Nişanlıya Günaydın Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Nişanlıya Günaydın Mesajları, Nişanlıma Günaydın Mesajı, Nişanlım İçin Günaydın Mesajı, Nişanlıya Hayırlı Sabahlar Mesajları, Nişanlıya Güzel Günaydın Mesajları, Nişanlıya Günaydın Sözleri, Nişanlıya Resimli Günaydın Mesajları

Reklamlar

Nişanlıya Günaydın Mesajları

Seni sevmekle ne iyi etmişim, seni çok sevmekle ne de iyi etmişim, ben her şeyimle seni çok sevmişim. Günaydın hayatımın anlamı canım nişanlım.

Evlenip birlikte uyanacağımız günlerin hayallerini kuruyorum seni öperek uyandıracak ve güzel gözlerinin içine bakacağımı Bitanem. Günaydın Sevdiğim.

Şimdi üzerimize ayrı doğan güneş gün gelecek odamıza doğacak, içimizi ısıtacak güne birlikte başlayıp günü birlikte bitireceğiz. Şimdi geçmek bilmeyen zamana o zaman hesap soracağım çabuk geçeceği için. Günaydın Aşkım.

Bugün yüreğinden geçen tüm güzellikler seninle olsun, bu güzel günaydın mesajı da benden çok sevdiğim nişanlıma olsun.

Ben güne başladım haydi kalk sende uyan, etrafına güzel bir gülücük savur ne günaydın de nişanlına.

Günlerimin ışığı gecelerimin yıldızısın, sabahlarımın güneşi gecelerimin ayısın, sabahlarımın günaydını gecelerimin dumanısın günaydın Hayatım.

Reklamlar

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

  Babaya Öğretmenler Günü Mesajları

Bak odama güneş yine doğdu ama inan sevdiğim senin gibi içimi ısıtamıyor ve senin gibi aydınlık saçamıyor. Gül yüzlüm günaydın.

Günaydın nişanlım, günaydın hayatım, günaydın nefesim, günaydın bu hayatta sahip olduğum her şeyim.

Gecemin koyu karanlığına aydınlık olan, yolumun rehberi, seher vaktimin güzel duası günaydın, günaydın elleri kınalım.

Günaydın kalbimin sahibi, günaydın ruh ikizim güzel bir günaydın mesajı da benden çok sevdiğim nişanlıma olsun.

Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı Aşkım.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın her şeyim benim.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.

Sen sabah gözlerimi açtığımda gözümün önündesin, gözlerimi kapattığımda hayallerimin tam ortasında, sen benim kalbimin içinde, hayatımın her yerindesin. Seni çok seviyorum Hayatımın anlamı. Günaydın Bitanem.

Reklamlar

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. Günaydın nişanlım.

  Güvenmek İle İlgili Güzel Sözler

Seni o kadar çok seviyorum ki bazen seni kaybedersem diye düşünüyorum o an nefesim kesiliyor. Seni canımdan çok seviyorum Gözleri gülenim. Günaydın.

Günüm seninle başlıyor gecem seninle bitiyor, ben hayat diye seni yaşıyorum, sen benim sabah doğan güneşim, gece parlayan ayımsın, sen benim canım nişanlımsın. Günaydın nişanlım.

Gülen gözlerin daha çok gülsün, yüreğindeki tüm güzellikler gerçek olsun, bugün mutluluk içinde kalasın. Günaydın ömrümün saadeti, günaydın sevgilim…

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Günaydın sevgilim, tatlı uykundan alıkoymak istiyorum seni. Sana benden daha yakın olan ne varsa kıskanıyorum, paylaşamıyorum seni. Hadi aç gözlerini, günümüz  aydın olsun.

Her günüme adını yazdım güneşimde sensin, günümde sen. Sen benim canım cananım her şeyden, herkeslerden çok sevdiğim nişanlımsın.

Seni karşıma çıkaran Rabbime binlerce defa şükürler olsun, seni alnıma eş, yüreğime yar diye düşüren Allah’ıma şükürler olsun. Günaydın nişanlım aşkım.

Reklamlar

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim; Günaydın kır çiçeğim; Günaydın gönlümü fetheden sevgilim. Günaydın Ömrüm.

  Öğretmenler Günü Mesajları

Karanlıklar seninle aydınlanır, gün seninle başlar seninle biter. Aşk mı zaten o sensin. Günaydın gönlümün sultanı.

Günümü güneşten daha çok aydınlatan, bana her sabah yeni bir ben katan, her anımda benden daha cesur ve çılgın olan kadın, iyi ki bugünde senin varlığının şerefine uyandım, günaydın.

İnsanın günaydın diyebileceği bir sevdiğinin olması ne güzel. İnsanın sabah uyanınca mutluluk içinde güne başlayacağı bir sevdiğinin olması ne güzel. Allah’ıma ne kadar şükretsem azdır seni karşıma çıkardığı için. İyi ki benim sevdiğimsin, iyi ki benim nişanlımsın, iyi ki bu kalbimin sahibisin.

Güneşi mi daha çok seversin ayı mı deseler, ona günaydın demeyi severim derim. Her günüm onunla başlar, her gecem onunla son bulur derim. Bir tek ona günaydın diyebilmek için nefes alıyorum derim.

Bir sabah şarkısı dilimde, uyanmanı bekliyor bir çare yüreğim. Günaydın sevgilim, benim eşsiz güneşim günaydın.

Baharın kokusunu gönlüme dolduran yârim günaydın. Canımın cananı gül kokulu sevgilim günaydın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir