Dayıya Babalar Günü Mesajları

03.06.2019
Dayıya Babalar Günü Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Dayıya Babalar Günü Mesajları, Dayıya Babalar Günü Sözleri, Dayıma Babalar Günü Mesajı, Dayım İçin Babalar Günü Mesajı, Dayıya Komik Babalar Günü Mesajı, Dayıya Resimli Babalar Günü Mesajları, Dayıya Duygusal Babalar Günü Mesajları, Dayıya Güzel Babalar Günü Mesajları

Dayıya Babalar Günü Mesajları

Dayıya Babalar Günü Mesajları

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, biricik dayımsın. Biricik dayımın babalar günü kutlu olsun.

Canım dayım her zaman bana destek oldun, en zor zamanlarımda hep yanımda oldun. İyi ki varsın, iyi ki benim dayımsın. Yakışıklı dayımın babalar günü kutlu olsun.

Yüce Mevla’m ailenle birlikte huzur ve mutluluk içinde yaşamayı nasip etsin. Yakışıklı dayımın babalar günü kutlu olsun.

Senin gibi bir dayıya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Kıymetli dayımın babalar günü kutlu olsun.

Seni seviyorum canım dayıcığım bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun canım dayım.

Allah’ım sana ömrün saadetlisini, mutluluğun en coşkulusunu, hayatın en güzelini nasip etsin. Dayımın babalar günü kutlu olsun.

Reklamlar

Seninle birlikte biz dayı yeğen değil iki arkadaş gibiydik, seni çok sevdim her zamanda seveceğim. Babalar günün kutlu olsun dayım.

Bu senin ilk babalar günün, bu senin ilk baba olma sevincin, ilk özel günün. İlk babalar günün kutlu olsun dayıcığım.

Biz sensiz bir şey yapamıyoruz, dayına soralım, dayına danışalım, dayın bir baksın. İyi ki varsın dayım sen bizim çok sevdiğimizsin. Babalar günün kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günün kutlu olsun dayıcığım.

Derdimi, neşemi, mutluluğumu, hüznümü, paylaştığımsın canım dayım babalar günün kutlu olsun.

Bu dünyadaki ilk ve en önemli şey huzurdur. Rabbim huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir hayat nasip etsin. Yakışıklı dayımın babalar günü kutlu olsun.

Bir baba kadar güveneceğin dayın varsa korkma hayattan çünkü zor zamanında dayın yetişir yardıma tıpkı şimdi bu mesajı okuyan canım dayım gibi. İyi ki varsın dayım babalar günün kutlu olsun.

Dayım olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun dayıcığım.

Dayıcığım seni bir günde değil her gün seviyorum. Can dayımın babalar günü kutlu olsun.

Sevgili dayıcığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. Babalar günün kutlu olsun.

Reklamlar

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var dayım. Babalar günün kutlu olsun.

Biricik dayıma sevgilerimle, babalar günü kutlu olsun.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim canım dayım. Babalar günün kutlu olsun.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, anlayışlı, şefkatli… Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek… Ben ona dayı diye sesleniyorum. Babalar günün kutlu olsun canım dayıcığım.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman eyguzelsozler.com ödeyemeyeceğimiz dayımızın babalar günü kutlu olsun.

Dün, bugün ve yarın. Daima seni sevdim, hep seveceğim. Dayıcığım babalar günün kutlu olsun.

Çok sevdiğim canım dayıma kucak dolusu sevgilerimi sunar, Babalar gününü kutlarım.

Dünyanın en yakışıklı dayısı seni çok seviyoruz. Babalar gününü yürekten kutluyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.