Öğretmene Yeni Yıl Mesajları

Öğretmene Yeni Yıl Mesajları

Öğretmenler günü sözlerimizden sonra öğretmenlerimize gönderilebilecek komik, güldüren, ve etkileyici yeni mesajları okuyabilirsiniz. Yine öğretmene yeni yıl mesajları kısa, öğretmene yeni yıl sözleri kısa, öğretmene yeni yıl mesajları esprili okuyabilirsiniz.

Öğretmene Yeni Yıl Mesajları Kısa

* Bazen bakıyordum da öğretmenim bizim için o kadar çok çalışıyordun ki bir an düşünüyordum sanki kendi sınava girecek. Sen bizim için bizden daha fazla çalıştın. Canım öğretmenim

* Soğuk günlerde sobamızı yaktın, sobamız yanmadığı zamanlarda sevginizle içimizi ısıttın canım öğretmenim. Senin hakkını hiç ödeyemeyiz. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Siz güller kadar narin ve güzel, kır çiçekleri kadar asil ve saygınsınız. Siz çok sevdiğimiz güzel öğretmenimizsin. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Anne ve babamdan sonra en güvendiğim insana öğretmenime şükranlarımı sunduğum öğretmenim yeni yılın kutlu olsun.

* Öğretmen demek hayat demektir. Öğretmen demek şefkat demektir. Öğretmenimin yeni yılı kutlu olsun.

* Benim öğretmenim elindeki bir lokmasını benimle paylaşan benim için her şeyi göze alan fedakâr insandır. Allah ona hayırlı bir ömür nasip etsin. İyi yıllar öğretmenim.

Reklamlar

* Öğretmen dediği zaman o kesin doğrudur. Annem babam doğru değil dese bile doğrudur. Çünkü öğretmen im öyle söyledi. Yeni yılınız kutlu olsun.

* Siz benim için annemden babamdan daha önceydiniz. Siz ne söylediyseniz benim için her zaman doğruydu. Çünkü öğretmenim bana her zaman doğruyu ve güzeli öğretirdi. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Öğretmene söylenecek o kadar çok güzel söz vardır belki ama bence öğretmene söylenecek en güzel söz; iyi ki varsınız canım öğretmenim. İyi yıllar.

* İnsanın istisnasız anne ve babasından sonra en çok sevdiği ve güvendiği kişi öğretmenidir. Mutlu yıllar.

* Öğretmen hiçbir öğrencisinin kötülüğünü istemeyen iyi kötü ayrımı yapmadan bütün öğrencilerine eşit şeklide yaklaşmalıdır. Yeni yılınız kutlu olsun.

* Öğretmen, doğan güneşe benzer; etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim. Musmutlu yıllar öğretmenim

Reklamlar

* Öğretmen mum gibidir, kendisi tükenirken etrafını aydınlatır. Kıymetli öğretmenim iyi yıllar.

* Başarım da sen varsın. Kalbim ismini ansın. Saygılar senin olsun. Sevgili Öğretmenim. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Öğretmen demek eli öpülesi insan demek ellerinizden öper öğretmenler gününüzü kutlarım. Hocam yeni yılınızı kutlarım.

* Anne şefkatinden ve sıcaklığından sonraki ilk durak öğretmendir. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Bugün buraya kadar yükselmemde sadece benim çalışmam yok buraya gelmemde emeği geçen bütün öğretmen lerime sonsuz teşekkür ediyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

* En iyi öğretmen, ömür boyu öğrenci kalabilendir. İyi yıllar öğretmenim.

* Hocam Allah bizleri ve sizleri bu matematiğin bitmeyen probleminden kurtarsın. Sizlere ve bizlere Beden Eğitimi gibi sağlıklı ve sporlu bir hayat nasip etsin. İyi yıllar öğretmenim.

* Siz benim hatıra defterimde temiz bir sayfa gibi hep aklımda kalacaksınız  öğretmenim. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Siz hiç ilkokulda tanıştığınız sizi hayata hazırlayan sizi elinden tutup sınıfa götüren, bir anne şefkatiyle sizi seven öğretmeninizi unutabildiniz mi? İyi yıllar öğretmenim.

Reklamlar

* Unutmayınız ki cumhurbaşkanı bile sınıfta öğretmenden sonra gelir. (Atatürk) Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Muallimler! Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr muallim ve mürebbilerini sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil sizin eseriniz olacaktır. (Atatürk) Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

Öğretmene Yeni Yıl Sözleri Kısa

* Bana hem ilkokulda hem ortaokulda bilgiler öğreten her konuda bana yardımcı olan bütün öğretmen lerime canı gönülden teşekkür ederim. Yeni yılınız kutlu olsun.

* Yeni yılda dersler hep boş geçsin, öğretmenim biraz rahat etsin. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* İnsanlar geçmişteki çoğu şeyleri unuturlar ama öğretmenlerini asla unutamazlar. Canım öğretmenim sende benim hiçbir zaman unutamayacağım öğretmenimsin. Mutlu yıllar öğretmenim.

* İlminiz aklımı çalıyor sımsıcacık sevginiz içimi titretiyor canım öğretmenim. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Bu dünyada iki kişinin hakkı ödenmez: birincisi ayaklarının altı öpülesi anaların hakkı, ikincisi elleri öpülesi öğretmenlerin. İyi yıllar öğretmenim

* Canım öğretmenim bende senin gibi iyi kalpli bir öğretmen olacağım. Senin bizler için yaptıklarını bende kendi öğrencilerime yapacağım. Yeni yılınız kutlu olsun.

* Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenin eseridir. İyi yıllar öğretmenim.

* Öğretmenin bir canı yoktur, öğretmenin öğrencisi kadar canı vardır. Mutlu yıllar öğretmenim.

* Bizlere bilgiyi öğreten bizi eğiten bizlere sevgiyi saygıyı öğreten fedakar öğretmenlerimize çok şey borçluyuz.  Yeni yılınız kutlu olsun.

* Öğretmenler bir ışıktır karanlıkta kaldığımızda bizi bilgi ile aydınlatırlar. Güzel ve mutlu yıllar öğretmenim.

* Canım öğretmenim siz dünya üzerinde eşine rastlamayacak kadar iyi kalpli öğretmenimsiniz. İyi yıllar

* Öğretmen bir kandile benzer. Kendini tüketerek başkalarına ışık verir. Öğretmenim Yeni yılınız kutlu olsun.

* Bir mum yandıkça biter ama çevresine ışık vermeye devam eder. Öğretmenim Yeni yılınız kutlu olsun.

* Biricik öğretmenim canım öğretmenim iyi ki varsın iyi ki benimlesin. Sağol varol öğretmenler günün kutlu olsun.

Öğretmene Yeni Yıl Mesajları Esprili

* Biz sizi sadece sınıfta veya okulda değil, bir ömür boyu seveceğiz öğretmenim. Öğretmenim Yeni yılınız kutlu olsun.

* Başöğretmen Atatürk”ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Yeni yılınız kutlu olsun.

* Öğretmenlik bir meslek değil bir yaşam biçimidir. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Öğretmenlerim, benim için hayatta birer örnek oldular. Tıpkı onlar gibi öğretmen olmak, yoksul ve her türlü sıkıntılardan uzak, yine onlar gibi taktir görmek, hayatımın tek rüyası oldu. (E. Renan)

* Bu dünyada iki kişinin hakkı ödenmez birincisi ayaklarının altı öpülesi anaların hakkı ödenmez, ikincisi elleri öpülesi öğretmenlerin. Mutlu yıllar öğretmenim.

* Soğuk günlerde sobamızı yaktın sobamız yanmadığı zaman larda sevginizle içimizi ısıttın canım öğretmen im. Senin hakkını hiç ödeyemeyiz. Yeni yılınız kutlu olsun.

* Sizi defter üzerinde değil kalbimizin içinde seviyoruz canım öğretmenim. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Benim nur yüzlü iyi kalpli sevgi dolu öğretmenim. Her şey için çok teşekkürler. Öğretmenim Yeni yılınız kutlu olsun.

* Sen bizleri bu vatan için yetiştiren en zor anlarımızda bizlere yardım eli uzatan yeri geldiğinde bir arka daş gibi sır tutan canım öğretmenim. Seni çok seviyorum. İyi yıllar öğretmenim.

* Öğretmen meyve veren bir ağaç gibidir. Her sene meyveler veren yedi veren ağaçlar gibidir. Mutlu yıllar değerli öğretmenim.

* Siz bize bir harf değil 29 harf öğrettiniz bizler size ömrümüz boyunca köle olsak bile sizin hakkınızı asla ödemeyiz öğretmenim. Mutlu yıllar öğretmenim.

* Geleceğin güvencesi eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Öğretmen ilk düşen cemredir öğrencinin gülüşüne düşen. Yeni yılınız kutlu olsun hocam.

* Benim nur yüzlü iyi kalpli sevgi dolu öğretmenim yeni yılınız kutlu olsun.

* Ömürde bir kere açan ve ölene kadar hiç solmayan tek çiçek öğretmendir. Öğretmenim Yeni yılınız kutlu olsun.

* Başarımda senin, hayat yolunda attığım ilk adımda senin eserin öğretmenim. Seni çok seviyoruz. Öğretmenim Yeni yılınız kutlu olsun.

* Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir. Yeni yılınızı kutlarım öğretmenim.

* Öğretmen geçmişi unutturmayan, aynı zamanda geleceğe de bizleri yetiştiren büyük insandır. Öğretmenim Yeni yılınız kutlu olsun.

Öğretmenime Yeni Yıl Mesajları

* Benim öğretmenim yıllar geçse de asla unutulmayacak, gül bahçemde her zaman açan nadide çiçek olacaksın. Sen canım öğretmenimsin. İyi yıllar öğretmenim

* Bu dünyada kalbimdeki her sevgi sınanabilir ama öğretmenim sana olan sevgim asla sınanamaz. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Hocam,  Allah bizleri ve sizleri bu matematiğin bitmeyen probleminden kurtarsın. Sizlere ve bizlere Beden Eğitimi gibi sağlıklı ve sporlu bir hayat nasip etsin. Yeni yılınız kutlu olsun.

* Öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur. İyi yıllar öğretmenim

* Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir, güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Ben kitabımı evde unuttuğum da kendini neden evde unutmadın derdiniz hocam. Ben her şeyi unutur um ama sizi asla unutmam canım hocam. Sevgiler. Mutlu yıllar öğretmenim.

* O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Yeni yılımız kutlu olsun canım öğretmenim.

* Öğretmen; şefkat demektir hayat demektir yol gösteren demektir. Öğretmen öğrencisi için ömür boyu unutulmayacak bir kılavuz demektir. Mutlu yıllar öğretmenim.

* Sevginizle kalbimde açtığınız gül hiçbir zaman solmayacak canım öğretmenim. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Benim öğretmenim iyi kalpli, güler yüzlü, kocaman yürekli, sevgi doludur. Benim öğretmenim öğretmenlerin en iyisidir. İyi kalpli öğretmenim yeni yılınız kutlu olsun.

* Benim nur yüzlü iyi kalpli sevgi dolu öğretmenim. İyi yıllar öğretmenim.

Öğretmene Yeni Yıl Mesajları Whatsapp

* Öğretmen öğrencileri aydınlatmak için bir yanan fener gibidir. Canım öğretmenim sende bizleri aydınlattığın için teşekkür ederiz. Yeni yılınız kutlu olsun.

* Öğretmen bir sanatı icra etmektedir. Bu sanatın adı da topluma yön verme sanatıdır. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Anne ve babamdan sonra en güvendiğim insana öğretmenime şükranlarımı sunarım. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Öğretmenim sen bizim için her şeylere katlandın, test kitapları aldın, gezilere götürdün ve en önemlisi müdüre rest çektin. Sen kocaman yürekli cesur öğretmenimsin. İyi yıllar öğretmenim.

* Ulusları kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Öğretmenlerin hakkını asla ödeyemeyiz. İyi yıllar öğretmenim.

* Bir anne şefkatiyle öğrencilerini seven, bir melek gibi öğrencilerini koruyan iyi kalpli, koca yürekli canım öğretmenim seni çok seviyorum. İyi yıllar öğretmenim

* Öğretmen bir gül bahçesinin bahçıvanı gibidir. Her daim etrafına bilgi tohumu eker. Mutlu Yıllar öğretmenim

* Öğretmen dediği zaman o kesin doğrudur. Annem babam doğru değil dese bile doğrudur. Çünkü öğretmenim öyle söyledi. Yeni yılınız kutlu olsun hocam.

* Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek analarla öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. (Eflatun)

* Birinci sınıfa geldiğimde öğretmen çok korkunç geliyordu bana ne kadar çok yanılmışım dünyanın en sevgi dolu insanlarıymış öğretmenler. Mutlu yıllar öğretmenim.

* Senin evet çocuklarım demeni özledik, senin sınıfa eyguzelsozler.com girince gülen yüzünü özledik, biz seni çok özledik canım öğretmenim.

* Bugün başarımın ve hayatımda attığım adımların imzası senindir canım öğretmenim. İyi yıllar öğretmenim

* Benim öğretmen im iyi kalpli güler yüzlü kocaman yürekli sevgi doludur. Benim öğretme nim öğretmen lerin en iyisidir. Yeni yılınız kutlu olsun.

* Öğretmen fırtınalı bir havada geminin yanaşabileceği en güvenli liman şevkat elini her yere uzatan en kutsal mesleği icra eden en iyi insandır. İyi yıllar öğretmenim.

* Sizler toplumun geleceğini yetiştiren kişiler olacaksınız. Ve sizler bu toplumun sevgi ve saygılı insanlarını yetiştiren muhterem insanlar olacaksınız. İyi yıllar öğretmenim.

* Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Yeni Yılınız Kutlu Olsun.

* İnsanın istisnasız anne ve babasından sonra en çok sevdiği ve güvendiği kişi öğretmenidir. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

* Bugünkü başarımın mimari sensin, öğretmenden çok korkarken bana öğretmeni sevdiren kişisin, sen iyi kalpli öğretmenimsin. Yeni yılınızı kutlarım öğretmenim

* Bu dünyada kalbimdeki her sevgi sınanabilir ama öğretmenim sana olan sevgim asla sınanamaz.

* Siz dünyada eşi olmayan en güzel çiçeksiniz canım öğretmenim. Yeni yılınız kutlu olsun öğretmenim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.