Eşe Doğum Günü Mesajları

Eşe Doğum Günü Mesajları

Eşe Doğum Günü Mesajları, Eşe Doğum Günü Mesajı, Eşime Doğum Günü Mesajı, Eşe Doğum Günü Sözleri, Eşe Doğum Günü Sözleri Kısa, Eşe Doğum Günü Mesajları Resimli, Eşe Doğum Günü Mesajı Whatsapp

Doğum günleri en özel günlerden biridir. Eşinizin doğum gününde ona en güzel doğum günü mesajını göndererek onu çok mutlu edebilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz eşe doğum günü mesajları yazımızı sevdiğinizle facebook, İnstagram, whatsapp ve diğer sosyal medya mecraları ile paylaşabilirsiniz.

Eşe Doğum Günü Sözleri

Her insanın bir amacı olmalı bu hayatta. Benim amacım da seni, nefes aldığım müddetçe dünyanın en mutlu insanı yapabilmek. İyi ki doğmuşsun canım eşim, nice güzel senelere hep birlikte.

Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

Reklamlar

Her gece başımı yastığa koyduğunda seni bana verdiği için Allah’a şükürler yağdırıyorum. Bu doğum gününde de bizi bizsiz bırakmadığı için Allah’a hamdolsun doğum günün kutlu olsun canım Eşim.

Yaşadığımı seninle anladım, hayata gözlerimi seninle açtım, mutluluğun ne demek olduğunu sende öğrendim. Sevgili eşim doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Hayatımın varlık sebebi seni çok seviyorum ve doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu, sağlıklı yıllara.

Yağmur taneleri kadar berrak ve saf bir yüreğe sahip olan Eşim, doğum günün kutlu olsun. Seninle olma şerefini bana bahşettiğin için teşekkürler.

İki ayrı dünyanın iki ayrı insanları olsak ne yazar, ben yine gelir seni bulurdum. Benim canım kocam iyi ki doğmuşsun, nice güzel nelere.

Yıllar ne çabuk geçiyor diye bazen kaygılansak da, seninle geçirdiğim her yıl daha da gençleştiğimi hissediyorum. İyi ki doğdun, iyi ki benim oldun sevgili karıcığım.

Reklamlar

Aşkla tutuşan ellerimiz hiç ayrılmasın prensim. Nice güzel senelere hep birlikte. İyi ki doğdun, iyi ki benim oldun.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canim kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

Canımdan değerli biricik kocam, sensiz bir hayat asla düşünemem. İyi ki yanımdasın ve benim kocamsın. Doğum günün kutlu olsun bir tanem nice güzel senelere.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar!

Kalbimi çalan hırsızın doğum gününü en içten kalbi duygularla kutlarım. Seni çok seviyorum. Nice hep beraber yaşlara canım eşim.

Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun! Canım eşim.

Hiç vazgeçemeyeceğim yarımsın, bir tanemsin, mutluluğumsun. Sensiz bir dünya düşleyemem canım eşim. Nice güzel senelere.

Reklamlar

Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum günün her gününden daha neşeli olsun her şeyim. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım

Hiçbir zaman ayrılmamak eyguzelsozler.com dileğiyle en güzel günler senin olsun. Doğum günün sana huzur, bereket ve sağlıkla birlikte beni de getirsin. Hiçbir zaman ayrılmayalım ve sen hep benim aşkım ol.

Bu senede sen, ben, aşkımız ve çocuklarımız ile yeni bir yaşa girdin. İyi ki benimle berabersin, iyi ki benimle yaşlanıyorsun. Doğum günün kutlu olsun kocacığım.

Nice yaşlara! Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım biriciğim.

Yeter ki nefesini hissedeyim, sesini duyayım, kokunu içime çekeyim bir tanem. Dünyada senden başka her şey teferruat. Seni çok seviyorum canım kocam. İyi ki doğmuşsun, doğum günün kutlu olsun.

Hayatımızı yıllarca daha birlikte mutluluk ve bolluk içerisinde geçirebilmek umudu ile doğum günün kutlu olsun. Her zaman sağlıklı, neşeli ve mutlu ol. Seni seviyorum vazgeçilmezim.

Yanı başımdan hiç ayrılmadan daha nice nice yıllar geçirmeyi dilerim. İyi ki doğdun aşkım.

Doğum günün kutlu olsun erkeğim. Bu yaşamımda her şey karanlığa doğru giderken bana ışık olduğun için, elimden tutup benimle bu yolda yürüdüğün için binlerce kez teşekkürler. Varlığına minnettarım biriciğim.

Sen benim tüm dünyamsın canım karıcım, nice güzel senelere.

Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için, nice yıllara… Yanı başımdan hiç ayrılmadan daha nice nice yıllar geçirmeyi dilerim.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi ki doğdun baş tacım.

Can parçam, yanımda olduğun her gün için sana yüzlerce kez teşekkür ediyorum. Doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.

Ömürlerimizi birleştirdiğimiz günden beri sadece ve sadece seni sevdiğime şahitler var. Gökyüzü, yağmur, kar ve ormanlar şahittir ki Eşim, seni en çok seven kişi benim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun prensesim.

Duyduğum en güzel melodisisin sen kocacığım. Senden daha mükemmel bir beste henüz yazılmadı. İyi ki doğdun nice güzel senelere canım kocacığım.

Sen gönlümün yüküsün omzumun değil. Sen canıma yarasın tenime değil. Yürekte taşınan sırta ağır mı gelir. Yeni Yaşın Kutlu olsun Bebeğim.

Yıllar seni benden ayırmasın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Nice senelere Bebeğim.

Acı, keder ve yokluk bizlerden uzak olsun. Seninle birlikte her güzel güne başlamak temennisiyle doğum günün kutlu, ömrün bereketli olsun.

Her türlü mutluluğa ve huzura layık sevgili eşim, doğum günün kutlu olsun.

Yıllar önce seninle hayatımı birleştirerek ne kadar doğru bir karar verdiğimi, birlikte geçirdiğimiz her gün daha da iyi anlıyorum. Doğum günün kutlu olsun canım karım.

Bugün senin doğum günün, yani bir yılı daha geride bıraktık. Allah birlikteliğimizi ayırmasın, hep yanımda ol, hep benim eşim olarak kal. Sonsuza kadar. Doğum günün kutlu olsun.

Ömrümün kalan kısmını senle geçirmek için yemin ettim. Şimdi doğduğun gün için rabbime teşekkür ediyorum. Doğum günün kutlu olsun meleğim.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Sen benim daima hayat arkadaşım olarak kalacaksın. Son nefesimizi verinceye kadar birbirimizi ısıtan iki güneş olacağımızdan şüphen olmasın. Doğum günün kutlu olsun ve uzun senelerimiz olur inşallah.

Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun.

Yanımdan hiç ayrılma, beni hep sev çünkü sen olmadan ben yaşayamam bir tanem. Nice yıllara.

Doğum günün kutlu olsun can parem. Allah sana nice sağlıklı uzun ömürler nasip etsin.

Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.

Sana layık bir eş olmak için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum. İyi ki canımsın, iyi ki doğdun. Nice nice hep beraber yıllara, mutlu yaşlara.

Birlikte oldukça her günümüz bir doğum günüdür benim için canım. Şükürler olsun ki sen varsın yanımda, sen varsın sadece kanımda, mutluluklar senin olsun her zaman ben olayım yanında. Doğum günün kutlu olsun canım eşim.

Nasıl ki bir çiçek susuz yaşayamazsa, güneş doğmadan piknikler olmazsa, denizler olmadan karalar birleşmezse sen olmadan da ben olamazdım sevgili kocam. Allah beni, sen varsın diye yaratmış. İyi ki doğmuşsun, nice güzel senelere bir tanem.

Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil, bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım biricik eşim.

Ömrün ömrüme eklendiği gün geçirdim içimden Allah’ım iyi ki bu adamı dünyaya getirsin diye. Şimdi yine söylüyorum şu fani dünyaya Allah senin gibi bir mucizeyi getirmiş ve sen iyi ki doğmuşsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Bu dünyada senden daha önemli hiçbir şeyim olmadı. Hayatımın aşkı, göz bebeğim iyi ki yanımdasın. Doğum günün kutlu olsun hayatım.

Nice güzel yıllara birlikte yürümek dileğiyle doğum günün kutlu olsun hayat arkadaşım.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.