Nişanlıya İyi Geceler Mesajı

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Nişanlıya İyi Geceler Mesajı, Nişanlıya İyi Geceler Sözleri, Nişanlıma İyi Geceler Mesajları, Nişanlıya Hayırlı Geceler Mesajı, Nişanlıya Allah Rahatlık Versin Mesajı, Nişanlıya İyi Geceler Mesajları Resimli, Nişanlım İçin İyi Geceler Mesajı

Reklamlar

Nişanlıya İyi Geceler Mesajı

Sensiz geçsin bakalım geceler, gün olacak birlikte uyuyup birlikte uyanacağız, işte o zaman geçmeyen zamanı kurşuna dizeceğim. İyi geceler nişanlım.

Sana iyi geceler demeden ne uykum geliyor, ne de gecem bitiyor. Benim gecem seninle bitiyor,  günümde seninle başlıyor iyi geceler Sevdiğim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Söyle Aşkım karanlıktan korkuyorsan seni sarayım, sana ışık olayım ömrümün sonuna kadar yolunu aydınlatayım, seni her zaman mutlu edeyim. İyi geceler Aşkım.

Rabbim huzur içinde bir uyku nasip etsin, yeni güne neşeli ve gülümseyerek uyanmayı nasip etsin. Hayırlı geceler alın yazım.

  Kuzene Günaydın Mesajları

Reklamlar

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Keşke kalbimi açıp sana gösterebilseydim, seni ne kadar çok sevdiğimi sende görebilseydim. Canım Sevgilim seni herkeslerden, her şeylerden çok seviyorum. İyi geceler Bitanem.

Şimdi sen uyu ben gece rüyalarına gelip saçlarını okşayacağım, yanağına bir öpücük konduracağım ve seni çok sevdiğimi söyleyeceğim. İyi geceler Hayatımın anlamı.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler her şeyim…

Seni iyi geceler mesajı ile uyutacağım, yeni güne günaydın mesajı ile uyandıracağım. Çünkü benim gecem seninle bitiyor, günüm seninle başlıyor. Seni çok seviyorum Bebeğim.

Sabırsızlıkla bekliyorum evleneceğimiz günü, artık yeter senden bir an bile ayrı kalmak istemiyorum. Seni çok seviyorum iyi geceler nişanlım, sözlüm.

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

  Kırgınlık Mesajları

İyi ki seni tanımış ve iyi ki seninle nişanlanmışım her gün seni daha çok seviyorum daha fazla bağlanıyorum. Artık ben sensiz bir hiçim. İyi geceler Her şeyim.

Reklamlar

Ben hiç evlenmem diyordum ta ki seni görene kadar, hiçbir kadına katlanama diyordum ta ki seni sevene kadar. Şimdi hemen evlenmek istiyorum, senin için her şeyimi feda etmeye hazırım. Seni çok seviyorum Bitanem iyi geceler.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Gözlerine baktıkça kayboluyorum yüreğinin derinliklerinde ne olur orada boğulayım beni çıkarma oradan. İyi geceler sevdiğim.

Mutsuzum, huzursuzum, üzgünüm yanımda sen olmayınca ama seninle olacağım günleri düşününce mutlu oluyorum. Seni çok seviyorum nişanlım. İyi geceler.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

  Arkadaşa Günaydın Mesajları

Gecenin bir yarısı çıkıp sana gelmek istiyorum kapına gelmek seni çok sevdiğimi bağıra bağıra söylemek istiyorum. Seni görmeden bir an bile duramıyorum. Gelem mi? 🙂

Herkes sevdiğini söyler ama herkes sevdiğini gösteremez ben sana hem seni çok sevdiğimi söyleyeceğim, hem de sevgimi göstereceğim. Çünkü sen benim her şeyimsin. İyi geceler

Reklamlar

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Ayrılan sadece yüzüklerimizin bağı olsun, Rabbim bizi ömür boyu mutlu eylesin. Tez zamana düğün dernek görüp birlikte bir ömür sürmeyi nasip etsin. İyi geceler.

Seni seviyorum demeyeceğim artık sana seni ne kadar çok sevdiğimi her fırsatta göstereceğim. İyi ki sözlenmişiz sevdiceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir