Arkadaşa Günaydın Mesajları

Bu yazımızda neler bulacaksınız: Arkadaşa Günaydın Mesajları, Arkadaşa Günaydın Sözleri, Arkadaşıma Günaydın Mesajı, Arkadaşım İçin Güzel Günaydın Mesajları, Günaydın Mesajları Kısa Arkadaşa, Arkadaşa Etkili Günaydın Mesajları, Arkadaşa Resimli Günaydın Mesajları, Arkadaşa Günaydın Mesajları Facebook

Reklamlar

Arkadaşa Günaydın Sözleri

Bu yeni günde yeni güzel haberler almanız ve çok mutlu olmanız dileğiyle tüm arkadaşlarıma, sevdiklerime, sevenlerime günaydın.

Güzel bir arkadaşın günü güzel bir günaydın mesajı ile başlamalı. Günaydın canım arkadaşım.

Günün hayırlı ve bereketli olsun, yeni günde senin için hayırlı olan her şey seni bulsun. Arkadaşıma hayırlı huzurlu bir sabah olsun.

Günaydın, varlığıyla hayatı yaşamaya değer kılan arkadaşım, hayırlı ve mutlu bir gün geçirmeni dilerim.

Okula bir türlü erken gitmeyi beceremeyen, ne kadar uyusa da uykusunu alamayan arkadaşım sana da günaydın.

Reklamlar

Sabah ola hayır ola, gönlün mutluluk ile dola. Hayırlı sabahlar ilk duamdır sana, günaydın arkadaşım.

Gözlerini bu güne öyle bir aç ki her şey dilediğin gibi olsun arkadaşım, Günaydın.

Dostluk ne sadaka ne de söz ister, dostluk yürek cesaret ister, yüreği güzel arkadaşım günaydın.

Şu üç günlük dünyada dertlere boğulmuş olmasına rağmen gülmeyi başaran arkadaşlarım, hepinize günaydın.

Gülümseyerek uyandığınız bu günün sonunda da gülümsemeniz dileğiyle, günaydın arkadaşlar.

Can arkadaşım, mutluluk kapılarını ardına kadar açık olduğu bir gün yaşaman dileğiyle günaydın.

Uzak olsa da mesafeler, dostlar her zaman en yakındaymış, dert ortağım, yoldaşım, günaydın arkadaşım.

Şu üç günlük dünyada dertlere boğulmuş olmasına rağmen gülmeyi başaran arkadaşlarım, hepinize günaydın.

Reklamlar

Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere değer biri var oda şuan mesajımı okuyor günaydın arkadaşım.

Bunlarda İlginizi Çekebilir  Öğretmene Geçmiş Olsun Mesajları

Yalanlarla dolu bu kocaman dünyada beni yalansız sevdiğin için teşekkürler arkadaşım, günaydın.

Huzur dolu günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın arkadaşlar. Hayırlı günler.

Güzel bir gün, umut dolu, neşe dolu, arkadaşça, yaşam dolu, değerli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile günaydınlar olsun.

Günaydın arkadaşım, uyan artık sabah oldu, horlaya horlaya bir hal oldun yeter artık bizdeki de can.

Sabah güneşi gibi etrafı aydınlatan, şeker gibi tatlı, gülümseyen bakışlarıyla herkesi mutlu eden kişi, yeni bir güne daha hoş geldin, günaydın.

Değerli arkadaşım hadi uyan artık. Bugün güneş yeni bir gün için parlıyor. Güneşin parıltısı kadar güzel bir gün geçirmeni dilerim.

Reklamlar

Birinin sevgilisi veya bir başkasının kardeşi olmak güzel ama o kadar insan arasında senin arkadaşın olmak da ayrı güzel be kanka. Günaydın güzel insan.

Günaydın, hayırlı sabahlar arkadaşım, bizleri sabaha kavuşturan Allah’a şükürler olsun. Hayır dileyelim günümüz hayırlı olsun, kolay gelsin.

Bana gönderdiğin güzel günaydın mesajları ile güne mutlu ve umutlu başlamamı sağladığın için, sevgini ve varlığını hissettirdiğin için kısaca her şey için teşekkür ederim, sana da günaydın.

Arkadaşlar telefonunuza “sıcak bir günaydın mesajı bırakıyorum, yudum yudum için, iyi gelir, ihtiyacı olan varsa da alsın.

Günün hep aydın olsun devamı mutlu ve hayırlı bitmesi dileğiyle günaydın arkadaşım.

Günaydın arkadaşlar, dünyanız mutlu, hayalleriniz gerçek olsun. Gönlünüze huzur dolsun. Mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun.

Gönlü sevgi dolu dostlara… Dostluğu dost gibi bilenlere… Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara. Gönül dolusu günaydınlar.

Gününüz; bir ağacın gölgesindeki huzur, berrak sulardaki saflık, topraktaki bereket ve aldığınız nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı sabahlar günaydın arkadaşlar.

Bunlarda İlginizi Çekebilir  Karamsar Sözler - Karamsar Mesajlar

Can arkadaşım zorluklardan uzak, güzelliklerle dolu güzel bir gün geçirmeni diliyorum, günaydınlar.

Dün gece melekleri üstünü örterken görmüşler. Umarım iyi uyumuşundur. Günün bereketli, yüreğin iman dolu geçsin. Günaydın can arkadaşım.

Günaydın arkadaşlar, gülen gözlerle bakanlara, gönlü güzellere, karşılıksız sevenlere, güzel olan her şeye günaydın, seviyorum sizleri.

Denizler büyüktür üzerinde durulmaz, arkadaşlık kutsaldır asla unutulmaz. Günaydın canım arkadaşım.

Pencereden dışarı bak ve güneşten yayılan enerjiyi hisset. Kötü duygulardan uzaklaş, yaşam en taze haliyle yeni bir gün sunuyor ve yaşanacak güzel bir gün seni bekliyor. Günaydın Arkadaşım….

Arkadaşlar olmadan, hayatın bir anlamı olmaz. Bir sevgi olmadan, kalpte huzur olmaz. Bir hikaye olmadan, bir film olmaz ve benden bir günaydın mesajı almadan, güzel bir gün olmaz! Günaydın canım arkadaşım.

Arkadaşım, hayırlı sabahlar. Allah’ın Rahmeti ve bereketi hep üzerinize Olsun! Sabahınız hayır, gününüz huzurlu ve bol kazançlı geçsin inşallah.

Gecenin son yıldızından sabahın ilk ışıklarına merhaba dediğimiz bu güzel vakitlerde yürekten sana da merhaba ve günaydın arkadaşım.

Günaydın arkadaşım, mutlu olduğun şeyleri yaptığın bir gün geçirmeni dilerim.

Dertler olsa da ömrümüzde, ışık bitmez kalbimizde, inadına gülerek başlayacağız günümüze. Günaydın arkadaşlarım.

Arkadaşlar yıldızlar gibidir her zaman görmesen de her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Günaydın arkadaşlar.

Günleriniz mutlu, hayalleriniz gerçek olsun. Gönlünüze huzur dolsun mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun. Günaydın.

Geçmiş bir tarih, gelecek bir gizem, bugün bir hediye, her anın kıymetini bilmeli, insana değer vermeli, günaydın değerli arkadaşım.

Seni mutsuz eden ve umutsuz uyanmana sebep olan insanlardan uzak, güzel bir gün geçirmen dileğiyle günaydın arkadaşım.

Günaydın, mutlu sabahlar arkadaşım, dileklerinin gerçekleştiği, güzel haberlerin geldiği bir gün geçirmen dileğiyle.

Bunlarda İlginizi Çekebilir  Kocaya Günaydın Mesajları

Gönlündeki umut kapıları kapandıysa eğer doğan güneşe bak ve hayata karşı olan savaşına kazanıncaya kadar devam et. Günaydın en değerli arkadaşım.

Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın.

Yüzünüzden gülümseme kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun.

Her türlü sıkıntıdan uzak, huzurun gölgesinde geçireceğiniz kıymetli günlerin ömrünüze yayılması dileğiyle hayırlı sabahlar.

Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun, gözlerin hep gülsün, mutluluk her zaman yanı başında dursun.

Günaydın işe gitmemek için mazeretler arayan ama biraz sonra kapıda ayakkabılarını bağlayıp küfredecek olan arkadaşım sana da günaydın.

Güne nasıl başlarsan öyle devam eder. Güzel bir gün hayır duaları ile başlar. Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı güzel bir gün nasip etsin cümlemize. Hayırlı sabahlar.

Hayatı güzelleştiren insanların güzelliğidir. Kimi emek ve çaba harcayarak bir şeyler yapmak ister. Kiminin ise varlığı en büyük güzelliktir. Günaydın. Arkadaşa Günaydın Mesajları

Sabahın ilk ışıkları yüzüne vursun, en güzel öten kuş pencerene konsun, bugünün ilk gülümsemesi benden sana hediye olsun günaydın arkadaşım.

Yıkılmaz dağların sarsılmaz taşlarıyız, yüreğimizde sevda yazar alnımızda bela, biz delice sevmesini biliriz, ama sevdiklerimizi unutmayı asla, günaydın arkadaşım.

Allahü Teala’nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlık huzurlu bir gün nasip etsin.

En güzel çiçekler bahçende olsun, en sevdiğin insan yanında olsun, günaydın sevgili arkadaşım.

Her sabah Rab’bimize Dua etmeyi unutmayalım. Çünkü Allah bizi uyandırmayı unutmadı. Yaşadığımız her anın kıymetini bilelim, günaydın ve hayırlı sabahlar arkadaşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir