Ölen Kişiye Özlem Sözleri

Sayfa Konusu: Ölen Kişiye Özlem Sözleri, Ölen Kişiye Sözler, Ölen Arkadaşa Kısa Sözler, Ölen Kişiye Duyulan Özlem Sözleri, Ölen Kardeşe Özlem Sözleri, Ölen Arkadaşa Özlem Sözleri, Ölen Birini Özlemek Sözleri, Ölmüş Birini Özlemek

Reklamlar

Bu sayfamızda hazırladığımız ölen kişi için özlem sözlerini ölmüş bir arkadaşımız veya kardeşimiz, bir yakınımız, sevdiğimiz için paylaşabiliriz.

Ölen Kişiye Özlem Sözleri

Sen aramızdan ayrılalı yıllar oldu ama senin yokluğuna hiç alışmadık. Sen varmış gibi yaşıyor, sen bir gün çıkıp gelecekmişsin gibi yollara bakıyoruz. Seni çok özledik.

Senin aramızdan ani ayrılman bizleri derinden yaraladı. Sen öldün ama hala bizim kalbimizdesin ve her zaman da öyle kalacaksın. Seni sevgiyle anıyoruz.

Seni çok özledim güzel insan. Mekanın cennet kabrin nur olsun.

Seninle birlikte yaptığımız her şey, seninle birlikte gezdiğimiz her yer bana seni hatırlatıyor. Uzaklara bakıyorum gözlerimin önüne sen geliyorsun. Seni çok özlüyorum be güzel insan.

Biz daha birbirimize doyamadan, yapacak olduğumuz işleri tamamlamadan, planlarımızı uygulayamadan böyle gitmek oldu mu be yiğidim.

Mutluluğa dair ne varsa bu hayatta hepsi sende saklıymış. Yaptığımız her şey seninle güzelmiş. Mekanın cennet olsun arkadaşım.

Sizin hiç babanız öldü mü, baba diye avazınız çıktığı kadar bağırmak isteyip de hiç sesinizin çıkmadığı oldu mu? Sizinde benim gibi babanız öldü mü? Onu her gün özlüyor musunuz benim gibi?

Zamanla alışırsın, ölenle ölünmüyor yaşamaya devam etmek zorundasın dediler. Ama ne zamanla senin yokluğuna alışabildim. Ne de sensiz yaşamaya kaldığım yerden devam edebildim. Senin olmadığın bir hayatta nasıl neşeli yaşanır ki.

Reklamlar

Seni özlüyorum, senli günlerimizi özlüyorum. Senin olduğun zamanların mutluluğunu özlüyorum. Ne olur rüyalarıma gel, gel de birazcık sana olan özlemim dinsin.

İnsan sevdiğinin kıymetini öldüğü zaman çok daha iyi anlıyor. Sen hayatta iken seni bu kadar çok özlemiyordum. Şimdi sen yoksun ben seni çok özlüyorum.

Bu hayata yorgunum, kırgınım, bu kadere dargınım, küskünüm. Her gün giderek artıyor sana olan özlemim.

Dediler ki ölen ölüyor kalanlar hayata kaldığı yerden devam ediyor. Ama benim için hiç öyle olmadı hayata devam etmek, hele senin olmadığın bir ortamda bulunmak çok zor oldu. Seni çok özlüyorum kardeşim.

Canın sıkıldığı zaman beni ara diyordun. Söyle şimdi canım sıkıldığı zaman, seni özlediğim zaman kimi arayayım. Bak şimdi senin yanında mezarının başındayım. Yaşadıklarımı bir bir sana anlatıyorum. Ama sadece ben konuşuyorum.

Sen güneş gibi doğardın her gün hayatıma, ışık saçardın etrafına gülüşünle, şimdi ne güneş doğuyor, ne de ışık saçılıyor benim için. Seni çok özledim kardeşim.

Ne olur bu gece rüyalarıma gel ve beni sımsıkı sar. Seni çok özledim.

Sensiz günler gelip geçiyor, mevsimler değişiyor, yıllar su gibi akıp gidiyor ama sana olan özlemim geçmiyor, hala günlerimde seni arıyor, hep gözlerim uzaklara dalıyor seni anıyorum.

Çok özlediğim halde sarılamadığım insanlar var canımdan çok sevdiğim kardeşim gibi.

Ne zaman ecel, ölüm kelimesini duysam hemen aklıma sen geliyorsun, seni çok özledim arkadaşım.

Benim hayatımın tadı da, tuzu da senmişsin be güzel insan. Sensiz bu hayatın ne tadı var ne de tuzu.

Reklamlar

Yokluğunun ilk yılı oldu ama senin yokluğunun acısı bende ilk günkü gibi taze. Bir yıl boyunca seni düşündüm, senli günlerimi düşündüm. Ben hep seni özledim.

Sen şimdi yanımda olsan öyle bir kenardan bana baka kalsan. Ben senin yerine çalışıp senin işlerini de yapsam. Sen sadece gülümsesen, benim sana olan özlemimi dindirsen olmaz mı? Sen vefat ettin gittin ama ben senden farksızım. Tek farkımız ben yaşayan bir ölüyüm.

Bak kaç sen oldu sen aramızdan ayrılalı ama yaram hala kabuk bağlamadı. Sen ölünce hayatımda kocaman bir boşluk açıldı ve o boşluk bir daha dolmadı.

Allah’ım sevdiğim insanı bu gece rüyalarıma gönder. Onu çok özledim rüyamda ona sıkı sıkı sarılmak ve özlemimi biraz olsun gidermek nasip et.

Hasretinle yana yana kül oldu bende yürek. Bende tükendi kalmadı özlemine dayanacak güç. Sen olmadan hayata yürümek çok zor seni çok özledim.

Ölenle ölünmüyor ama ölen çok özleniyor. O ölüp gidiyor eyguzelsozler.com onsuz yaşamak bize çok zor geliyor.

Sen aramızdan ayrılalı yıllara oldu ama senin yokluğuna hiç alışmadık. Sen varmış gibi yaşıyor, sen bir gün çıkıp gelecekmişsin gibi yollara bakıyoruz. Seni çok özledik.

Kabrin nur dolsun, mekanın cennet olsun. Seni çok özledim canım arkadaşım.

Seninle birlikte yaptığımız her şey, seninle birlikte gezdiğimiz her yer bana seni hatırlatıyor. Uzaklara bakıyorum gözlerimin önüne sen geliyorsun. Seni çok özlüyorum be güzel insan.

Seni o kadar çok özlüyorum ki, bir gün sana kavuşacağım günü hayal ediyorum.

Sen aramızdan ayrılmadan önce sana o kadar çok söyleyecek olduğum şeyler vardı ama bir türlü söyleyemedim. Seninle yaşamanın güzelliğini, senin yanında olmanın mutluluğundan bahsedecektim ama olmadı be dostum olmadı böyle aramızdan amansız ayrılışın.

Reklamlar

5 Cevaplar

 1. Delal dedi ki:

  onu çok özledim sanki bir gün donecekmis gibi bekliyorum ve Allah’a bu dünyada nasip etmediği vuslat ı öbür dünyada bize nasip etmesi için dua ediyorum

 2. Harun dedi ki:

  Seni çok özledim abi genç yaşta gittin beni bizleri biraktn

 3. irem dedi ki:

  Sevdiğim kişinin ölümünün acısını cekiyorum

 4. Miran dedi ki:

  Benimde bir dostum ama simdi yok bazen daglara taslara haykirmak istiyorum don diye seni cooook ozluyorum be allah bu dunyada bizi yirdi ama insllah o bir dunyada kavusturur bizi mekanin cennet kabrin nur olsun canim kardesim

 5. PoYrAz dedi ki:

  Sevgilim intihar etti ://

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir