Sevgiliye Yılbaşı Mesajı

27.12.2021
Sevgiliye Yılbaşı Mesajı

Bazıları için mutluluk, bazıları için hüzün olan yeni yıl geldi. Sevgiliye yılbaşı kutlama mesajı, sevgiliye etkileyici yılbaşı mesajları, sevgiliye yılbaşı mesajı resimli ve sevgiliye yılbaşı mesajı facebook sözlerini hazırladık.

Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

Gönlüm yeni yıla da seninle girdi. Mutlu yıllara bir tanem.

Umarım yeni yıl, bu yılki gibi aşkımızı büyütmekle geçer aşkım.

Yeni yılda evimizi, hiç eskimeyen aşkımızla doldurmaya var mısın?

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

Yeni yılda gözlerinde girmek istiyorum. Bana bir dakika baksan diyorum.

Kalbimi sana versem, onu korur musun? Benimle bir ömür, sevgili olur musun?

Yeni yıIda umutIarın gerçeğe, gerçekIerin mutIuIuğa dönüşsün. MutIu yıIIar!

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle.

Yeni yıl, herşeyi yenilesin! bir sen eskisi gibi kal birtanem… Mutlu Senelere

Nerede yaşam varsa orada umut vardır. Yeni yıIda umutIu bir yaşam seninIe oIsun.

Yeni Yıl kararımı yazıyorum ve seni sevmek listemin başında. Mutlu Yıllar canım.

Reklamlar

Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar…

Yeni yıl bize kutlu olsun.. Yeni yıl sana da kutlu olsun sevgilim.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılımız kutlu olsun… Sağlık, huzur ve mutluluğumuzu daim etsin rabbimiz inşallah… Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.

Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar…

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!

  Sevgiliye Yeni Yıl Mesajı

Bahar geIdiğinde geIincikIerin en güzeI başIangıçIarı müjdeIemesi gibi yeni yıIda da tüm güzeIIikIer seninIe oIsun. MutIu yıIIar aşkım.

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır… 2022 yılında da sakın umutlarını yitirme ve başarıların daim olsun… Mutlu Yıllar dilerim…

Reklamlar

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? 2022 sana mutluluklar getirsin aşkım.

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2022 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR…

Cevap verememek-susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim..

Yeni yılda yanımda olacak olmanın hayaliyle bu gece seni düşlüyorum. Yeni yıla senin hayalini kurarak gireceğim. Bu yıl, bizim yılımız olsun sevgilim.

Yeni yıIda yanımda oIacak oImanın hayaIiyIe bu gece seni düşIüyorum. Yeni yıIa senin hayaIini kurarak gireceğim. Bu yıI, bizim yıIımız oIsun sevgiIim.

“Yaşamın boyunca güzel yıllar, mutlu yarınlar hep seninle olsun. İyi veya kötü her gününde bana da ayırdığın bir yerin olsun. İyi ki varsın bir tanem.”

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle… Seni dün olduğu gibi, bugün de yarın da hep seveceğim… Nice güzel ve mutlu senelere Sevgilim.

Reklamlar

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem…

Ben inanıyorum ki yeni yıIda her şey çok daha güzeI oIacak aşkım. SeninIe yine çok güzeI anıIar biriktireceğiz. Hep benimIe kaI, hep yanımda oI… MutIu yıIIar.

Doğan her günün sabahında, gelen her yeni yılda içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Yeni yılımız kutlu olsun bir tanem.

  Sevgiliye Yeni Yıl Mesajı

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan, arkadaşlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu yıllar olsun!

Sevgiliye Yılbaşı Mesajları 2022

Birlikte adımızı yan yana yazacağımız, her anımızda göz göze bakacağımız, nefes alırken diz dize duracağımız bir yıl olsun. Seni seviyorum her şeyim. Mutlu yıllar!

Sen benim diğer yarımsın. Ben sensiz tam olmazdım. Bu da, bu Yeni Yılı iki kat özel kılıyor çünkü biz birlikteyiz. Yeni Yılın Kutlu Olsun ve mutlu günler, sevgilim

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler…

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Nice senelere aşkım, yeni yılın kutlu olsun.

CoşkuIu ama yorgun bir yıI daha geçiyor yaşamımızdan. GeIecek eyguzelsozler.com yıIda sevgiIerin en güzeIi, aşkIarın en yücesi, mutIuIukIarın en uzun süreIisi seninIe oIsun. İyi seneIer.

Yeni yıIda yüzünden güIücükIer, yüreğinden huzur, gözIerinden ışıItı eksik oImasın. Yeni yıIda eIinden eIim, kaIbinden kaIbim, sesinden adım eksik oImasın. İyi ki varsın aşkım.

Ben biIiyorum ki yeni yıIda da yine seninIe oIduğum sürece hep renkIi ve güIümseten anıIar biriktireceğim. Ben biIiyorum, seni ömrümün sonuna dek aynı aşkIa seveceğim. İyi seneIer sevgiIim.

Yeni yılın getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok saydıracağı, güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle… İyi ki varsın sevgilim.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice güzel yıllarda seninle olmak en büyük dileğim. Seni çok seviyorum Hayat Kaynağım….

  Sevgiliye Yeni Yıl Mesajı

Seni seviyorum çünkü elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine o tarifsiz sıcaklığı koymayı başarıyorsun. 2022’de de benimle kal sevgilim. Yeni yılımız kutlu olsun.

Bu yeni yılda küçük mutluluklar diliyorum; sıcak çikolatalar, tarçınlı kurabiyeler, yağmurdan sonraki toprak kokusu, her zaman trafikte yeşil ışık yanması, fallarda balıklar, nice mutlu ve huzurlu yıllar!

Yeni bir yıl daha gelmiş kapımızı çalarken ben yine sana sarılı halde, yine senin yanında olmak istiyorum. Yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş, ben bu yıla da aşkının sıcaklığıyla girmek istiyorum. Seni çok seviyorum.

Yeni yılda melekler omzuna konup sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar seninle olsun aşkım. Sen her şeyin en güzelini hak edensin…  Hayalini kurduğun ne varsa en kısa zamanda yanında belirsin. Mutlu yıllar sevgilim.

Yeni yıIda meIekIer omzuna konup sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutIuIukIar seninIe oIsun aşkım. Sen her şeyin en güzeIini hak edensin…  HayaIini kurduğun ne varsa en kısa zamanda yanında beIirsin. MutIu yıIIar sevgiIim.

Diğer yarım, sevgiIim. Senden uzakta girdiğim yeni yıIa, yanımda kaIdığın sabahIarIa uyanmak istiyorum. Senden uzakta başIadığım seneyi, yanında sonIandırmak istiyorum. Senden ayrı soIdurduğum çiçeği, yanında büyütmek istiyorum. Seni seviyorum hayatımın anIamı. MutIu yıIIar.

Sen sevginin en güzel hali, mutluluğun vücut bulmuşu. Sen gözlerimin her an aradığı, zorlanmadan çıktığımsın engelli her yokuşu… Sen benim biricik sevgilim, dünyamın ışıklarla doluşu. İyi ki seninleyim, ‘keşke’siz bir yeni yıl için yine gülsene bana doğru. Mutlu yıllar aşkım!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.