Karıma Günaydın Mesajı

Karıma Günaydın Mesajı
<

En güzel gün sevdiğinden aldığın güzel bir güne başlama mesajıyla başlar. Bu yazımızda karıma günaydın sözler kısa, karıma günaydın mesajı yeni ve hayatıma günaydın mesajını okuyabilirsiniz.

Karıma Günaydın Mesajı Kısa

* En tatlı hayallerimi süsleyen canım karım, günaydın.

* Günaydın kır çiçeğim. Zamanın huzurlu, günün aydın olsun.

* Günün, kahvenin ilk yudumu kadar harika olsun! Günaydın aşkım.

* Gün, güneş doğduğu için mi aydınlık, yoksa sen varsın diye mi?

* Günaydın tatlı güneşim. Günaydın gönlümü fetheden canım karım… Günaydın!

* Sabahlar, akşamlar gelip gidecek, peki sen ne zaman gelip gitmeyeceksin?

* Güneşe herkese doğuyor. Ben ise her gün, seninle yeniden doğuyorum inci tanem.

* Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın canım karım.

* Günaydın gün ışığım! Her günün ayrı bir güzelliği olsun, güne gülerek başla canım karım.

* Her günüme adını yazdım. Güneşim de sen oldun, yıldızım da sensin canım karım. Günaydın.

* Gözlerindir tüm dünyaya yayılan ışığın kaynağı. Senin güzelliğin aydınlatır karanlığı.

Reklamlar

* Günler aydınlık, zamanın huzurlu olsun. Günün aydın olsun, günaydın olsun sana birtanem…

* Rüyamda seni gördüm dün gece, öylesine mutluyduk ki! Bu mutluluk şimdi neden gerçek olmasın?

* Senin gülüşün ile aydınlanır günüm, sensin benim en büyük huzur ve mutluluk kaynağım, günaydın!

* Şu an kalbim daha hızlı atmaya başladı. Diğer yarımın uyandığını hissediyorum. Günaydın canım karım!

* Günaydın canım karım. Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım bir de bana gülen fotoğrafına.

* Doğan her sabaha senin adınla uyanmak, sanki yeniden doğmak gibi canım karım. Günaydınlar benim biriciğim!

* Sabah rüzgarıdır bana söyleyen güzelliğini. Gözlerim seni hiçbir zaman görmüyor ama daima bekliyor yüreğim.

* Gözlerimi bugün de senin için açtım hayata. Yarın da senin için açılacak, bunu sakın unutma! Günaydın aşkım…

* Seni tanıdığımdan beri bana her zaman huzur veren neşeni bugün de görmek dileğiyle, günaydın canım canım karım.

Reklamlar

* Canım canım karım, artık çok geçmeden olmadan sevgiline günaydın demelisin, yoksa onun günü hiç aydın olmayacak.

* Günün en güzel tarafı seninle birlikte uyanmak olsa da uzakta kalmamız nedeniyle günüm her zaman eksik başlıyor.

* Günümü en güzel aydınlatacak güneşim uyandı mı? Hâlâ uyuyorsa sevgilisi onun sıcaklığını bekliyor, günaydın canım karım!

* Sabahları güneşin doğuşuna bakıp senin gelişini gözlüyorum. Daha sonra ise karar veremiyorum hangisi gerçek güneş diye.

* Her şey mutsuz bitebilir canım karım, ama sen benim için her zaman doğan bir güneş gibi tazelik ve umut anlamına geleceksin.

* Sen varken bana geceler bile aydınlık geliyor, senin varlığına gün benim için hiç doğmuş olmuyor ki! Günaydın güzelim benim.

* Seni özlüyorum her akşam ve seni bekliyorum her sabah. Güneşin hareketlerini takip ediyorum, neden bu kadar gecikiyorsun diye?

Reklamlar

* Seni sevmek adeta yeni doğan bir güneşi selamlamak gibi, huzur doluyor insanın içi, her yerden bir eğlencedir başlayıp gidiyor.

* Seninle birlikte mutluluğun en güzel tadını bu sabah da yaşıyorum. İyi ki benim hayatımdasın, yaşamıma doğan güneşsin, günaydın.

Karıma Günaydın Sözleri Kısa

* Günaydın canım karım, bir güne daha birlikte başlıyoruz, senin tüm dünyanın güzelliğine sahip gözlerin bu günü nasıl da aydınlatıyor?

* Rüyalarım tek sahibi, uykumdan uyanınca senin adın yankılanır odamda, sabah güneşi girer içeriye ve sana bu mesajı yazmamı sağlar.

* Sen benim yeni günüme doğan güneşimsin, dışarıda kar yağsa bile benim üzerimde her zaman güneş duruyor çünkü sen varsın, günaydın!

* Canım karım, güne seninle başlıyorum. Sen de benimle başla, gözlerin açılsın sonsuz sabaha doğru, sevgimizi hissedelim her şeyden önce.

* Her baktığın yaprakta, her esen rüzgarda ve her doğan güneşte canım karım ben seni yaşıyor, seninle birlikte merhaba diyorum yeni güne.

* Güneşi birlikte izleyelim canım karım, uzun uzun onun doğuşunu ve turuncu ışınlarını senin yüzüne vuruşunu her zaman birlikte izleyelim.

* Şimdi yanında olup öpücükler ile yeni güne merhaba demeni isterdim ama şimdilik yan yana değiliz ama kalplerimiz her zaman bir arada.

* Gönül bu sabah da benden sana doğru geliyor, aç pencereni girsin içeriye serin rüzgar ve kalbimin derinliklerinden gelen en güzel hisler.

Karıma Günaydın Mesajı Yeni

* Yaşanacak yeni güzellikler güneşle birlikte dışarıda bizi bekliyor canım karım. Günaydın, kalkmalısın artık ki güzellikleri görmeye başlayalım.

* Canım karım, her şey hazır, senin seveceğin tüm yiyecekler kahvaltı sofrasında seni bekliyor. Gelmezsen ömür boyu seni bekleyecekler, günaydın.

* Karanlıkları dağıtan güneşin karşısında seninle birlikte tüm düşlerimi gerçekleştirmek için yeni bir güne daha başlıyorum. Günaydın canım karım.

* Öyle güzelsin ki canım karım, senin yanında başladığım her yeni gün bana akşam gibi geliyor. Sürekli karanlıktayım, ta ki sen yanıma gelinceye dek.

* Güzel bir rüyanın ardından uyanmak dünyadaki en kötü şey ancak rüyanın gerçek olmasını seninle görmek dünyanın en güzel şeyi, günaydın canım karım.

* Günaydın sevgili. Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da… Şimdi yanında olamasam da, Güneşe bak sana gülüyorum usulca…

* Günaydın nur yüzlüm. Rüyalarımın sahibi sensin. Uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda. Sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana…

* Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik canım karım.

Hayatıma Günaydın Mesajı

* Her günüm aynı geçiyordu senden önce ama şimdi seninle birlikte her günüm ayrı bir güzel geçiyor. Çünkü yeni doğan güne senin adını sayıklayarak başlıyorum.

* Bir sabahı bir de gözlerini özledim canım karım, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim. Sensiz başlayan güne, gün diyemem canım karım. Günaydın her şeyim.

* Mutlulukların en büyüğü seninle yeni güne uyanabilmek, sen çok güzel uyuyordun ben ise erkenden gitmem gerekiyordu. Ama yanımda senin mutluluğunu da götürdüm.

* Günaydın birtanem. Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi?

* Sensiz uyanmak bana en büyük eziyet, çünkü sen yanımda yokken acıların en büyüğünü yaşıyorum. Ama yine de doğan güneşin seni bana getirdiğini biliyorum, günaydın canım.

* Karanlık her sabah son buluyor, tıpkı bizim de bir gün bir araya geleceğimiz gibi. Günaydın benim güzel canım karım, sabahlara mutluluk veren neşemiz hiçbir zaman eksik olmasın.

* Senin gözlerinden bir nehirdir akıp gelmekte olan, her şeye canlılık ve kutsallık veren. Senin yüzünden bir güneştir yansımakta olan hem yakıcı hem de yaşam için olmazsa olmaz.

* Bir güneş gibi yakıyor tüm sıcaklığın beni, geceleri eyguzelsozler.com uykumu bölüyor hiç bitmeyen ışığın ve ben orada, senin sevginin susuzluğu ile bekliyorum. Yeni güne tekrar iyi ki doğdun güneşim.

* Canımdan çok sevdiğim günaydın. Şimdi senin kokunla birlikte uyanmak vardı ama uzakta ancak hayalini yaşatabiliyorum. Hayaline günaydın diyorum ve güneşin tüm ışınları üzerime vuruyor.

* Masmavi gökte güneşin en güzel ışığını ben sadece sende görebiliyorum canım canım karım. Belki şimdi yan yana değiliz, belki şimdi uzaktayız ama bu gök bizi birbirimize bağlıyor. Günaydın!

Karıma Günaydın Mesajı Uzun

* Bir tanem benim günaydın, bugün yağmurlu bir gün var ancak senin güneşin tüm yağmuru engelliyor, senin uyanışınla birlikte gökkuşağı açacak birazdan, bunu birlikte izlemeliyiz, günaydın!

* Her sabah yataktan sadece sen varsın diye çıkıyorum, çünkü sen benim için dünyanın en güzeli, en özeli ve en değerlisisin. Sen olmasaydın doğan güneşten hiçbir zaman haberim olmazdı günaydın canım karım.

* Mutluluk aslında en küçük şeylerdedir çoğu zaman, örneğin bir simit ve çay ile birlikte yapılacak kahvaltıda. Bu mutluluğa ortak olmak için canım karım, ben her şeyi hazırladım sadece seni bekliyorum, günaydın.

* Geceleri sana kadar gelir mi çığlığım? Çünkü sensiz geçirdiğim gece bana her zaman en zorlu anları yaşatıyor. Ne zaman ki gün doğuyor ve ben tekrar senin yanına geliyorum o zaman her şey sakinleşip mutlu oluyor.

* Her zamankinden farklı bir günaydın dilemek için ise resimli günaydın mesajları sevgiliye doğru karar olacaktır. Bu sayede eşsiz resimler eşliğinde sevginizin ve verdiğiniz değerin de artmasını sağlayabilirsiniz. Sevgiliye kısa günaydın mesajı ya da uzun gönderiyor olun sevgiliye etkileyici günaydın mesajları her zaman sevginin o gün de daha fazla artarak paylaşılmasına neden olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.