İyi Bayramlar Mesajı

İyi Bayramlar Mesajı

İyi Bayramlar Mesajı, İyi Bayramlar Mesajları, İyi Bayramlar Sözleri, İyi Bayramlar Mesajları Kısa, Resimli İyi Bayramlar Mesajları, İyi Bayramlar Mesajı Facebook, En Güzel İyi Bayramlar Mesajı

İyi Bayramlar Mesajları

Bir bayramı daha birlikte görmeyi nasip eden Yaradan’a şükrederken kaybettiklerimize Allah’tan rahmet dilerim. İyi Bayramlar

Dilediğiniz gibi bir bayram geçirmeniz dileğiyle iyi bayramlar.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi iyi bayramlar.

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Nice mutlu, sağlıklı, huzurlu bayram dileğiyle iyi bayramlar.

Tüm yürekler sevinç dolsun umutlar gerçek olsun acılar unutulsun dualarımız kabul ve bayramınız mübarek olsun. İyi Bayramlar

Reklamlar

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun iyi bayramlar.

Bayramın ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle herkese iyi bayramlar.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram geçirmeniz dileğiyle iyi bayramlar.

  Ramazan Bayramı Mesajları

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dilerim.

En güzel bayramların en güzel anları sadece bugün değil her gün size güzel bir anı olsun! Bayramınız Mübarek Olsun.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Bu bayram gününü doya doya yaşayalım. İyi Bayramlar…

Bayramın mutluluk tadında geçsin, her günün bayram kadar güzel olsun. İyi bayramlar.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum İyi bayramlar.

Reklamlar

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Bayramınız kutlu olsun. İyi Bayramlar

Bayramın sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın Nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun. İyi Bayramlar

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Bayramınız kutlu olsun iyi bayramlar.

  Ramazan Bayramı Mesajları

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile iyi bayramlar.

Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. İyi Bayramlar

Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu bugünden daha güzel yarınlar diliyorum, mübarek Ramazan Bayramınızı kutluyorum.

Reklamlar

Bu en mutlu günümüzde, güzel ve özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, saygılarımızı, sevgilerimizi, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun iyi Bayramlar

En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en eyguzelsozler.com güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Kurban Bayramını kutlarım.

Rabbim nefsimize celaliyle, kalbimize cemaliyle, hayatımıza hikmetiyle, hatalarımıza rahmetiyle, mahşerde Muhammediyle yardım etsin inşallah. İyi Bayramlar

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle. Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun.

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Bayramınız kutlu olsun.

  Ramazan Bayramı Mesajları
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.