Özür Dileme Mesajları

22.01.2019
Özür Dileme Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Özür Dileme Mesajları, Duygusal Özür Dileme Mesajları, Etkileyici Özür Dileme Mesajları, Özür Mesajları Uzun, Etkili Özür Dileme Mesajları, Eğlenceli Özür Dileme Mesajları, Özür Dileme Mesajları Resimli, Özür Dileme Mesajı Facebook, Özür Dileme Mesajı Tumblr

Özür Dileme Mesajları

Affetmek her zaman büyüklüktür derler; ey gönlümün sahibi yaşama sebebim. Lütfen beni affet seni çok seviyorum ve sensiz nefes alamıyorum.

Ey mesajı okuyan dünyanın en iyi kalpli, en değerli insanı, sana karşı yapılan bu hata bir daha yapılmayacaktır. Bu özür mesajı en içten duygularla yazılmış olup kabul edersen beni çok sevindirirsin.

Biliyorum yaptığım şey kabul edilecek bir şey değil ama sen de bilirsin ki her insan hata yapabilir. Senden ilk ve son kez özür diliyorum. Beni affeder misin?

Ben hata yaptım seni çok üzdüm bunu biliyorum ve şimdi hatamı düzeltmek ve kendimi affettirmek için ne istiyorsan yapmaya hazırım. Ne olur affet beni.

Sensizliğe dayanamıyorum ne olur barışalım artık ve eski günlerde olduğu gibi mutlu olalım.

Bu kadar yaptıklarımdan sonra beni bir kez daha affedebilecek misin? Özrümü kabul edersen beni çok mutlu edersin.

Reklamlar

 Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim.

Ağladıysan, ağlamak istiyorsan ve buna sebep bensem. Akan her damla gözyaşın için senden özür diliyorum.

Eğer sen beni tanıdıysan sende bilirsin ki ben insanları kırmak istemeyen biriyim. Seni de asla kırmak gibi bir niyetim yoktu. Sadece şaka olsun, muhabbet olsun diye söylediğim bir cümleden dolayı seni kırdığım için özür dilerim. Eğer değer verdiğim bir insan olmasaydın söylediğim sözden dolayı bu kadar rahatsız olmaz ve umursamazdım. Umarım beni anlarsın. Tekrar tekrar çok özür dilerim.

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok, nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü hatamda. Tüm kalbimle özür diliyorum.

Sen benim gibi kaba saba biri değilsin, sen ince ve nazik birisin. Yapılan hatayı affetmekte senin gibi ince düşünceli birine yakışır. Beni affedersen çok mutlu edersin.

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Özür dilerim senden zamanında oraya gelemediğim için, özür dilerim sana verdiğim sözü tutamadığım için, özür dilerim senden seni üzdüğüm için, özür dilerim senden hem de defalarca.

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim dostum.

Reklamlar

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

Sen benim en çok sevdiğim, en çok değer verdiğim arkadaşımsın. Bugün seni kırdıysam senden özür dilerim arkadaşım.

Lütfen hemen kapatma bu mesajı oku; biliyorum seni çok kırdım ama inan seni kırmak değildi niyetim, şimdi çok üzgünüm. Her şey için hiçbir şey geçmiş değildir. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Kim ne derse desin hatalarımın fakındayım ve yaptığım hatalardan dolayı karşındayım, senden özür dilerim kabul et özrümü.

Sensiz bir hayatın benim için cehennemden hiçbir farkı yok. Lütfen beni affet, benim cennetim sensin…

Özür dilerim senden, senden özür dilerim, özür dilerim seni kırdığım için, özür dilerim seni üzdüğüm için, özür dilerim hatam için, özür dilerim, özür dilerim, özür dilerim.

Özür dilemek büyüklükse özrü kabul etmekte bir erdemliktir değil midir?

O kırdığım kalbine söyle bana bir şans daha versin, beni affetsin. Seni üzdüğüm için, seni kırdığım için senden çok çok özür dilerim.

Reklamlar

Sen benim sevdiğim, bitanem, her şeyimsin. Eğer seni bu kadar çok sevmeseydim bu satırları hiç yazmazdım. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Eğer sende beni birazcık seviyorsan ve kalbinde yerim varsa bana bir şans daha ver. Eğer seni bir daha üzersem, sana karşı bir hata yaparsam ne istiyorsan yapabilirsin ama ne olur şimdi affet beni. Sensiz gözlerime uyku girmez oldu, gözlerimden yaşlar hiç dinmez oldu. Seni çok seviyorum ne olur affet beni.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.