Sevgiliye Yeni Yıl Mesajı

Bu yazımızda neler bulacaksınız: Sevgiliye Yeni Yıl Mesajı, Sevgiliye Yeni Yıl Sözleri, Sevgiliye Yılbaşı Mesajları, Sevgiliye Yılbaşı Sözleri, Sevgiliye Kısa Yılbaşı Mesajları, Sevgilime Güzel Yılbaşı Mesajları, Sevgilim İçin Resimli Yılbaşı Mesajları

Reklamlar

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Bitanecik aşkımın yeni yılı kutlu olsun. Yeni yılda dilediği ve keşke dediği her şey gerçek olsun.

Canım sevgilim sevgi bankasının mutluluk şubesindeki hesabına dilediğince, gönlünce mutluluk içinde, neşe içinde birlikte geçireceğimiz 365 gün yüklenmiştir. Yeni yılın kutlu olsun Hayatım.

Yıllar geçse de, her yeni yılda yeni şeyler ortaya çıksa da biz hiç değişmeyelim biz hiç ayrılmayalım Sevgilim. Seni çok seviyorum yeni yılını kutluyorum.

Canım sevgilimin yeni yılı kutlu olsun. Yeni yıl bize mutluluk, güzellik getirsin. Sevgilimin kalbinden geçirdiği güzellikler gerçek olsun.

Reklamlar

Yeni yılımız eski yılımızdan daha güzel, daha mutlu olsun. Her ne olacaksa seninle birlikte olsun. Nice mutlu yıllara Her şeyim.

Hani derler ya yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş diye ben seni düşünerek gireceğim bütün yılım seni düşünmekle geçsin diye. Musmutlu yıllar Bebeğim.

  Sevgi Mesajları

Her yılın bir güzelliği vardır. Peki bu yeni yılda hangi güzelliğine aşık olayım bir tanem.

Yeni yılın yeni sürprizlerin, yeni mutlulukların kapını çaldığı bir yıl olsun, seni bir an bir gün, bir ay, bir yıl değil, bir ömür seveceğim Bitanem.

Canım sevgilim birlikte girdiğimiz ilk yılbaşı bu ama biz birlikte nice çok yeni yıllar, nice yılbaşılar geçireceğiz. Seni çok seviyorum Bitanem yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılda bütün güzellikler seninle olsun yeni yılın kutlu olsun sevgilim.

Bu yılda zor zamanlar geçirdik acılar, hüzünler yaşadık mutsuz olduk ama şükürler olsun ki yine birlikteyiz. Yeni yılın bize mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle yeni yılımız kutlu olsun sevgilim.

Reklamlar

Yeni yıl bize kutlu olsun. Yeni yıl sana da kutlu olsun sevgilim. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

  Ablaya Özür Mesajları

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice güzel yıllarda birlikte olmak dileklerimle…

Gönlüm yeni gönlünle girdi haberin olsun, artık bir yıl gönlünle birlikte olacak.

Ben senin yüreğine adımı gözlerimle yazdım ve her busede okuyorum bir tanem. Beraber ve el ele nice senelere. Yeni yılımız kutlu olsun.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? 2020 sana mutluluklar getirsin aşkım.

Reklamlar

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? 2020 sana mutluluklar getirsin bir tanem.

Sevgilim; Yeni yılının sağlık, mutluluk ve güzellikler ile dolu geçmesini dilerim. Hayallerinin seni bulmasını ve ummadığın güzelliklerin peşini bırakmamasını isterim.

Yaşamın boyunca güzel yıllar, mutlu yarınlar hep seninle olsun. İyi veya kötü her gününde bana da ayırdığın bir yerin olsun. İyi ki varsın bir tanem.

  Kankaya İyi Geceler Mesajları

Bir yılı daha birlikte devirmenin mutluluğu içindeyim, seninle geçirdiğim her gün için binlerce kez teşekkür ederim. Sen benim mutluluğum, huzurum, hayat ışığım oldun. Yeni yılda güzel gönlünden geçen ne varsa seninle olsun… İyi ki varsın aşkım.

Bizim ilgimiz hiçbir zaman geçmişe dönük olmamalı, her zaman geleceği düşünmeliyiz çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2020 yılının gelişi de geleceğimize attığımız güzel bir adım olsun. Birlikte daha nice adımlar atmak, nice gülümseten anılar yaşayabilmek dileğiyle… Musmutlu yıllar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir