Evlilik Yıldönümü Kısa Sözleri

22.04.2022
Evlilik Yıldönümü Kısa Sözleri

İlk evlilik yıl dönümü ve daha sonraları için hazırlamış olduğumuz evlilik yıl dönümü kısa sözlerinin yanında ayrıca 1. Evlilik Yıldönümü Sözleri, Evlilik Yıldönümü Kısa Sözleri Kadına, Evlilik Yıldönümü Sözleri Kocaya sözlerimizi de okuyabilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü Kısa Sözleri Kısa

* Mutluluğumuzun bir ömür boyu sürmesi dileğimle güzel karıcığım.

* Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

* Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum.

* Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin.

* Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

* Evlilik yıl dönümünüzü kutlar, daha nice senelere sevgiyle ulaşmanız dileklerimle mutluluklar..

* Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sursun!

* Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi.. Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

Reklamlar

* Allah’ın bana verdiği en büyük armağansın. Hep yanımda kal. Seni çok seviyor, evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

* Sаnа eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yаsаm diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklаr dilerim.

* Hayatıma dokunduğun andan beri her şey daha da güzelleşti. İyi ki karım/kocam oldun. İlk yılımız kutlu olsun aşkım!

* O büyük gün dаhа dün gibi; fotoğrаflаr sаrаrdı аmа düğün pаstаmızın tаdı hаlа dаmаğımdа. Nice nice yıllаrа hep elele…

* Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz..

* Hаyаt denen bu yolu seninle pаylаşıyor olmаm ne büyük bir tаlih benim için, iyi günde ve kötü günde dаhа nice yıllаrа birlikte.

* Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldönümleri kutlamak dileği ile.

Reklamlar

* Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle.. Mutluluklar!

* Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

* Bir yаşаm boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hаyаt sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç аyrılmаsın.

* Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum aşkım.

* Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmayacak sen her zaman canım olacaksın Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım.

* Sevdan üflendi bir kere vakit aşk-ı kıyamet. Sen kopuyorsun yüreğimde; gönlüm gönlüne emanet. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

* Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz.

Reklamlar

* Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

* Gözlerinin Kahve’sinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına Sen’de kalayım! İyi ki ömrümün sahibi olmuşsun. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Evlilik Yıldönümü Sözleri Kocaya

* Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

* Senden önce hayatımın bir anlamı olmadığını, seninle evlenince anladım. Aşkını tarif edecek hiçbir kelime yok! Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

* Gözüm gözüne değmeden yazdığım şiirlerim melal. Varsın değmesin razıyım ey yâr böylesi daha helal! Ey gönlümün sahibi evlilik yıldönümümüz kutlu olsun..

* Güzel Allah’ım bize ve ailemize uzun, huzurlu ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Bizi birbirimizden ayırmasın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem..

* Senin gülüşün cennetten atılan bir ekmek kırıntısı gibi! Ben ise bir serçe gibi, karın tokluğuna seviyorum seni. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

* Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın..

* Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… Sen benim her şeyimsin bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

* Bu gün aşkımızın … yıl dönümü seninle. Sen benim papatyam bende senin aşkiton olduk bak … yıl içinde. Aşkımızın hiç bitmemesi ve hep yanımda olman dileğiyle..

* Yarım kalmış şiirlerim gibisin, yaşanmamış çocukluğumsun, anılarımda öylesine eksiğim sensiz öylesine sahipsiz. Sen benim hayat arkadaşım en kıymetli hazinemsin.

* Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana.

* Kalbimi vermekte ne kadar haklıymışım. Sen harika bir insan, muhteşem bir eşsin. İyi ki varsın hep yanımda kal. Seni çok Seviyor, evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

* Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

* Karadutum, çatal karam, çingenem, nar tanem, nur tanem, bir tanem ağaç isem dalımsın salkım saçak, petek isem balımsın ağ ulum günahımsın vebalimsin. Nice nice yıllara.

* Gün gelir gidersen basımın tacı, kalbimi yerinden sökmeden gitme, sensizliğin bende var mı ilacı, kalbime bir kurşun sıkmadan gitme. Evliliğimizde nice yıllara bir tanem.

* Düğünümüz yıllar önceydi. İlk günkü heyecan, neşe ve mutluluk hala gözlerinde. Bir ömür boyu o gözlerde huzur bulmak tek dileğim. Nice mutlu yıllarda birlikte olmak dileğiyle.

* Biz birbirine ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya yarattık kendimize. İki kişilik dünyamız çocuklarımız ve torunlarımızla şenlensin canım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

* Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen.. Her şeyim sensin bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

* Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim. Evliliğimizde nice nice yıllara..

* Hani bazı şehirler vardır ya; saat 10′dan sonra kimsecikler olmaz… İşte Sen’den sonrası, 10’dan sonrası! Sen benim her şeyimsin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun güzeller güzeli karıcığım..

* Seneler akıp gidiyor. Evlendiğimiz gün dün gibi aklımda. Tam X yıl olmuş. Bunca geçen zaman senin yanında su gibi. Ömrümün sonuna kadar hep yanımda kal. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım aşkım.

* Hep yanımda ol, hep canımdan bir parça ol. Seni bana veren ailene çok minnettarım. Nasip eden Allah’a kurbanım. Seni çok seviyorum. Hep yanı eyguzelsozler.com başımda ol canım karım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun..

* Hala senin nasıl bir insan olduğunu tarif edecek kelime bulamıyorum. Senin gibi bir kadını/adamı birkaç kelimeye sığdırmak çok zor. Bu yüzden sen benim için her şeysin. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

* Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur, bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur.. Bir bakış bir aşığa neler neler anlatır, bir bakış bir aşığı saatlerce ağlatır. Seni seviyorum.. Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

* Hayatıma kattığın her yeni güzellik, her yeni gülümseme ve her yeni mutluluk için teşekkür ederim. Hep yanımda, en yakınımda kal. Sen hayattaki en değerli varlığım, en güzel yanımsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

* Hayatımda verdiğim en doğru karar senin evlenme teklifine evet dememdi… Seni hayat arkadaşım, yoldaşım seçmemdi. Seninle geçirdiğim hiçbir günden pişman olmadım, sen bana kendimi hep şanslı hissettirdin. Seni çok seviyorum.

* Sana her baktığımda, bir elmanın yarısı gibi eksik yönlerimi tamamlayabildiğini görüyorum. Bu yüzden hayatımın aşkı olduğunu bilmeni istiyorum. Sadece ilk yıl dönümümüzde değil, seni her zaman ve sonsuza dek seni seveceğim!

* Gel çıkalım sevgilim gel gel kurtaralım birler hanesinden çekelim gidelim bir uçran uca açalım yüreğimizin kapılarını sonuna kadar sevelim sevelim sevelim sevebileceğimiz kadar. Hayat arkadaşım evliliğimiz sonsuza kadar sürsün.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.