Kocaya Günaydın Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Kocaya Günaydın Mesajları, Kocama Günaydın Mesajı, Kocaya Günaydın Sözleri, Kocam İçin Günaydın Mesajları, Kocaya Güzel Günaydın Mesajları, Kocaya Günaydın Mesajı Whatsapp, Kocaya Günaydın Mesajları Resimli, Kocaya Günaydın Mesajı Facebook

Reklamlar

Kocaya Günaydın Mesajları

Benim için yaşamda sensin, mutlulukta sensin, benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin. Seni bana eş eden Rabbime şükürler olsun. Günaydın Bitanem.

Sen gidersen ben yaşayamam, sen üzülürsen ben gülemem, sen mutlu ol, neşeli ol. Günaydın sevdiceğim.

Sen benim eksik kalanımsın, sen benim en güzel yanımsın, sen benim son nefesime kadar seveceğim hayat arkadaşımsın. Günaydın hayat arkadaşım.

Bana beni ne kadar çok seviyorsun söyle desen ne söyleyecek söz bulabilirim, ne de anlatacak kelime. Ben seni hayatım kadar, nefesim kadar çok seviyorum. Günaydın Nefesim, günaydın hayatım.

Sen benim gözlerime ışık, kalbime heyecan oldun, sen benim son nefesime kadar çok seveceğim canım eşim oldun. Canım eşim günaydın seni çok seviyorum.

Bu bedende aşkta sen, hayatta sen, nefeste sen, bende sen. Seni çok seviyorum kocacığım. Günün aydın olsun.

Reklamlar

  Anne Özlemi Çekenler İçin Sözler

Canım kocam günün aydın olsun, işlerin rast gelsin, kazançların bereketli olsun, bu günaydın mesajı da canım kocam olsun.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak. Günaydın Yarim.

Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı, bir eşi olmalı insanın tıpkı bu mesajı okuyan canım eşim gibi. Günaydın zeytin gözlüm.

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin. Günaydın kalbimin sahibi.

Sen bana kilometrelerce uzak olsan da, sol yanım kadar yakınsın, ömrüme ömür, yüreğime can katansın. Günaydın Sevgilim.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık. Bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık. Bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası hiç olmaz artık. Günaydın Gözleri gülenim.

Bu günaydın mesajı kalbimin tek sahibine, canım kocama.

Mevsimler değişir, yıllar geçer gider ama ben seni nasıl sevdiysem hep öyle kalacağım bitanem. Seni çok seviyorum günaydın.

  Teselli Edici Sözler

Reklamlar

Benim bitmeyen gecem, hiç batmayan güneşim, her sabah güne mutlulukla başlayışım. Günaydın.

İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş. Günaydın Aşkım canım kocam.

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman. Şimdi o zaman geçmek bilmiyor canım kocam seni çok özledim. Günaydın Bitanem.

Benim en güvenli limanın sensin, her fırtınada, her alabora da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin. Günaydın yavrumun babası…

Aşk ortağım, hayat yoldaşım çocuklarımın babası, benimde her şeyim olan yakışıklı kocam günaydın.

Hani gözler var ya sözleri anlatır, hani sözler var ya gözleri ağlatır, hani anlar var ya değeri geç anlaşılır, bir de aşk var ya seni bana anlatır. Günaydın aşkım.

Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yârim, sevdam, umudum ve sevdamsın. Günaydın Yarim.

Sen bana bir eş, bir hayat arkadaşı oldun. Sen benim hayatıma anlam katanım oldun. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı. Günün aydın olsun.

Sen benim oldun ya, dünyalar kimin olursa olsun umurumda değil seni çok seviyorum evimin neşesi. Seni çok özledim günaydın.

  Önemsemek İle İlgili Sözler

Sana güzel sözler yazmak istedim ama kelimeler yetersiz kaldı ne yazdıysam sana olan aşkımı bir türlü anlatamadı. Seni çok çokkkkkk seviyorum Gözbebeğim. Günaydın.

Reklamlar

Bu stres yükü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir. İyi ki varsın ve iyi ki benim kocamsın. Günaydın Aşkitom.

Evimin huzuru, gönlümün nuru canım eşim seni çok seviyorum. Günaydın yakışıklı kahramanım.

Canım eşim sen benim için ne büyük bir lütufsun, iyi ki seni tanımışım ve iyi seninle evlenmişim. Seni çok özledim günaydın.

Dünyanın en güzel şeyi nedir bilir misin sevdiceğim. Eşini çok seven kocanın sevdiğini gösterebilmesidir. Günaydın.

Ötesi, berisi yok seni çok seviyorum ve ölene kadarda çok seveceğim. Günaydın yakışıklım.

Sanma ki senden uzaktayım, ben senden ne kadar uzağa gidebilirim ki, ben seni düşünmeden ne kadar yaşayabilirim ki. Seni sevmek kadar seni özlemekte çok güzel Canım kocam günaydın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir