Kankaya İyi Geceler Sözleri

Kankaya İyi Geceler Sözleri
<

Uyumadan önce kankayla günün bir kritiğini yapıp sonrada iyi geceler dileyerek uykuya geçilir. Yazımızda kankaya iyi geceler mesajı uzun, kankaya iyi geceler mesajı romantik ve kankaya iyi geceler mesajı yeni sözlerini okuyabilirsiniz.

Kankaya İyi Geceler Sözleri Kısa

* İyi geceler kanka, sakın bana kanma.

* Seni seviyorum değerli dost. Gecen hayrola.

* Sabah görüşmek dileğiyle, iyi geceler dostum.

* Gecen hayırlı olsun canım kankam. Hayırlı geceler.

* Uzun bir mesaj yazma telaşında değilim. İyi geceler kanka.

* Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun, iyi geceler kankam.

* Allah’ım en güzel yarınları senin için versin. İyi geceler kankam.

* Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin kankam.

* Yine oldu gece. Yeni umutlara gebe her gece. Huzurla kal kankam. İyi geceler.

* Hayatında huzur ve güzellikler daim olsun. Seni seviyorum kankam. İyi geceler.

Reklamlar

* Senin gibi bir dostum var. Daha ne isterim ki. Gecen hayır olsun canım dostum.

* Dostun selamı gelirde insan mutlu olmaz mı? Sana da iyi geceler değerli kankam.

* Arkadaşa iyi geceler mesajı göndermeden uyku tutar mı sandın? İyi geceler kanka.

* Gecen güzel, aydınlık ve keyfin sürekli olsun. İyi geceler, güzel düşler kankam.

* En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör kankam tatlı uykular. İyi geceler kankam.

* Ben seni tanıdığıma hiç bir zaman pişman olmadım. İyi ki varsın. İyi geceler canım kankam.

* Tatlı rüyalar canım kankam. Gözlerini açtığında, güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.

* Tek istediğim sana iyi bir gece dilemek  dostum, uyumadan önce aklımdaki son düşünce sensin.

* Aklımdasın bu saatte. Yarın görüşmek üzere. Her zaman gönüldesin bilesin. İyi geceler kankam.

* Senin gibi her zaman güvenebileceğim bir arkadaşın olması harika bir duygu. İyi geceler kanka.

* Uyumadan önce iyi geceler dileyecek birinin olması harika bir duygu kanka. İyi geceler kankam.

* Gönüldesin, dilde güzel sözdesin. Daima bizimlesin. Allah rahatlık versin iyi geceler kardeşim.

* Şu anda yaşadığın yer huzurlara doluysa eğer, orada sen bulunduğun içindir. Hayırlı geceler kankam.

* Tatlı uykular canım kankam, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun. İyi geceler.

  Kankaya İyi Geceler Mesajları

Reklamlar

* Gönüldesin kardeş daha ne istersin. Sabahın seherinde gülümseyerek uyanman temennisi ile tatlı rüyalar.

* Hayatının geri kalanını bu gece yaşa çünkü yarın çok iyi bir gün ikimiz için doğacak İyi geceler dostum.

* Sen benim için değerli bir arkadaşsın. Uykunda en tatlı rüyalar seninle birlikte olsun kanka. İyi geceler

* Sevgili kankam, seni tanıdığım en güzel fikirli insansın. Sana  huzurlu bir gece diliyorum. İyi geceler kanka.

* Hüzzam rüzgarları esmeye başlarken ansızın gelirsin aklıma. İyi geceler kardeşim. Allah rahatlık ve huzur versin.

* Gece karanlık ve uzun. Sana tüm yorgunluğunu alacak huzurlu bir uyku diliyorum. İyi geceler kanka. tatlı rüyalar.

* Ne diyeyim bilmiyorum ama şunu demekten başka bir şey gelmedi aklıma, iyi ki varsın. Mutlu ve güzel geceler kankam.

* Senin gibi bir arkadaşı bulduğum için şanslıyım. Bu mesajı sevgiyle gönderiyorum. İyi geceler dostum. Tatlı rüyalar.

* Canım kankam bu gece seninle yaşamış olduğumuz güzel günler aklıma geldi. Rüyanda beni görmen dileğiyle iyi geceler sana.

Reklamlar

* Hayatta hiçbir sebepten dolayı üzülmene gerek yok çünkü her zaman arkan da duran bir kankan var. İyi geceler sevgili dostum.

* İyi geceler dostum sen Rabbimin karanlık gökyüzünde parıldayan bir şekilde bana sıcak bir gülümsemeyle bıraktığın yıldızsın.

Kankaya İyi Geceler Mesajı Romantik

* Paylaşacak arkadaşların yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur. Allah rahatlık versin canım kankam iyi geceler.

* Oturduğun her yer huzur ve neşe dolsun. Mutsuzluklar ise hayat boyu senden hep uzak olsun. Gecen hayırlı olsun canım kankam.

* Kara bulutları tıraş edip hayatının en karanlık yerindeki yıldızları aramana yardım edecek biri olacağım. İyi geceler dostum.

* Gece olduğunda, artık birbirimizle beraber olmayabiliriz. Ama arkadaşlığımızın sıcaklığı her daim kalbimde olacak canım kankam.

* Evinin içi huzur dolsun. Mutluluklar her gece tüm meyvelerini sana sunsun. Gecen hayırlı, yolun ışıklı olsun. İyi geceler kankam.

* Uzun günler geçti görmeyeli yüzünü ve hala ilk günlerdeki gibi içtenlikle ve çok severim seni. İyi geceler ve güzel düşler kankam.

  Kankaya İyi Geceler Mesajları

* Ay karanlıkken gökyüzünü aydınlatırken, ben zor zamanlardan geçerken senin tavsiyenle hayatımı aydınlatıyorsun. İyi geceler dostum.

* Cennetten gelen melekler senin için en tatlı hayalleri getirsin. Mutlu hayaller uzun ve keyifli uygular dilerim. İyi geceler dostum.

* Bugün benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim, sen harika bir insansın ve arkadaşlığına değer veriyorum. İyi geceler dostum.

Kankaya İyi Geceler Mesajı Yeni

* Sabah uyandığımda, günümün harika olacağını biliyorum çünkü senin gibi günlerimi özel yapabilecek bir kankam var. İyi geceler dostum.

* İyi ki benim hayatımdasın. İyi ki seni tanımışım. Benimle olduğun, kankam olduğun için teşekkürler. İyi geceler arkadaşların en iyisi.

* Bitmez diye düşündüğünüz bir gün daha tükendi işte. Ve şimdi yeniden gece oldu. Gecen hayırlı yolun aydınlık olsun. İyi geceler kankam.

* Arkadaşlığımız ay ışığından daha parlak. Çünkü ay sadece geceleri ortaya çıkar. Ama arkadaşlığımız 24 saat sürüyor. İyi geceler dostum.

* Gece geldiğinde, artık birbirimizle olmayabiliriz. Ama arkadaşlığımızın sıcaklığı her zaman beni rahatlatmak içindir. İyi geceler dostum.

Kankaya İyi Geceler Mesajı Facebook

* Günüme kötü bir başlangıç yapmış olsam bile, seninle geçirmek sihirli bir şekilde parlak bir güne dönüşüyor kanka. İyi geceler en iyi kankam.

* Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Yıldızlar şahidim olsun ki bu dünyada yanımda en iyi kankam olarak hep sen olacaksın. İyi geceler canım kankam.

* Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun, iyi geceler kankam.

* Gecenin tadını çıkar ve hayatını düşün. Sen Rabbi’min özel bir hediyesisin. Sana harika bir gece diliyorum. Sağlıklı, mutlu dolu gecelerin olsun kanka.

* Bir şey gelse başıma, inan ki hiç duraksamadan hemen arayacağım insanlar arasındasın. İyi ki varsın, iyi ki benim kankamsın. Gecen hayırlı olsun kankam.

* Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım. İyi geceler kankam.

* Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun gecelerine, bin bir hayalin gerçeklerle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. İyi geceler kankam.

  Kankaya İyi Geceler Mesajları

* Hep zamana yenik düştük, esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız eyguzelsozler.com dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. İyi geceler dostum.

* Bazen seninle atıştık, dalaştık kavga ettik, bazen bir hiç uğruna tartıştık. Ancak ikimiz bir türlü kopamadık. İşte gerçek arkadaşlık budur. İyi geceler kankam.

* Arkadaşlığımızın anıları ayın ışıltısı gibi ve birlikte geçirdiğimiz eğlenceli zamanlar hayatımın gökyüzünü aydınlatan yıldızların parıltısı gibi. İyi geceler kanka.

Kankaya İyi Geceler Mesajı Uzun

* Her gece çok mutlu bir şekilde uyuyacağım çünkü sayende çok özel anlar yaşıyorum. En iyi kankam oldun ve bunu takdir ediyorum. Dinlen ki enerjin bol olsun kanka. İyi geceler

* Kanka, sen benim karanlığımdaki aydınlıksın, Yanlışımda doğru, sertliğimde kolay. Sıkıcımın içinde parlak,  Kaşlarımdaki gülümseme, üzüntümdeki mutluluksun. İyi geceler kanka.

* Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun. İyi geceler canım kankam.

* Arkadaş deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. İyi geceler güzel kankam.

* Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın, onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın, öyle bir arkadaş edin ki seni asla bırakmasın. İyi geceler biricik kankam.

* Bir gün boyunca gereksiz kelimelerimi dinledikten sonra kendini çok yorgun hissediyor olmalısın. Şimdi uyuma zamanı. En iyi uyku ve hayatın en tatlı rüyalarına sahip olmanı diliyorum. İyi geceler kanka.

* Her insanın hayatının içinde sırtını dönüp güvenebileceği bir arkadaşı olması ne güzel bir şeydir. Onun için ben diyorum ki iyi ki varsın iyi ki benim hayatımda ve benim kankamsın. Mutlu ve güzel geceler kankam.

* Rüya, biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş ise uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. İçinden ne çıkacağını bilmesek de açtığımız zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. İyi geceler kankam.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.