Şans Dileme Sözleri

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Şans Dileme Sözleri, Şans İsteme Mesajları, Herkese Bol Şans Sözleri, Şans Mesajları Resimli, İyi Şanslar Sözleri, Şans Dileme Mesajları, Bol Şanslar Sözleri Resimli, Arkadaşa İyi Şanslar Mesajı, Sevgiliye İyi Şanslar Mesajları, İyi Şanslar Mesajları Facebook

Reklamlar

Şans Dileme Sözleri

Sen her zaman başarılarından söz ettirmiş birisin bunu da başarılı bir şekilde bitireceksin. Sana bol şanslar diliyorum ve şans öpücüğü gönderiyorum. Tüm kalbimle sana iyi şanslar.

Hayatında her zaman umudun olsun, attığın her adım sana mutluluğu ve başarıyı getirsin, yarınların aydınlık şansın bol olsun.

İşlerin rast gitsin her şey istediğin gibi olsun. İyi şanslar arkadaşım.

Sana kocaman şans öpücüğü yolluyorum, bu öpücük sana şans getirecektir. Başarılar Aşkım.

Dilerim kazanırsın, dilerim birinci olursun ama bil ki sen benim kalbimde her zaman birincisin. Bol şanslar

Sana hayat yolunda bol şanslar, bana yaptıkların için teşekkür ederim. Seninle geçirdiğim günlere hiç pişman değilim. Yolun açık olsun.

Sana kocaman bir öpücük yoluyorum, bu öpücüğü sakın silme çünkü o senin şansın olacak.

  Sevgiliye Kırgınlık Sözleri

Reklamlar

Hayatın her zaman şans içinde olsun, en büyük şansın ise seni gerçekten seven ve seni her zaman düşünen biri olsun. Hayat yolunda iyi şanslar.

Yeni işinde başarılar dilerim, inşallah her şey gönlünce olur ve mutlu olursun. Dualarım hep seninle bol şans diliyorum.

Önündeki bu son engeli aşman ve amacına ulaşman dileğiyle sana bol şanslar. Her şey gönlünce olsun.

Şans hazırlıkla fırsatın karşılaştığı köşe başıdır.

Girecek olduğun sınavda sana başarılar diliyorum, zihnin açık Allah yardımcın olsun. İyi şanslar.

Ben yanında olsaydım yanağına bir şans öpücüğü kondururdum yanında değilim ama sen hep aklımdasın sana bol şanslar diliyorum Bitanem.

Dualarımız her zaman seninle iyi, bol şans dileriz.

Her insana şans bir kere güler, önemli olan o şansı iyi değerlendirmektir. Yaşamında bol şanslar dilerim.

Hayat sana hiç gülen yüzünü göstermedi, her zaman acılar içinde bir yaşam sürdün, sana bundan sonra musmutlu olacağın bir hayat diliyorum. Şansın bol olsun.

Şansın gökteki yıldızlar kadar parlak ve bol olsun! İnanıyorum ki sen bu işin üstesinden de gelirsin. Bol şanslar.

  Uzun Aşk Mesajları

Sen her zaman çok şanslı biriydin inşallah şansın hep böyle olmaya deva eder. Hayatındaki bütün güzellikler sana şans getirsin iyi şanslar canım.

Reklamlar

Elini uzatsan başarı yanı başında, sadece sana yolladığım bu küçük şans öpücüğüne ihtiyacın var. Kalbim ve tüm iyi dileklerim seninle.

Yaşamındaki tüm güzellikler sana hep şans getirsin, iyi şanslar canım.

Dört yapraklı yoncayı bulmak o kadar kolay değil biliyorum ama inandıktan sonra ve hele de dostlarının desteği varsa arkanda, sen zaten şansı yakalamışsın demektir. Bol şans…

Bahtın hep açık, yüreğin mutlu, yüzün hep tebessümlü olsun.

Üzme tatlı canını bir kapıyı kapan Rabbim diğerini açarmış. Sen hayata gülümsemeye devam et şans her zaman senin yanında olacaktır.

Sana bu mesajım her zaman şans getirsin, en kötü gününde bile yüzünden gülümsemen eksik olmasın.

Eğer şansın sizin peşinizden gelmesini istiyorsanız önce siz hazırlığınızı yapmalısınız, şans hiçbir zaman yatanın yanında olmaz.

Dört yapraklı yoncayı bulmak o kadar kolay değil biliyorum ama inandıktan sonra ve hele de dostlarının desteği varsa arkanda, sen zaten şansı yakalamışsın demektir. Bol şans…

  Sevgi Mesajları

Dualarım sana en sıcak samimiyetimle, içimden gelenleri söylüyorum ve sana iyi şanslar diliyorum bebeğim.

Gireceğin yarışmada çok heyecanlanma olur mu? Sana şimdiden iyi şanslar diliyorum. Sana güveniyorum sen kazanmaya her zaman çok yakınsın.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir