Kankaya Günaydın Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Kankaya Günaydın Mesajları, Kankama Günaydın Mesajı, Kankam İçin Günaydın Mesajları, Kankaya Günaydın Sözleri, Kankaya Komik Günaydın Mesajı, Kankaya Esprili Günaydın Mesajı, Kankaya Günaydın Mesajı Resimli, Kankaya Günaydın Mesajları Kısa Facebook

Reklamlar

Kankaya Günaydın Mesajları

Arkadaşın çoktur ama dostun az olur, dostun az olur ama kankan bi tane olur. Birine kankam dediğin zaman onunla her şeyini paylaşır, kardeşin gibi seversin. Kankaya günaydın mesajı göndererek onu mutlu edebilirsiniz. Yazımız içerisinde kankaya gönderilmek üzere yazılmış birbirinden güzel günaydın mesajlarını bulabilirsiniz.

Günaydın aşkım, günaydın canım, günaydın sevgilim diye günaydın mesajı gönderecek bir sevgilimiz yok ama günaydın can dostum diyecek bir kankam var.

Seni görmediğim gün canım sıkılıyor, sensiz zaman hiç geçmiyor, güne birlikte başlamak ve birlikte bitirmek dileğiyle günaydın kankam.

Sen yeni güne adanmış en güzel insansın günaydın kanka.

Günaydın kankaların en kalitesi, günaydın iyilerin en iyisi, günaydın güzellerin en güzeli.

Güzel bir güne nasıl başlanır, güzel gün nasıl olur? Güzel bir gün kankanın günaydın mesajıyla başlar. Sana da günaydın kankam. (Günaydın mesajı çeken kankaya cevap)

Reklamlar

Kankam unut dünü artık geçmişte kaldı, unutma her gün yeni bir başlangıçtır. Günaydın kankam.

  Başarı Tebrik Mesajları

Beni benden iyi anlayan, her halime bir çare bulan, beni her zaman mutlu eden, bitanecik kankam günaydın. Günün aydın hayallerin gerçek olsun.

Sen geldin karanlık dünyam aydınlık oldu, umut olmayan yaşamımda her yer umut çiçekleriyle doldu. İyi ki varsın kankam günaydın.

Canım kankam hadi uyan artık. Bugün güneş yeni bir gün için parlıyor. Güneşin parıltısı kadar güzel bir gün geçirmeni dilerim.

Uykucu kankam kalk artık yazdığım mesajların hiçbirini görmedin hala uyuyorsun anlaşılan yeter bu kadar güzelleştiğin. Günaydın.

Senden başka kimsem yok, ne sevenim var ne de halimi soranım. Ne olur kankam sende beni bırakma yoksa ben bu koca dünyada tek başıma ne yaparım. Günaydın canım kankam.

Güneş haydi git kankamın üzerine doğ, ona günaydın dileklerimi ilet.

Güne iyi başla, üzgün olma, nefret etme, aşkı yaşa, yaşamı sev, dünü unut, ışığını yansıt, ne olursa olsun gülmeyi unutma. Günaydın canım kankam.

Senin için Allah’a dualar ediyorum kankam inşallah istediğine ulaşırsın. Rabbim hakkında hayırlı olanı eylesin. Günaydın kankam.

Reklamlar

Umut dolu, sevgi dolu, mutluluk dolu bir gün geçirmen dileğiyle günaydın Kanka.

  Kayınvalideye Anneler Günü Mesajı

Bugün yaşayacakların ömrünün en güzel günleri olarak kalsın, bugün hiç unutmayacağın mutlu bir gün olsun. Canım kankam günaydın.

Güneş doğalı çok olmuş vakit nerdeyse öğlene yaklaşmış kankam hala uyuyor, haydi kanka kalk günaydın.

Kalbindeki tüm güzellikler yaşamına yansısın, ne güzel günler senin olsun. Eee bu günaydında benden sana olsun kanka.

Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun. Günaydın Kankam.

Kanka kanka uyan kanka sabah olalı çok oldu, sürü gitti ovaya kuşlar uçtu havaya uykunun da tadı kaçtı öğlen vakti yaklaştı.

Güne gülümseyerek başla ilk önce aynada kendine gülümse, günün gülümseme ile geçsin, her anın mutluluk ile dolsun. Çılgın kankama günaydın olsun.

Kendi güzel, yüreği güzel kankam günaydın.

Günaydın, mutlu sabahlar kankam, dileklerinin gerçekleştiği, güzel haberlerin geldiği bir gün geçirmen dileğiyle.

Günaydın Kankam; yeni bir gün bugün gülümse, tüm güzellikler başlayacak bugün seninle.

Mutlulukların peşinizi bırakmadığı, üzüntülerin size yaklaşamadığı güzel bir günün olsun. Günaydın kankişkom.

Reklamlar

En güzel çiçekler bahçende olsun, en sevdiğin insan yanında olsun. Günaydın serseri yürekli kankam.

Yüzünden gülümseme, kalbinden umut eksik olmasın, günün aydın mutluluğun daim olsun. Kankam günün mutlu, huzurlu ve güzel olsun.

  Karamsar Sözler - Karamsar Mesajlar

Gülümseyerek uyandığın bu günün sonunda da gülümseyebilmen dileğiyle, günaydın kankam.

Sanma ki okul bitti seni unuturum, sanma ki bir daha seni aramam. Sen benim biricik kankamsın ben seni her zaman seveceğim. Günaydın.

Canım kankam, umudun sevgi, sevgin sonsuz, sabahın hayırlı, günün aydın olsun. Günaydın ve günün hayırlı sabahlar.

Güzel kankam, yeni günün ışıklarıyla sıkıntıların gece karanlığı gibi geride kalsın, günlerin huzurlu, günün hayırlı olsun.

O kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin. İyi ki varsın kankam. Günaydın…

Günün; bir ağacın gölgesindeki huzur, berrak sulardaki saflık, topraktaki bereket ve aldığın nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı sabahlar.

Özleyiş yalvarış gibidir. Sevgisiz yaşamak ölmek gibidir. Her nerede olursa olsun senin gibi kankamın olduğunu bilmek benim için yaşayış gibidir. Günaydın kankam.

Hayatı güzelleştiren insanların güzelliğidir. Kimi emek ve çaba harcayarak bir şeyler yapmak ister. Kiminin ise varlığı en büyük güzelliktir. Günaydın Kankam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir