Ölen Kişiye Özlem Sözleri

03.07.2017
Ölen Kişiye Özlem Sözleri

Hazırladığımız ölen kişi için özlem sözlerini ölmüş bir arkadaşımız veya kardeşimiz, bir yakınımız, sevdiğimiz için paylaşabiliriz. Ölen kişiye güzel sözler belki acımızı hafifletmez ama onu ne kadar çok sevdiğimizi ve özlediğimizi ifade edebiliriz. Kaybettiğimiz sevdiklerimizin yerini doldurmak çok zor olacaktır.

Ölen Kişiye Güzel Sözler

Çok özlediğim halde sarılamadığım insanlar var canımdan çok sevdiğim kardeşim gibi.

Yorgunum, kırgınım ve seni özlediğimde ben hep böyleyim.

Unutursun diner deseler de acı hep aynı ilk günkü gibi çok zor özlüyorsun ama ulaşamıyorsun.

Şimdi sen yanımda olsan hiçbir şey söylemeden saatlerce boynuna sarılırdım.

Sen hiç çok özleyip de avazın çıktığı kadar sessizce bağırdın mı hiç.

Çok özlediğim halde sarılamadığım insanlar var mesela sen.

Sen gittin ya işte benim her gün sol yanım acıyor.

Sen olmayınca, yıkılan hayallerime, yok olan geçmişime, kaybolan geleceğime hep ağlıyorum.

Reklamlar

Bir şeye ihtiyacın olursa ara derdin, sana ihtiyacım var şimdi ben kimi arayayım söyle bana.

Bazen sana sımsıkı sarılmak, senin kokunu ciğerlerime kadar çekmek istiyorum ama sen yoksun.

Bu gece rüyalarıma gel ve bana sımsıkı sarıl seni çok özledim.

Hatırlamak, düşünmek, söylemek ne kadar çok zor olsa da ben seni hep özlüyorum.

Ne olur bu gece rüyalarıma gel ve beni sımsıkı sar. Seni çok özledim.

Ne zaman ecel, ölüm kelimesini duysam hemen aklıma sen geliyorsun, seni çok özledim arkadaşım.

İnsan sevdiğinin kıymetini öldüğü zaman çok daha iyi anlıyor. Sen hayatta iken seni bu kadar çok özlemiyordum. Şimdi sen yoksun ben seni çok özlüyorum.

Dokunmayın onsuzluğuma, dokunmayın kanayan yüreğime.

Kabrin nur dolsun, mekanın cennet olsun. Seni çok özledim canım arkadaşım.

Seni çok özledim güzel insan. Mekanın cennet kabrin nur olsun.

Yokluğunun ilk yılı oldu ama senin yokluğunun acısı bende ilk günkü gibi taze. Bir yıl boyunca seni düşündüm, senli günlerimi düşündüm. Ben hep seni özledim.

Reklamlar

Seni o kadar çok özlüyorum ki, bir gün sana kavuşacağım günü hayal ediyorum.

Bu hayata yorgunum, kırgınım, bu kadere dargınım, küskünüm. Her gün giderek artıyor sana olan özlemim.

Biz daha birbirimize doyamadan, yapacak olduğumuz işleri tamamlamadan, planlarımızı uygulayamadan böyle gitmek oldu mu be yiğidim.

Sana seslenmeyi o kadar çok özledim ki kelimelerle anlatamam.

Mutluluğa dair ne varsa bu hayatta hepsi sende saklıymış. Yaptığımız her şey seninle güzelmiş. Mekanın cennet olsun arkadaşım.

Ölenle ölünmüyor ama ölen çok özleniyor. O ölüp gidiyor onsuz yaşamak bize çok zor geliyor.

Hasretinle yana yana kül oldu bende yürek. Bende tükendi kalmadı özlemine dayanacak güç. Sen olmadan hayata yürümek çok zor seni çok özledim.

Boynum büküldü, gülen yüzlerim soldu. Sen gittiğinden beri açan çiçekler bile küstü bana. Senin en tatlı halini özlerim şimdi.

Reklamlar

Evet, şimdi daha iyi anlıyorum. Senin gidişin bana; acıdan, hasretten, gözyaşından başka hiç bir şey vermemiş. Seni çok özlüyorum.

Sana sarılıp öpmeden bir gün daha eridi, sensiz dünyanın tadı tuzu yok. Seni çok özlüyorum.

Belki zamanla geçer dedim, sensizliğe zamanla alışırım dedim ama olmadı yapamadım. Ben sensizliğe hiç alışamadım.

Allah’ım yağmurunu göğümüzden sevdiklerimizi göğsümüzden hiç eksik etme.

Sizin hiç babanız öldü mü, baba diye avazınız çıktığı kadar bağırmak isteyip de hiç sesinizin çıkmadığı oldu mu? Sizinde benim gibi babanız öldü mü? Onu her gün özlüyor musunuz benim gibi?

Her gece rüyalarıma gel, beni yalnız bırakma ellerimi tut, saçlarımı okşa, bana sımsıkı sarıl, beni kimsesiz bırakma. Ben seni çok özledim.

Dediler ki ölen ölüyor kalanlar hayata kaldığı yerden devam ediyor. Ama benim için hiç öyle olmadı hayata devam etmek, hele senin olmadığın bir ortamda bulunmak çok zor oldu. Seni çok özlüyorum kardeşim.

Şimdi yanımda olsan, boynuna sarılsam, öpsem, koklasam, hiç gitmesen, yanımdan ayrılmasan ama yoksun…

Sensiz günler geçiyor, zaman ilerliyor ama hiçbir şey sen varken olduğu kadar güzel değil. Seni özledim, senli günlerimi özledim. Gel rüyalarıma özlemimi bir parça da olsa dindir.

Olmazdı hiç kederim, olmazdı hiç tasam, şaşırıp kalmazdım sen yaşasan.

Sen bizleri bırakıp gitmeseydin de, varsın aramızda çok mesafeler olsaydı. Ben sadece senin sesini duysam, o güzel dualarını alsaydım.

Ben seni kalbime sığdıramazken şimdi nasıl toprağın altına koydum, yüreğim acıyor.

Kim derdi ki bir gün bizi bırakıp gideceksin, ardından böyle çaresiz, böyle yalnız kalacağız. Seni çok özledik.

Seni özlüyorum, senli günlerimizi özlüyorum. Senin olduğun zamanların mutluluğunu özlüyorum. Ne olur rüyalarıma gel, gel de birazcık sana olan özlemim dinsin.

Sen aramızdan ayrılmadan önce sana o kadar çok söyleyecek olduğum şeyler vardı ama bir türlü söyleyemedim. Seninle yaşamanın güzelliğini, senin yanında olmanın mutluluğundan bahsedecektim ama olmadı be dostum olmadı böyle aramızdan amansız ayrılışın.

Dün bir şarkı çıktı radyoda, yarısına ben eşlik ettim yarısına gözlerim. Söylemek ne kadar acıtsa da; ben seni çok özledim.

Sen güneş gibi doğardın her gün hayatıma, ışık saçardın etrafına gülüşünle, şimdi ne güneş doğuyor, ne de ışık saçılıyor benim için. Seni çok özledim kardeşim.

Allah’ım sevdiğim insanı bu gece rüyalarıma gönder. Onu çok özledim rüyamda ona sıkı sıkı sarılmak ve özlemimi biraz olsun gidermek nasip et.

Sen şimdi yanımda olsan öyle bir kenardan bana baka kalsan. Ben senin yerine çalışıp senin işlerini de yapsam. Sen sadece gülümsesen, benim sana olan özlemimi dindirsen olmaz mı? Sen vefat ettin gittin ama ben senden farksızım. Tek farkımız ben yaşayan bir ölüyüm.

Seninle birlikte yaptığımız her şey, seninle birlikte gezdiğimiz her yer bana seni hatırlatıyor. Uzaklara bakıyorum gözlerimin önüne sen geliyorsun. Seni çok özlüyorum be güzel insan.

Yüreğim yana yana seni çok özlüyorum.

Bak kaç sen oldu sen aramızdan ayrılalı ama yaram hala kabuk bağlamadı. Sen ölünce hayatımda kocaman bir boşluk açıldı ve o boşluk bir daha dolmadı.

Sensiz günler gelip geçiyor, mevsimler değişiyor, yıllar su gibi akıp gidiyor ama sana olan özlemim geçmiyor, hala günlerimde seni arıyor, hep gözlerim uzaklara dalıyor seni anıyorum.

Senin aramızdan ani ayrılman bizleri derinden yaraladı. Sen öldün ama hala bizim kalbimizdesin ve her zaman da öyle kalacaksın. Seni sevgiyle anıyoruz.

Senin şefkatli yüreğini, sevgi dolu kalbini özledim.

Sen aramızdan ayrılalı yıllar oldu ama senin yokluğuna hiç alışmadık. Sen varmış gibi yaşıyor, sen bir gün çıkıp gelecekmişsin gibi yollara bakıyoruz. Seni çok özledik.

Mevsimin bir suçu yok yokluğun çok soğuk.

Benim hayatımın tadı da, tuzu da senmişsin be güzel insan. Sensiz bu hayatın ne tadı var ne de tuzu.

Hasretinle yana yana kül oldu bende yürek. Tükendi bende özlemine dayanacak güç. Dizlerimde derman bitti yokluğunda çarpa çarpa yerlere. Bir bilsen ne zor sensizlik toprağının kolları yok ki sarsın beni.

Ölenle ölünmüyor ama ölen çok özleniyor. O ölüp gidiyor eyguzelsozler.com onsuz yaşamak bize çok zor geliyor.

Zamanla alışırsın, ölenle ölünmüyor yaşamaya devam etmek zorundasın dediler. Ama ne zamanla senin yokluğuna alışabildim. Ne de sensiz yaşamaya kaldığım yerden devam edebildim. Senin olmadığın bir hayatta nasıl neşeli yaşanır ki.

Canın sıkıldığı zaman beni ara diyordun. Söyle şimdi canım sıkıldığı zaman, seni özlediğim zaman kimi arayayım. Bak şimdi senin yanında mezarının başındayım. Yaşadıklarımı bir bir sana anlatıyorum. Ama sadece ben konuşuyorum.

Güneşin başka iklimleri aydınlatmaya, başka gönülleri ısıtmaya gittiği şu saatlerde, kâğıdı kalemi elime alıp, seninle dertleşmek, yalnızca sana yazmak ve yalnızca seni yazmak geçiyor içimden.

Ölen kişinin arkasından söylenen güzel sözler yazımızın sonuna geldik. yazımızla ilgili yorum yapabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. blank Delal dedi ki:

  onu çok özledim sanki bir gün donecekmis gibi bekliyorum ve Allah’a bu dünyada nasip etmediği vuslat ı öbür dünyada bize nasip etmesi için dua ediyorum

 2. blank Harun dedi ki:

  Seni çok özledim abi genç yaşta gittin beni bizleri biraktn

 3. blank irem dedi ki:

  Sevdiğim kişinin ölümünün acısını cekiyorum

 4. blank Miran dedi ki:

  Benimde bir dostum ama simdi yok bazen daglara taslara haykirmak istiyorum don diye seni cooook ozluyorum be allah bu dunyada bizi yirdi ama insllah o bir dunyada kavusturur bizi mekanin cennet kabrin nur olsun canim kardesim

 5. blank PoYrAz dedi ki:

  Sevgilim intihar etti ://

 6. blank Merve dedi ki:

  Özlüyorum 1 yıl oldu vefat edeli sevdiğim ama ilk günkinden beterim ben sensiz bir hiçim özlüyorum😭😭😭