Sevgiliye En Güzel Günaydın Mesajı

Sevgiliye En Güzel Günaydın Mesajı

Güne başlarken sevgilinize güzel bir günaydın ileterek onu güne mutlu olarak başlamasını sağlayabilirsiniz. Günaydın mesajı sevgiliye uzun, sevgiliye günaydın mesajı uzun romantik ve erkek sevgiliye günaydın mesajı yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Sevgiliye En Güzel Günaydın Mesajları

* Sevgim seni bugün de yalnız bırakmayacak. Günaydın.

* Uyanır uyanmak aklıma gelen ilk şeysin. Günaydın sevgilim.

* Sana aşık olmak her sabah kalkmaya değer. Günaydın sevgilim.

* Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. Günaydın.

* Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.

* Güneş doğudan doğmaz, yatağımda, yanımda yükselir. Günaydın gün ışığım!

* Kalbim mükemmel çünkü sen onun içindesin. Günaydın benim güzel sevgilim

* Günaydın papatya demetim, gül sepetim, aşkımın son adresi eşsiz cennetim.

* Dün gece, bugün sevgilin olacağımı bilerek yüzümde bir gülümsemeyle uyudum.

* Her sabah uyandığım da yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

* Akşam yatmadan önce ve sabah kalktığımda aklıma ilk gelen şey sensin. Günaydın!

Reklamlar

* Her zaman sabah duyduğun ilk ve gece duyduğunuz son ses olmak istiyorum. Günaydın!

* Bu dünyada senden günaydın öpücüğünü tercih edeceğim kimse yok benim güzel sevgilim.

* Günaydın sevgili sevgililer, yeni bir gün burada ve tek umduğum şey sizi yaklaştırmak.

* Öğleden sonraya kadar sana ulaşamayacağımı biliyorum ama yine de günaydın demek istedim.

* Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun… Günaydın.

* Hayat boştu bir zamanlar, uyandım sen varsın şimdi sığmıyor hiçbir yere bu hayat. Günaydın.

* Gözlerini açtığın zaman bana çok neşe, ışık ve sevgi veriyorsun. Sen benim dünyamsın sevgilim

* Günaydın sevgilim, bütün gece seni özledim ve şimdi uyandığına göre, birbirimizi sıkı tutalım.

* Hayatımın her günü Sevgililer Günüdür çünkü size günaydın dilemeyle başlar. Harika günler aşkım.

* Şu an kalbim daha hızlı atmaya başladı. Diğer yarımın uyandığını hissediyorum. Günaydın sevgilim!

* Seni ilk gördüğüm anı hala hatırlıyorum ve ruhum, “Ah, işte buradasın! Her yerde seni arıyordum!

* Günaydın sevgilim, bütün gece bekledim, şimdi sana söylemek için, sen benim kaderimsin, kaderimsin.

* Sabahı şerifleriniz hayırlı olsun, Mevlam bugününüzü dünden daha hayırlı kılsın inşallah… Selametle

* Günaydın! Güneş gibisin ay gibi geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun ışık gibi parlıyorsun ışık yüzlüm.

* Günaydın sevgilim, aşk tanrısı iyi iş çıkardı, çünkü oku bizi birbirine bağladı ve bir aşk büyüsü yaptı.

Reklamlar

* Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim… Günaydın kır çiçeğim… Günaydın gönlümü fetheden sevgilim. Günaydın…

  Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajı

* Seni uyurken özledim, hayal kurarken seni özledim ve şimdi uyandığına göre, seni özlemekten mola verebilirim.

* Dokunuşun tüylerimi diken diken ediyor, gülüşün kalbimi ısıtıyor, oh lütfen sevgilim ol ve asla ayrılmayalım.

* Mutluluğu hiç bilmiyordum, hayallerin gerçekleşmediğini düşündüm, aşka inanmadım, seninle tanıştığım güne kadar.

* Meleğim, aşkım, tüm dünyam. İstediğim, ihtiyacım olan sensin, her zaman seninle olmama izin ver, aşkım, her şeyim.

* Her gün doğumu bana seni sevmem için yeni bir gün verir. Mutlu sevgililer günü! Harika bir gün geçirmeni diliyorum!

* Günler seninle başlar, gözlerimi açtığımda yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu yaşıyorum sevgilim günaydın…

* Yarın hayat bitmiş olsaydı, yapacak çok şey kalmış olsaydı, kesinlikle fark etmezdi, çünkü sevgilim, sana sahiptim.

* Ellerimiz uzak olsa da birbirinden seninle günler seninle parlak bugün ki gibi, gün seninle güzel sevgilim günaydın…

* Bu sabah çok güzel, ama senin kadar değil, hayallerim gitti, ama sen benim hayalim gerçek oldu. Mutlu sevgililer günü!

* Dünyada tüm zamanıma sahip olabilseydim, ne yapacağımı biliyorum, tüm zamanımı burada sadece seninle olarak geçirirdim.

Reklamlar

* Şu hayatta sahip olup olabileceğim en güzel şey sensin. Bunun ise en büyük kanıtı yanımda uyanıyor olman. Günaydın hayatım.

* Gerçek mutluluğu asla bilmiyordum, hayallerin gerçekleşmeyeceğini düşündüm, seninle tanışana kadar aşka gerçekten inanamadım.

* Gözleriniz açıldığında bilmenizi istediğim tek şey, bu andan itibaren sevgimizin her zaman büyüyeceği. Seni seviyorum sevgilim

* Güneş kadar Aydınlık, Gözlerin kadar Güzel, Sözlerin gibi Kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı… Günaydın Sevgilim.

* Yaşayan en şanslı insan olmalıyım çünkü her sabah rüyalarımda her gece gördüğüm aynı muhteşem insanı görüyorum. Günaydın sevgililer!

* Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor, aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

* Seninle gün doğumunu görmek istiyorum, çünkü ışıkta gözlerini görüyorum ve içten içe bana kadar, beni özgür kılan kalbiniz ve ruhunuzdur.

* Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini, seviyorum seni sabahım sensin benim tek ilacım günaydın aşkım

* Güneşin ilk ışığı sensin sanki… Gözlerini açmanla aydınlanıyor ortalık. Dışarı bakıyorum da hala karanlık. Hadi uyan güneş görsün insanlık.

* Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri, bugün de rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

* Yastığı kıskanır mı insan? Her gece kokunla uyuyan ve her sabah yüzünün güzelliğiyle uyanan o yastık olmayı dilediğim bir günden daha günaydın!

  Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajı

* Sabah erkenden uyanmak, seni tanıyana kadar günün en nefret ettiğim kısmıydı. Şimdi ise her sabah seni görme umuduyla uyanıyorum. Günaydın sevgilim!

* Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

* Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim..

* Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

* Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

* Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

* Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

* Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana..

* Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajı

* Senin güzelliğin parlayan güneşin ışığından bile fazla sevgilim, ama sen sadece benimsin benim güneşimsin sabahlarıma doğan beni aşkınla hayata bağlayan en özelimsin. Günaydın nur yüzlü sevdiğim.

* Günaydın aşkların en güzeli, sana yeni kızarmış ekmek kokusu gibi, tazecik demlenmiş çay tadında huzurla uyanacağın yeni bir gün diliyorum. Aşkımı ve sevgimi sana bu mesajla gönderiyorum. Seni bugünde önceki günlerden daha çok seviyorum aşkım.

* Sen uyanmadan benim dünyama güneş doğmuyor, bedenim ısınmıyor sevgilim. Sesini duymadan gün başlamıyor. O yüzden günaydın bebeğim, sen günaydın de ki buralara güneş doğsun, kalbim senin aşkınla ısınsın. Sesinle şenlensin kulaklarım hadi bana günaydın de.

* Geceleri seni düşlerim sabah aklımda senle gezerim.. Günaydın canım sevgilim. Ben sana gülüm demem, gülün ömrü az olur. Cam fanusa kokunu saklarım, kokun benle olur. Issız bir gecede sesinle yürürken güneş gibi açtın sabahıma.. Günaydın sevgilim. Her anımda huzuru bulduğum.. Mahşer günüm.. Günaydın.

* Günaydın iyi sabahlar, O kadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvaltı hazırla. Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltımı rengarenk yapıyorsun, Yemesen de yanımda otur, Bırak çayımı ben koyarım, Sen bitanem karşımda otur.

  Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajı

* Doğacak her güneşi sana adadım.. Bu sabahı da sen bana ada.. Günaydın ömürlük neşem. İnsanlar yaşamak için nefes alır. Benim aldığım nefeste sen varsın sevgilim.. Günaydın. Yaşama sevinci gibisin.. Her zerren umut dolu. Bugünüme de doğdun her günüme yeniden doğman dileği ile yine bir güne yeniden başladım. Seni çok seviyorum.

* Özgünlüğüm sadece sana, kokun ise bana bela.. Günaydın sevgilim. Mezar taşında olsun adım.. Her gece uykumda seni sayıklarım.. Güneş eyguzelsozler.com yerine sen doğdun bana bugün.. İnce saçların sarsın bedenimi.. Ellerin dolaşsın yüzümde.. Sabahım sen oldun.. Geceleri sadece sen varsın, sabah olunca adınla gözlerimde yaşarsın.. Günaydın canımın içi..

* Her gün hiç bıkmadan ve usanmadan yaptığım tek şey seni sevmek. Bir günaydın mesajıyla başlıyorum seni sevmeye ve gün içinde seni düşünerek yaşamaya devam ediyorum. Aklımın sınırlarında dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha ok seviyorum. Bugün yine aynısını yapacağım hiç bıkmadan. Günaydın sevgilim, seni sevmeye yine erkenden başladım.

* Aşk kadar değerli değil dünyadaki hiçbir his ve yine öyle ki aşk kadar kuvvetli değil. Aşık olunca seviyor insan sabahları, aşk olunca kıymetini biliyor günün. Aşk olunca günaydın mesajlarından, gün aydırmaktan bıkılmıyor. Yine bıkılmaz bir gündeyim ve yine uyanır uyanmaz elim telefona gidiyor. “Günaydın ömrümün baharı, bugün yine seni çok seviyorum.”

* Kaç sabah daha böyle güzel uyanacağımı bilmiyorum. Yarın sabaha kavuşacağımın garantisi yok. Kıymeti bilinmeli bazı şeylerin diye düşünüyorum ve benim dünyamda en kıymetli olan senin aşkın. O yüzden her gece sana şiirler yazıp sonuna iyi geceler sözü sıkıştırmalıyım ve her sabah uyanır uyanmaz daha elimi yüzümü bile yıkamadan günaydın kıymetlim mesajı atmalıyım. “Günaydın kıymetlim.”

* Tatlı uykundan uyanacaksın ve güzel gözlerinle dünyayı kucaklayacaksın. Uykulu halinin verdiği sersemlikle kalkar kalkmaz bir yerlere toslayacak ve sinir olacaksın. Sabahları huysuz oluyorsun sen hep. Banyoya gidip elini yüzünü yıkayacak ve dişlerini fırçalayacaksın. Sonra eline telefonunu alacaksın ve gelen mesajı açacaksın. Bütün öfken birden dinmiş olacak, huysuzluğun seni terk etmiş olacak çünkü ben sana çoktan günaydın huysuz kadınım demiş olacağım. Seni seviyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.