Amcaya Bayram Mesajları

30.05.2019
Amcaya Bayram Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Amcaya Bayram Mesajları, Amcama Bayram Mesajı, Amcaya Bayram Sözleri, Küskün Amcaya Bayram Mesajları, Amcaya Bayram Sözleri, Amcam İçin Bayram Mesajı, Amcaya Resimli Bayram Mesajları, Amcaya Bayram Mesajı Facebook

Amcaya Bayram Mesajları

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbin nur, hanen huzur dolsun, amcacığım bayramın mübarek olsun.

Birlikte olmasak da seni hep düşünüyor, özlüyoruz. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle Bayramın kutlu olsun amcam.

Rabbim sağlıklı, huzurlu, mutlu ve bol kahkahalı bir bayram geçirmeyi nasip etsin. Bayramını en içten dileklerimle kutlarım amcam.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir, yarınlar niyettir. Yaptığınız ibadetler ve dualarınız kabul olsun, sevdiklerin hep seninle olsun. Bayramın mübarek olsun.

Bayramlar vardır birlikte güzel güzel geçen, bayramlar vardır değer verdiğin insanın her zaman yanında olduğunu bildiğin, bayramlar vardır içinde bu mesajı okuyan değerli amcamın olduğu. Bayramın mübarek olsun amcacığım.

Reklamlar

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul, Bayramın mübarek olsun amcam.

Yüce Mevla’m yaşadığım tüm olumsuzlukları unuttursun, geleceğin hep mutluluk ve neşe içinde geçsin. Yakışıklı amcamın bayramı kutlu olsun.

Haklı ya da haksız aramak yerine birbirimize sarılmak için bahaneler bulalım, yeter artık bu kadar küskünlük artık hep bir arada olalım. Bayramın kutlu olsun amca.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar canım amcam.

Bu bayram gününde dilediğin ve istediğin her şeyin gönlüne göre olması dileğiyle Bayramın mübarek olsun Amca Bey.

Cebinde çok harçlık parası olsun, yeğenlerin elini öpünce onları göresin, hazırlandık seni bekliyoruz çabuk gelesin.

Rabbim bu bayramı hayırlı işlerin başlangıcı eylesin, her günün bayram tadında geçsin. Canım amcam bayramın mübarek olsun.

Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Neşeli mutlu bir bayram geçirmen dileğiyle bayramın kutlu olsun amcam.

Reklamlar

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir.

Küslüğün ne sana ne de bana faydası var, bu bayram bir dönüm noktası olsun barışalım, birlikte güzel günlere imza atalım. Bayramın mübarek olsun amca.

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramınız mübarek olsun.

Her gününüzün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde sevdiklerinizle birlikte geçmesini diler; Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Bu güzel günlerin coşkusunu ailenle, sevdiklerinle birlikte doyasıya yaşaman temennisiyle bayramın mübarek olsun amcam.

Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Tıpkı bu bayram mesajını okuyan amcam gibi. Her günün bir bayram olsun amcam.

Her günün bayram gibi güzel olsun, her anın bayram mutluluğu tadında geçsin. Yakışıklı amcam Bayramın mübarek olsun.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Bayramınız mübarek olsun.

Reklamlar

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Bayramın kutlu olsun amcam.

Her bayram biraz sevinç birazda huzurdur; aslında özlemdir, hatırlanmak isteğidir, zaman direniştir, umut tadında mutlu bir bayram dileğiyle, hayırlı bayramlar.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğiyle bayramın kutlu olsun amcam.

Kalplerde sevgi olsun, gözlerimiz ışık dolsun. Bayramın kutlu olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.