Erkek Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajı

Erkek Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajı

Sevgililer günün yaklaştığı şu günlerde erkek sevgiliye sevgililer gününde gönderilebilecek güzel mesajlar hazırladık. Eşe sevgililer günü mesajları, erkek sevgiliye sevgililer günü mesajı kısa ve erkek sevgiliye duygusal sevgililer günü mesajı hazırladık.

Erkek Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajları

Her saniyemi seninle yaşamaya yeminliyim. Sevgililer günün kutlu olsun Sevgilim.

Kar tanem. Tüm yıllarım hep seninle geçsin.

Telaşımı hoş gör, ıslandığım ilk yağmurumsun.

Bu zamana kadar yaşadığım bu hayatın özetisin sen. Sevgililer günün kutlu olsun Aşkım.

Sen benim, öbür yarımdın, ömür yaram oldun be sevdam.

Gözlerim gözlerini görmüş var mı bundan güzel manzara?

Sen, seni seviyorumları hak eden ilk adamsın sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sen satırlara sığdıramadığım bir aşk şiirisin yüreğimde.

Sen benim yerde bulduğum gökyüzüm, deniz sesi kadar huzurum.

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın.

Reklamlar

Gözlerine baktığımda kalbimin ritmini neye değiştirebilirim ki ben? Sevgililer günün kutlu olsun Aşkım.

Sen sayfalar dolusu yazdığım ve ömür boyu sürecek bir aşk şiirimsin.

Ben istemem öyle iki günlük sevgili! Yüreğin varsa bir ömür sev beni!

Seni sevmeye herkesin yüreği yetmez sevgilim, sen bana aitsin, benimsin. Sevgililer günün kutlu olsun Sevgilim.

Sen benimsin, diğer yarımsın. Sensiz eksik kalırım. Beni hiç yarım bırakma.

Kocaman gökyüzündeki tek mavim, sonsuzum, huzur bulduğum seni çok seviyorum.

Bir soğuk rüzgar gibi esiyorsun gönlümde; kat kat hasretini çekiyorum başıma. Sevgililer günün kutlu olsun Aşkım.

Beni o kadar çok mutlu ettin ki, üzücü anılarımı toprak altına gömebiliyorum.

Gel gönlümün sultanı, bende yalnızlık yok, gitmek yok sadece sende kalmak var.

Öyle her erkeğe benzeme sen, sen beni öyle bir sev ki ben bile kıskanayım beni. Sevgililer günün kutlu olsun Aşkım.

Her zaman yanımda olacağından eminim, seni seviyorum aşkım, hayat seninle güzel.

Reklamlar

Sen her lokma ile tatlılaşan çikolatasın. Sen her nefeste güçlenen tatlı kokusun!

Sen benim ailemsin seninle mutsuzluğa bile varım ben iyi ki sevmişim seni sevgilim. Sevgililer günün kutlu olsun Sevgilim.

Sen yalnızca bana aitsin, annen yalnızca seni benim için doğurmuş. İyi ki doğdun bebeğim.

Sen benim duamsın her şeyim nefesimsin sen bu hayatın bana verdiği en güzel hediyesin herşeyim.

Bir duygu var, içimde akan bir nehir gibi. Seni düşünmeden edemiyorum. Seni çok seviyorum aşkım.

Hayatta bazı şeyler vardır insana huzur verir. Güneşin batışı, suyun akışı, bir de erkeğimin bakışı. Sevgililer günün kutlu olsun Aşkım.

Her duamda sana sevgi var, anlar sensiz zor. Geri gel canım ve cennetimi hissettir. Seni delice seviyorum.

Hiç bitmeyen bir aşk hikayesinin en tatlı başlangıcısın. Sen sevimli prensimsin ve hikayedeki prenses benim.

Sana olan aşkım hiç bitmiyor. Hayat benim için ne kadar zor olursa olsun, hayattaki hiç kimseye razı olmazdım! Sevgililer günün kutlu olsun Sevgilim.

Bir kadının bir erkeğe söyleyebileceği en güzel söz; bir daha ki seveceğim erkek, bizim oğlumuz olacak demesidir.

Reklamlar

Özlemek mi, sensizlikten ölüyorum sensiz hiçbir şeyin tadı tuzu yok. Beni hayata bağlayan senin sevgindir birtanem.

Dünyayı istemiyorum, gökyüzünü istemiyorum, ayı istemiyorum, sadece seni payımda istiyorum. Seni çok seviyorum aşkım

Mutluluğum, hayat sevincim. Bu hayatta güzeli güzel yapan senin o tatlı kalbinin benim için atmasıdır. Seni çok seviyorum.

Erkek Sevgiliye Duygusal Sevgililer Günü Mesajı

Her sabah, hayatta ki iki şey için şükrediyorum. Hayatta olmak ve harika bir kadınla birlikte olmak. İyi ki varsın bebeğim. Sevgililer günün kutlu olsun Sevgilim.

Evet, farkındayım güneşsin etrafında binlerce gezegen var ama sen de biliyorsun ki ben dünyayım ve bir tek bende hayat var.

Dün hayatımın geri kalanında seninle olmayı hayal ediyordum. Şimdi her gün hayatımın bir parçası olduğunu bilerek uyanıyorum.

Selam kalbim, Hüznümün tek sebebi olduğunu ve tüm dünyada beni mutlu edebilen tek kişi olduğunu biliyor musun? Seni seviyorum!

Sonsuza dek seninle olmak için bir milyon kez ölmek zorunda kalsam bile, anlaşmayı memnuniyetle kabul ederdim çünkü çok sevdim.

Her zaman kalbimi senden uzak tutmaya çalıştığımda isyan eder ve kaçar. Kalbim seni bulur ve sonsuza dek sana kilitlenmek ister!

Bin güneş bile gülümsemenden daha parlak parlayamaz. Hayatımı mümkün olan her şekilde aydınlatıyorsun. Bunu yapmayı asla bırakma!

Şaşırtıcı şeyler gördüm, harika insanlar tanıyordum ama bu kadar derinden ve gerçekten sevebilecek daha güzel bir ruh hiç tanımadım. Sevgililer günün kutlu olsun Sevgilim.

Benim için koşulsuz sevgine karşılık sana ne verdiğimi bilmiyorum. Ama şunu bil, bütün kalbimi ve ruhumu işgal eden tek kişi sensin.

Başka bir kızla konuşma. Sadece senin için deliriyorum. Etrafındaki hiçbir kıza tahammül edemem. Sen sadece benimsin. Seni seviyorum!

Hayatıma gelmeden önce hiç böyle hissetmiyordum. Seni hissettiğim her an ve gözlerimi kapattığımda en tatlı gülümsemeye sahip sensin.

Hayatıma geldiğinizden beri, tamamen farklı bir dünyada farklı bir hayat yaşıyorum. Burada seninle benim aramda var olan tek şey mutluluk!

Sana olan aşkım okyanustan daha derin. Eğer doğrudan gözlerimin içine bakarsan görebilirsin. Sana ne kadar delice aşık olduğumu bileceksin!

Ömrüm ömrün olsun sevgilim hayatında benim olsun. Huzurda ikimizin olsun. Birlikte el ele verip seninle aşk dolu hayat geçirelim biriciğim.

Neden anlamıyorsun? Senin için deli olduğumu bilmiyor muydun? Öyleyse, neden bana böyle acı çekiyorsun. Geri gel sevgilim. Seni çok özledim.

Beni her zaman güvende hissettiriyorsun. Lütfen seni özlemem için asla bir uzaklarda bulunma. Hep benimle ol. Yakışıklım. Seni çok seviyorum.

Bu dünyada hiçbir şey bizi birbirimizden ayrı tutamaz. Bazen birbirimizle kavga edebiliriz, ancak birbirimizle nasıl barışacağımızı da biliyoruz.

Kalbime nasıl girdiğini bilmiyorum, ama gitmene asla izin vermeyeceğimi biliyorum. Seni sevmek benim için bir görev ve seni sonsuza dek seveceğim.

Gözlerine aşık olduğum saf temiz yüreğine vurulduğum adam. Edepliğine efendiliğine aşık olduğum bakışlarına kurban olduğum iyi ki varsın sevgilim.

Herkesin hayatında bir erkek vardır ama kimsenin erkeği benim ki kadar yakışıklı ve benim erkeğim kadar sevecen olamaz. Seni çok seviyorum erkeğim.

Gel dünyayı beraber paylaşalım, denizler senin dalga benim, güneş senin yıldızlar benim, gel yada söyle anlaşalım, hepsi senin olsun sende benim ol.

Hiç kimse için göz yaşı dökmezken seni özlediğim de ilk göz yaşımı döktüm. Her akıttığım göz yaşı seni ne kadar çok sevdiğimi ansın sana yürek kokulum.

Ben hiçbir yere gitmeyen biriydim. Ama sen beni eyguzelsozler.com dünyanın en şanslı kızı gibi hissettirdin. Aşkın ihtiyacım olan şey ve hayatımın geri kalanında istediğim şey.

İyi geceler Bay Yakışıklı! Tatlı bir rüyalar gör ve eğer rüyanda herhangi bir kız aramaya çalışırsan, o zaman orada olup ve kızı öldürürüm. :). Seni seviyorum.

Kollarında, benim için mükemmel bir saklanma yeri buldum. Dünyanın geri kalanından kaçınabilirim ve hala burada, kollarında herşeye sahip olduğumu hissediyorum.

Herkesin sevdiği çiçek farklıdır; kimisi gülün kokusunu sever, kimisi karanfilin; ama bana en güzel koku ne gül, ne karanfil bana en güzel koku erkeğimin kokusudur.

Ah aşkım, aşk konuşmalarını anlamanı nasıl sağlamalıyım? Bütün gece uyanık kalıyorum ve bu gözler sana boyun eğiyor. Seni ne kadar çok sevdiğimi anlayabiliyor musun?

Sevdim seni bir kere başkasını sevemem deli diyorlar bana sebebi ise sensin düşüncelerimde düşümde her zaman aklımdasın seni çok seviyorum vazgeçemem senden sevdiğim.

Millet aşkını dağlara, yollara, duvarlara yazıyor ama ben aşkımı ne dağlara, ne yollara ne de duvarlara yazdım ben aşkımı sadece senin görebileceğin yere kalbime kazıdım.

Sana olan aşkım her zaman doğru ve saftır. Ve biliyorum ki gerçek aşk sevgilileri asla hayal kırıklığına uğratmaz. Hayat bizi nereye götürürse götürsün hep birlikte olacağız.

Merhaba bayım! Hala bana kızgın mısın? Dinle, sadece seninle savaşma hakkım var ve seni sonsuza kadar sevecek tek kişi benim, lütfen sevgilim sakin ol. Seni çok sevdiğimi unutma.

Sana hiç talepim yok. Tek talebim “Sensin”. Lütfen ellerimi sonsuza kadar tut ve asla gitmeme izin verme. Hala burada senin için, ilişkimiz için savaşıyorum. Sana çok ihtiyacım var aşkım.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.