutlu olsun.

Seninle tanıştığım günü çok iyi hatırlıyorum. İlk görüşte sana hiç ısınamamıştım ama çok yanılmışım. Sen en candan en samimi arkadaşımsın. Arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

İnşallah bugünde, yarında mutlu olursun. Senin hayata verdiklerinden fazlasını hayat sana geri versin. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun iyi ki benim arkadaşımsın. Kıymetli arkadaşımın doğum günü kutlu olsun.

Sana en iyisinden, en güzelinden bir yaş diliyorum. Gülen gözlerin hiçbir zaman üzülmesin. İyi ki doğdun arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Hayatımda hep böyle senin gibi güzel melekler olsun. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Hiç ayrılmasın gönüllerimiz, hiç azalmasın birbirimize olan sevgimiz. Seninle arkadaş olduğum için çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun arkadaş.

Bir dilek tut gerçek olsun, en kötü günün böyle olsun, eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Canım arkadaşımın doğum günü kutlu olsun.

Reklamlar

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Yüce Mevla’m sana kalbin kadar temiz, duyguların kadar saf bir yaşam versin. Her şey gönlünce olsun doğum günün kutlu olsun.

Bak senin için dilek dileyeceğim Allah’ım kalbinden ne geçiyorsa hepsi gerçek olsun diyeceğim. Kalbinden iyi şeyler geçir sonra kötü şeyler olmasın. İyi ki doğdun.

Seni gidi seni! Sessizce kimseye haber vermeden kutlayacaktın doğum gününü ama Facebook’u unuttun. Hepimize haber verdi bugün çok sevdiğiniz arkadaşınızın doğum günü oraya gidin pasta kesecek, pasta yiyeceksiniz diye. Fakat saatini söylemedi bak. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun Arkadaşım.

Üzüntünün, kederin, acının olmadığı bir yaşın olsun. Mutlu ve huzurlu bir yaş geçirmen dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Doğduğun gün bulutları aşarak, adeta bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. Her zaman aydınlıklar içinde ol. Mutlu yıllar.

Sevgi sözde değil özde olmalı, hediyeler elle değil, yürekten verilmeli. Bir dilek tut söyle olsun, ne istersen öyle olsun, en kötü günün böyle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

En zor zamanlarımda her zaman yanımda oldun, acımı acın, derdimi derdin bildin. Sana sevdiklerimi, canımı emanet ettim. Bir defa daha bana ihanet etmedin. Sana binlerce kez teşekkürler arkadaşım. Hayat sana dilediğin ama gerçek olmayan tüm dileklerini versin. Ömrün hep mutlulukla geçsin doğum günün kutlu olsun.

Güzellik bakan gözlerde değil, derinleri gören kalplerdedir.  İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Nice mutlu yıllara. www.eyguzelsozler.com yakın arkadaşa doğum günü mesajları

Arkadaş sen yılda iki kez mi doğdun yoksa zaman bu kadar çabuk mu geçiyor anlamadım. Daha dün gibi senin doğum gününü kutladığımız hep birlikte eğlendiğimiz. Neyse yeni yaşın kutlu olsun bakayım. Yalnız bu sefer telefona kaydettim bu tarihi.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte… Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun. Doğum Günün Kutlu Olsun Can arkadaşım.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Nice sağlıklı ve mutlu yıllara…

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.