Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajı

Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajı

Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajı, Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajları, Erkek Sevgiliye Günaydın Sözleri, Erkekleri Etkileyen Günaydın Mesajları, Kızdan Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajı Uzun, Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajı Tumblr, Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajları Resimli, Uzaktaki Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajı

Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajları

Yalnızca evimizin direği değil evimizin neşesi olan erkeğim günaydın.

Günün, gönlün, gözlerin aydın olsun sevgilim. Sana ve hayata günaydın.

İnan gözümde hiç değerin yok, ne varsa kalbimde günaydın biricik erkeğim.

Ekmeğim, suyumsun sen benim sabahlarımın tek parlayan nurusun günaydın hayatım.

Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yârim, umudum, sevdamsın. Günaydın.

Dünyanın kraliçesi olacağıma, seninle samanlık seyran bana aşkım. Günaydın Bitanem.

Günüm gecem sensin, sen benim sabahları hayatıma en parlak güneşimsin. Günaydın yiğidim.

Günaydın ilkbahar güneşim, günaydın bahar kokulu erkeğim. Günaydın gözüm, gönlüm, her şeyim.

Günaydın baharım günaydın sabahım seninle güne merhaba derim seninle günü bitiririm sevgilim.

Yaşadığım her günün içinde sen varsın sen bir güne yazılan güneşin sıcaklığısın günaydın aşkım.

Aldığım ve alacağım her nefesin her yeni hayatın ve her attığım adımın güneşi sen olacaksın günaydın aşkım.

Reklamlar

Güneş istediği kadar doğsun yükselsin, sen bir kere doğmuşsun benim hayatıma gerisi nafile. Günaydın Paşam.

Denizin özgür maviliğinde bulutların saf renklerinde ve sabahlarımın güneşinde buluyorum seni aşkım günaydın.

Yan yana ayrı yazılır, biz hep sımsıkı olalım. Hep yanımda olduğunu bilmek çok güzel erkeğim. Canım Günaydın.

Sabahın kızgın güneşi aydınlatsa da odamı, gözlerin gibi yakmıyor içimdeki soğuk hücreleri günaydın biriciğim.

Bu sabah da mutluluğun resmini seninle çizdim, sen gülüyordun ben ise senin gülüşüne ölüyordum. Günaydın Aşkım.

Güneş bir anda odama doğdu ama doğan güneş değil senin sıcaklığın Bitanem. Günaydın dünüm, bugünüm, yarınlarım.

Dünyadaki en güzel şey, kocasını seven kadının hissettikleridir seni çok seviyorum kocacığım. Günaydın biriciğim.

24 saatlik günümün doğuşu ve batışı sen olacaksın, sen benim için 1 sabah değil her sabahsın aşk çiçeğim günaydın.

Eğer güne senden gelen günaydın mesajı ile başlamasaydım bu kadar mutlu olamazdım inana. Sana da günaydın Bitanem.

Dünyadaki en güzel duygu sevdiğin adamın sevgisini yüreğinde hissetmektir. Günaydın gönlümün eri, kalbimin tek sahibi.

Reklamlar

Güzel olan her gün sadece seninle güzel ve özel olur sevgilim tıpkı bugün gibi günaydın günlerime anlam katan sevgilim.

İnsan gördükçe daha da bağlanır, görmedikçe her gün özlemle anarmış. Seni çok özledim erkeğim günaydın Hayatımın anlamı.

Hatalı olduğunda beni sev. Korktuğumda beni sar. Ve gittiğimde tut. Çünkü ihtiyacım olan her şey; sensin. Günaydın aşkım.

Ben çok şanslı biriyim güne her zaman senin günaydın mesajıyla uyanan mutlu bir insanım. Seni çok seviyorum Aşkım sana da günaydın.

Bak yine sabah oluyor güneş sadece penceremden içeriye doğuyor, içimdeki güneş ise hep parlıyor. Seni çok seviyorum güneşim. Günaydın.

Günaydın gönlümün eri, sevgimin neferi. Seninle başlayan günümün seninle biteceğine eminim. Zaten sensiz bir hayat benim hayat olamaz.

Varsın yan yana ayrı yazılsın dursun, gönüller bir oldukça. Sen benden ne kadar uzakta da olsan hep benim yanımdasın. Günaydın Yakışıklım.

Reklamlar

Günümün her anında sen varsın, sen içimi ısıtan güneş, karanlıkta yolumu aydınlatan aysın. Sen benim dünyalar kadar sevdiğim, her şeyimsin.

Her gecenin uykusunda rüyalarımda sen varsın her rüyaların sabahında ise aklımda sadece adın ve kalbimde yenilenen aşkın var prensesim günaydın.

Sen benim en güvenli limanımsın, sen huzur bulduğum omuz, geriye dönüp bakma bile gereği duymadığım tek güvendiğim, sevdiğimsin. Günaydın Aşkım.

Bir resim çizdim içinde güneşli bir sabah ve sen varsın aslında sabahı aydınlatanda sensin güneş gibi parlayan gözlerin bebeğim günaydın her şeyim.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Karanlıklar mühürlensin, mutsuzlukların üstüne yağmurlar insin, sadece seninle nefes alırım bilirsin bu günde adınla güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Umutlarımın sabahındaki eyguzelsozler.com tek güneşsin aynı bugün ki gibi sevgilim, sen günümü aydınlatan gecelerimi sıcak tutan tek varlıksın bebeğim günaydın sana ve hayata.

Günaydın baharım günaydın sabahım, Günaydın hayatımın anlamı, günaydın sahip olduğum her şeyim. Seninle güne başlamaktan başka hiçbir şey bu kadar güzel olamaz.

Gözlerimi açtığım zaman senin güzel günaydın mesajını gördüğüm zaman çok daha mutlu oluyorum. Sana da Günaydın aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgilim. Günaydın Erkeğim.

Günün güzelliği senden geliyor, güzel olan her şey sadece seninle güzel oluyor. Sen olmadan ne günün, ne dünün hiçbir anlamı yok be Aşkım. Günaydın seni çok özledim.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, Günaydın sana.

Sevgi kanatlı bir kuştur, yakalayanın olur anca. Yakalarsan eğer onu kafese değil kalbine yerleştir. Çünkü o ancak senin sevginle yasayabilir. Günaydınlar bitaneciğim.

Bu sabah her günden farklı bu sabah güzel bu sabah seninle heyecanlı çünkü bu sabah yeni bir zaman ve seninle yaşanacak güzel yeni bir gün aşkım merhaba sana merhaba yeni hayata.

Yorgun düşmüş gönlüm gecenin kalabalığında bir güneş bir gün bekliyorum sadece seninle yaşanacak bu hayatta her günümün sabahında adınla başlıyorum hayata, günaydın hayatımın başlangıcı.

Ne gecelerin soğukluğu ne de odamın sessizliği alamaz içimdeki sevgini, her sabahı bir umutla bekliyorum çünkü her umut sana olan sevgimi güçlendiriyor bu sabah olduğu gibi bebeğim günaydın!

Sevmek ellerin tutuşmasıyla olmaz, sevmek yüreklerin tutuşması yanmasıyla olurmuş sevgilim. Sen şimdi benden çok uzaktasın ama kalbim hep seninle atıyor. Seni çok seviyorum Bitanem. Günaydın.

Bugün sevdiğim yarın evimin direği, gelecekte ise doğacak çocuklarımın babası, hayatımın anlamı, yaşamın ta kendisi. Varlığıyla bana umut veren geçmişim, geleceğim, her şeyim, tek sevdiğim günaydın.

Her sabah bugünde seni görebilmek umudu olmasa içimden ne güne uyanırım, ne de hayata. Günüm seninle başlıyor, gecem seninle son buluyor, rüyalarım mı, o zaten hep seninle doluyor. Günaydın gülüşü güzel sevdiğim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.