Nişanlıya Günaydın Sözleri

Nişanlıya Günaydın Sözleri
<

Sayfamızdaki bu yazımızın içeriğinde nişanlıya günaydın mesajı resimli ve nişanlıya günaydın mesajı facebook, nişanlıma duygusal günaydın sözleri ve nişanlıya etkileyici günaydın sözlerini okuyabilirsiniz.

Nişanlıya Günaydın Sözleri Kısa

* Günaydın, günüme değer katan, günümü aydınlatan en büyük güneşim.

* Günaydın tatlı güneşim. Günaydın gönlümü fetheden Nişanlım… Günaydın!

* Kalbim mükemmel çünkü sen onun içindesin. Günaydın benim güzel Nişanlım

* Sabahlar, akşamlar gelip gidecek, peki sen ne zaman gelip gitmeyeceksin?

* Mesaj atarak değil de, öperek uyandıracağım o günün hasretiyle. Günaydın.

* Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.

* Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

* Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.

* Sen olmadığın zaman eksik başlıyorum hayatıma uyandığımda sen olmalısın yanımda günaydın

* Uzaklarda olup ta göremediğim ay yüzlü gülüm, bahçemin en güzel, en nadide çiçeği günaydın.

* İnsan her uyandığında ömründen bir gün gidiyor ama seninle benim ömrüm uzuyor. Günaydın aşkım.

Reklamlar

* Senin gülüşün ile aydınlanır günüm, sensin benim en büyük huzur ve mutluluk kaynağım, günaydın.

* Seni ilk gördüğüm anı hala hatırlıyorum ve ruhum, “Ah, işte buradasın! Her yerde seni arıyordum.

* Güneş doğdu dünyamıza, gözlerini aç hadi Nişanlım aşkımıza. Seni çok seviyorum. Günaydın sevdiceğim.

* Nasıl ki çiçekler her sabah güneşe doğru dönüyorlar, ben de sana doğru dönüyorum canım Nişanlım, günaydın.

* Sabah rüzgarıdır bana söyleyen güzelliğini. Gözlerim seni hiçbir zaman görmüyor ama daima bekliyor yüreğim.

* Mutluluğu hiç bilmiyordum, hayallerin gerçekleşmediğini düşündüm, aşka inanmadım, seninle tanıştığım güne kadar.

* Meleğim, aşkım, tüm dünyam. İstediğim, ihtiyacım olan sensin, her zaman seninle olmama izin ver, aşkım, her şeyim.

  Nişanlıya Günaydın Mesajları

* Günler seninle başlar, gözlerimi açtığımda yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu yaşıyorum Nişanlım günaydın…

* Yarın hayat bitmiş olsaydı, yapacak çok şey kalmış olsaydı, kesinlikle fark etmezdi, çünkü Nişanlım, sana sahiptim.

Reklamlar

* Yıldızlar parlıyordu akşam gözlerin gibi ama şimdi de Nişanlım güneş yüzünü andırırcasına tüm her yeri aydınlatıyor.

* Yeni bir güne seninle başlamak için her günümü senin hayalinle geçiriyorum ki, her sabah sana günaydın bir tanem diyebileyim.

* O kadar güzellik ile bu yeni gün geçsin ki sanki bizim gülüşmelerimiz hiç bitmeyecek gibi kuş cıvıltılarına sesimiz karışsın.

* Seni özlüyorum her akşam ve seni bekliyorum her sabah. Güneşin hareketlerini takip ediyorum, neden bu kadar gecikiyorsun diye?

* Sensiz günlerim karanlık sensiz aldığım nefes yarım sensiz güneşi görmeyen benim Nişanlım, günaydın can özüm günün aydın olsun.

* Herkes şimdi yeni bir günün telaşına hazırlanıyor Nişanlım, ben ise yeni bir günde seni göreceğim için hazırlanıyorum, günaydın.

* Seninle birlikte mutluluğun en güzel tadını bu sabah da yaşıyorum. İyi ki benim hayatımdasın, yaşamıma doğan güneşsin, günaydın.

Reklamlar

* Her şey seninle başlar benim için, ben senden başlar ve sana doğru gelirim çünkü benim güneşim sensin ve güneş olmazsa yaşam olmaz.

* Nişanlım, güne seninle başlıyorum. Sen de benimle başla, gözlerin açılsın sonsuz sabaha doğru, sevgimizi hissedelim her şeyden önce.

Nişanlıma Duygusal Günaydın Sözleri

* Her baktığın yaprakta, her esen rüzgarda ve her doğan güneşte Nişanlım ben seni yaşıyor, seninle birlikte merhaba diyorum yeni güne.

  Nişanlıya Günaydın Mesajları

* Güneşi birlikte izleyelim Nişanlım, uzun uzun onun doğuşunu ve turuncu ışınlarını senin yüzüne vuruşunu her zaman birlikte izleyelim.

* Nasıl ki tüm yaşam güneşin doğuşu ile başlıyorsa, ben de seninle birlikte hazırlanıyorum yeni güne Nişanlım, ışıkların üzerimde olsun, günaydın.

* Öyle güzelsin ki Nişanlım, senin yanında başladığım her yeni gün bana akşam gibi geliyor. Sürekli karanlıktayım, ta ki sen yanıma gelinceye dek.

* Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki sabahları benimle uyanman dileğiyle. Sen’li Ben’li sabahlara Nişanlım, günaydın seni seviyorum.

* Günaydın nur yüzlüm. Rüyalarımın sahibi sensin. Uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda. Sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana…

* Sabah erkenden uyanmak, seni tanıyana kadar günün en nefret ettiğim kısmıydı. Şimdi ise her sabah seni görme umuduyla uyanıyorum. Günaydın Nişanlım!

* Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın Nişanlım günaydın benim en güzel günüm.

* Yeni güne seninle başlamak bana her günümü en değerli hale getiriyor. Geceleri hayalini kuruyor, sabahları senin yüzünü görüyorum, günaydın Nişanlım.

Nişanlıya Etkileyici Günaydın Sözleri

* Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

* Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

* Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

  Nişanlıya Günaydın Mesajları

* Sensiz uyanmak bana en büyük eziyet, çünkü sen yanımda yokken acıların en büyüğünü yaşıyorum. Ama yine de doğan güneşin seni bana getirdiğini biliyorum, günaydın canım.

* Karanlık her sabah son buluyor, tıpkı bizim de bir gün bir araya geleceğimiz gibi. Günaydın benim güzel Nişanlım, sabahlara mutluluk veren neşemiz hiçbir zaman eksik olmasın.

Nişanlıya Günaydın Sözleri Uzun

* Sana şimdi yanında olup kulağına fısıldamak isterdim en güzel günaydın sözlerini. Ama canım istemeden de olsa uzaktayız, bugünler bittiğinde işte o zaman birlikte izleyeceğiz güneşin doğuşunu.

* Mutluluk aslında en küçük şeylerdedir çoğu zaman, örneğin bir simit ve çay ile birlikte yapılacak kahvaltıda. Bu mutluluğa ortak olmak için Nişanlım, ben her şeyi hazırladım sadece seni bekliyorum, günaydın.

* Güneşin ilk ışıkları odana dolunca Nişanlım beni hatırla. Tıpkı önceden eyguzelsozler.com bir arada olduğumuz günlerdeki gibi ellerimiz ellerimizden hiçbir zaman ayrılmayacak şekildeki günleri hatırla, belki o zaman gelebilirim yanına.

* Sana en derinlerimden günaydın demek istiyorum çünkü ben senin varlığın ile birlikte ancak yaşamda var olabiliyorum. Seni tanıdığım günden itibaren her zaman mutluluk ile kalktım yataktan, bu sabaha da sana günaydın diyerek başlıyorum.

* Kaç sabah daha böyle güzel uyanacağımı bilmiyorum. Yarın sabaha kavuşacağımın garantisi yok. Kıymeti bilinmeli bazı şeylerin diye düşünüyorum ve benim dünyamda en kıymetli olan senin aşkın. O yüzden her gece sana şiirler yazıp sonuna iyi geceler sözü sıkıştırmalıyım ve her sabah uyanır uyanmaz daha elimi yüzümü bile yıkamadan günaydın kıymetlim mesajı atmalıyım. “Günaydın kıymetlim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.