Babalar Günü İle İlgili Sözler

Babalar Günü İle İlgili Sözler
<

Mayıs ayındaki anneler gününden sonra Haziran ayında anneler gününü kutlarız. Yazımızda babalar günü ile ilgili sözler komik, babalar günü ile ilgili mesajlar ve babalar günü ile ilgili güzel sözler resimli sözleri okuyabilirsiniz.

Babalar Günü İle İlgili Sözler Kısa

* Biricik babama sevgilerimle!… Babalar günün kutlu olsun.

* En güzel adamın babalar günü kutlu olsun seni seviyorum baba.

* Babaların babası, biricik huzurumuz babalar günün kutlu olsun.

* Evimizin direği, her şeyimiz babam! Babalar günün kutlu olsun.

* Canım babam, hayatımın en güzel adamı babalar günün kutlu olsun.

* Tüm merhamet yürekli Babalarımızın şimdiden Babalar günü kutlu olsun.

* Onurundan özünden taviz vermeyen tüm babaların Babalar günü kutlu olsun..

* Can’ım Babamın ve tüm kalbi sevgi dolu Babaların Babalar günü kutlu olsun.

* İyi ki varsın canım babacığım, seni çok seviyoruz. Babalar günün kutlu olsun.

* Kaybettiğimiz Babalar başta olmak üzere tüm babaların Babalar günü kutlu olsun.

Reklamlar

* Koca yürekli, ilham kaynağı, kahraman, fedakar tüm Babaların Babalar Günü kutlu olsun.

* Savaşın ortasında komutansız kalmaktır babasız kalmak. Babalar günün kutlu olsun babam.

* Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

* Ailemin reisi büyük aşkım. Medarı iftiharım sevgilim her şeyim! Babalar günün kutlu olsun.

* En çok, bu topraklarda acıyı ciğerinin köşesinde yaşamış Babaların Babalar günü kutlu olsun.

* Başımızın tacı babalarımızın yaşam boyu mutlulukları temennisi ile babalar gününüz kutlu olsun.

* Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günü’n kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

* Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacım.

* Gül kokulu ellerinden doya doya öperim. Canım babam seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

* Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

* Kral olmayabilirsin ama bana her zaman bir prens/prenses gibi davrandın. Babalar Günü’n kutlu olsun!

* Babam olduğun için çok mutluyum sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.

* Bana eksiklerimi sorma hayat, babam derim, tamamlayamazsın. Tüm Babaların babalar günü şimdiden kutlu olsun.

Reklamlar

* Babacığım bu kutlu günde ellerinden doya doya öper babalar gününü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Evladın.

* Yüreğin huzurlu yüzün güleç kazancın bereketli olsun canım babacığım. Babalar gününü kutluyor ellerinden öpüyorum.

* Doğru yoldan asla ayrılmamamız için uğraşan, en büyük ilham kaynağımız olan Babalarımızın Babalar günü kutlu olsun.

* Eşine evladına şiddet uygulamayan ailesinin hakkını başkalarına yedirmeyen bütün Babaların Babalar günü kutlu olsun

* Biricik babama sevgilerimle! Babalar günün kutlu olsun. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam.

* Sevgisi ve hoşgörüsüyle olanı kabul etmeyi ve sevmeyi öğreten Babacığımda dahil… Tüm babaların Babalar günü kutlu olsun…

* Her zaman yanımda oldun. Dünya’yı benim için daha iyi bir yer yaptığın için sana minnettarım! Babalar Günün kutlu olsun!

Reklamlar

* Baba ata demektir. Hayata olan olmayan bütün atalarımızın en öncede ulusumuzun atası Atatürk’ümüzün Babalar günü kutlu olsun

* Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar Günü İle İlgili Mesajlar

* Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, Babalar günün kutlu olsun.

* Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Babacığım.

* Dünyadaki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

* İyi bir yaşam sürmek için gereken her şeyi senden öğrendim! Her zaman orada olduğun için teşekkür ederim baba! Babalar günün kutlu olsun.

* Onlar her zaman kucaklarını sevgiyle, kapılarının koşulsuzca, yollarımızı tecrübeleriyle açtılar. Tüm babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.

* Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. Babalar günün kutlu olsun.

* Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişim de ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günün kutlu olsun.

* Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

* Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim çünkü bana hep güç verirsin. İyi ki varsın canım babam.

* Geceler çok uzun sabah olmuyor baş yastıkta ama uyku tutmuyor bir tıkırtı duysa hemen kalkıyor. Canım babam seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

* Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine babalar günün kutlu olsun biricik babacığım.

Babalar Günü İle İlgili Güzel Sözler Facebook

* Fedakârlık sevgi sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

* Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

* Evimizin yakışıklısı. Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun.

* Hayatım boyunca bana öğrettiğin tüm dersleri ve güzel şeyleri hatırlıyorum. Aramızda ne kadar mesafe olursa olsun önemli değil, önemin asla azalmayacak! Babalar Günü’n kutlu olsun!

* Sensiz bir Babalar Günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum… Sen benim arkadaşım, sevincim ve ışığımsın. Babalar Günü’n kutlu olsun baba.

* Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını eyguzelsozler.com her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacığım. Babalar Günü’n kutlu olsun!

* Bana güç verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman yanımdaydın, hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür edebilmem imkansız. Fakat yine de deneyeceğim. Teşekkür ederim baba. Seni çok seviyorum.

* Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar Günü İle İlgili Sözler Uzun

* Hayatta herkesin bir tek babası var! Sen ailemizin bel kemiğisin, merkezisin… Kelimelere ya da mesajlara sığamayacak kadar kocaman bir yer tutuyorsun kalbimde. Canım babam iyi ki varsın. Babalar Günü’n kutlu olsun.

* Minicik bir yavruydum, ben hep yanında, değişmiyordu düşüncen olsam da ……. yaşında, hayatla savaşı sen öğrettin bana, yanı başında, tüm zorluklara karşı korudun, beni sen baba. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

* Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım.

* Babam olduğun için ne kadar da şanslıyım diye düşünmeden edemiyorum. Hayatta bana sunduğun her şey için bir kez daha teşekkür ederim. Tüm güçlüklerle savaşırken verdiğin umut için sağ ol. İyi ki varsın. Kucak dolusu sevgiler.

* Bugün babalar günü ve ben en güzel hatıralarımızı aklımdan geçirip seninle yaşıyorum. Her an biraz daha özlem duyuyorum. Büyürken seni daha iyi anladım. Her yaptığın için teşekkürler. Kucak dolusu sevgiler, babalar Günü’n kutlu olsun.

* Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini biliyorum. Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım.

* Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun. Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim çünkü bana hep güç veriyorsun. Babalar günün kutlu olsun.

* Benim için her zaman orada olduğunu bildiğim için, bana doğru yolu gösterdiğin için, bana zor geldiğinde, ben bile kendime inanmazken bana inandığın için, sürekli hayal kurmaya teşvik ettiğin ve bana her zaman ilham kaynağı olduğun için… Kısacası benim için yaptığın her şey için teşekkürler baba. Babalar Günü’n kutlu olsun!

* Baba, sen benim kahramanımsın, çünkü bütün hayatım boyunca orada benim için bekliyordun. Sen benim en iyi arkadaşım ve sırdaşımsın. İyi ve kötü zamanlarda ne söyleyeceğini bilir, her gün öğrettiklerinle beni hala şaşırtırsın. Sadece benim için değil, tüm ailemiz için kahramansın. Seni tüm kalbimle seviyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun!

* Sıcak yürekli ve sevecen olmanı seviyorum. Yumuşak ve düşünceli olmana bayılıyorum. Bir çeşit filozof, yazar, entelektüel ya da eleştirmen gibi derin düşüncelerinin olması bana ilham veriyor. Seninle ilgili daha fazlasını, hiç kimsenin göremediği ve bilmediği şeyleri biliyorum. Benim babam olduğun için her gün Tanrı’ya şükrediyorum. Seni seviyorum baba. Babalar Günü’n kutlu olsun!

* Her günümü aydınlatan gülümsemelere sahipsin. Övgü dolu sözlerinle beni her zaman çok iyi hissettiriyorsun. Dileklerimin gerçekleşmesi için ne yapması gerektiğini biliyorsun. Her zaman bana anlatacak en iyi hikayeleri olan kişisin. Ve en önemlisi, çok iyi bir dinleyicisin. Sabırlısın, naziksin ve en iyi baba sensin. Bulmayı umduğum en iyi arkadaşsın. Ve bunu yüksek sesle söylemekten gurur duyuyorum, seni seviyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.