Kankaya İyi Geceler Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Kankaya İyi Geceler Mesajları, Kankaya İyi Geceler Sözleri, Kankama İyi Geceler Mesajı, Kankam İçin İyi Geceler Mesajları, Kankaya komik iyi geceler mesajları, Kankaya Hayırlı Geceler Mesajı, İyi Geceler Mesajı Kankaya, Kankaya Güzel Gece Mesajları, Kankaya İyi Geceler Mesajları Resimli, Kankaya İyi Geceler Mesajları Facebook

Reklamlar

Kankaya İyi Geceler Mesajları

Hadi yat zıbar artık kanka, sonra sabah kalkamıyorsun derslere geç kalıyorsun. İyi geceler.

Biz kanka dediğimizi kardeşimiz gibi severiz ve asla onu yarı yolda bırakmayız.

Baharın güneşi bahtına doğsun acılar kederler gönlünden uzak olsun. Tüm güzellikler ve mutluluklar senin olsun kanka iyi geceler güzel insan.

Sen yat şimdi ben rüyalarına geleceğim, orda devam ederiz, gelirken bir şey istiyor musun? İyi Geceler Kanka.

Bizler bu dünyada bizleri anlayacak arkadaşları zor buluruz ama bulduk mu da onu ömür boyu saklarız. Aynı senin gibi kankam. İyi geceler canım kankam.

Kanka sonu gelmeyen arkadaşlıklardan doğarmış. İyi geceler kankam.

İyi günümde çevremde çok insan varken şimdilerde yanımda bir sen kaldın. İyi ki varsın kankam. İyi geceler.

  Uzaktaki Sevgiliye Güzel Mesajlar

Uzun bir mesaj yazma telaşında değilim. İyi geceler kanka.

Reklamlar

Benim annem ve babam yok ama ben kimsesiz değilim çünkü benim kapı gibi sağlam, demir gibi güçlü yürekli kankam var. Güzel geceler kankam.

Gerçek bir kankaya sahipsen, dünyanın geri kalanına ihtiyacın yoktur. İyi geceler kankam.

Ayağım taşa takılsa bilirim düşmeme izin vermeyecek bir kardeş durur yanımda. İyi ki varsın kamkam iyi geceler.

Hayatında huzur ve güzellikler daim olsun. Seni seviyorum kankam. İyi geceler.

Yıldızlar kadar arkadaşım olacağına karanlıkta ay gibi parlayan kankam olduğu için çok şanslıyım. Hayırlı geceler kankam.

Mesaj dediğin kısa ve öz olmalı. İyi geceler kanka.

Kanka, sofrandaki ekmeğe ortak olan değil, yüreğindeki derde çare bulandır. Canım kankam seni çok seviyorum iyi geceler.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör kankam tatlı uykular. İyi geceler

İyi ki benim hayatımdasın. İyi ki seni tanımışım. Benimle olduğun, kankam olduğun için teşekkürler. İyi geceler kankaların en iyisi.

Yaşamak herkes için güzeldir ama senin gibi bir kankası olan için daha güzeldir. İyi ki varsın kankam iyi geceler.

  Nişanlıya Günaydın Mesajları

Gecen güzel, aydınlık ve keyfin sürekli olsun. İyi geceler, güzel düşler kankam.

Reklamlar

Bu yalan dünyadaki tek gerçeğimsin sen kankam, sen benim hayatımda olmasaydın inan çekilmezdi bu yaşam. İyi geceler kankam.

Oturduğun her yer huzur ve neşe dolsun. Mutsuzluklar ise hayat boyu senden hep uzak olsun. Gecen hayırlı olsun bitanecik kankam.

Kanka demek kardeş demek, kanka demek candan arkadaş demek ve kanka demek kan kadar değerli bir arkadaş demektir. İyi geceler kankam.

Hep zamana yenik düştük, esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. İyi geceler kankam.

Tatlı uykular canım kankam, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun. İyi geceler.

Kanka öyle zoru görünce kaçan, güzelliği görünce mutluluk saçandan olmaz. Kanka zorda yanında duran, mutluluğunda saklanan kişiden olur. İyi ki varsım kankam iyi geceler.

Kanka yatarken üstüne açık bırakma, dişlerini fırçala, çoraplarını çıkar, sütünü iç yat. Haydi sana iyi geceler.

Kankam sana en güzel duygularımı yolluyorum, gözlerine gülümseme, kalbine mutluluk üflüyorum, seni her zaman neşeli görmeyi istiyorum. İyi geceler kankam

  Öğretmene Geçmiş Olsun Mesajları

Canım kankam bu gece seninle yaşamış olduğumuz güzel günler aklıma geldi. Rüyanda beni görmen dileğiyle iyi geceler sana.

Reklamlar

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun, iyi geceler kankam.

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun gecelerine, bin bir hayalin gerçeklerle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. İyi geceler kankam.

Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun. İyi geceler canım kankam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir