İçten İyi Geceler Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: İçten İyi Geceler Mesajları, İçten İyi Geceler Sözleri, İçten Duygusal İyi Geceler Mesajları, İçten Güzel İyi Geceler Mesajları, Yürekten İyi Geceler Mesajları, Gönülden İyi Geceler Mesajları, İçten İyi Geceler Mesajları Resimli

Reklamlar

İçten İyi Geceler Mesajları

Gözlerini neşe ile kapatıp mutluluk ile açman dileğiyle iyi geceler.

Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun. Gecen güzel olsun.

Yüce Mevla’m seni bana eş olarak nasip etsin, ömrümüzün her günü, her gecesi birlikte geçsin. İyi geceler Gül yüzlüm.

Sen uyurken tatlı rüyalar görürken;  ben seni düşünüp seni çizeceğim boş duvarlarıma bir tanem, iyi geceler.

Sensiz geçmesin artık gecelerim, her gecemde sen ol, her günümde sen ol. Sensiz bu hayatının bir anı bile güzel değil. İyi geceler sevdiğim.

Güzel gözlerin uykusuzluğa yenik düştüğü zaman gözlerini benim için kapat, ben senin ile uyuyup senin ile uyanıyorum Bitanem. İyi geceler.

Reklamlar

Sen benim yaşama sebebim, sen benim hayattaki en değerlim her şeyimsin. İyi geceler Meleğim.

  Almanca Aşk Sözleri

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Gündüzüme mutluluk ol, gecelerime ışık, sabahlarıma günaydın ol gecelerime rüya ol. Sen hep benim ol. Seni çok seviyorum iyi geceler kelebeğim.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Mutlu, güzel ve umutlu yarınlara birlikte uyanmak ve yarınlarda hep birlikte olmak dileğiyle iyi geceler hayatım.

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, iyi Geceler her şeyim.

Sen olmasan dünyamda bu dünya yaşanmazdı, sen olmasan gecelerimde gecelerim kabus olurdu. İyi ki varsın ve iyi ki benim sevdiğimsin. İyi geceler sevdiğim.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm seni çok seviyorum iyi geceler.

  Anne Özlemi Çekenler İçin Sözler

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Reklamlar

Her şey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var oda benim bunu unutma iyi geceler mesajı atmayı da unutma.

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum.

İyi geceler canım sevdiğim; en tatlı uykular, en güzel rüyalar senin olsun.

Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse, sahiller dalgaları nasıl özlerse, kuru toprak suya nasıl hasretse, sen de benim hasretimsin aşkım. İyi uykular tatlı rüyalar.

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma. İyi geceler

Sen görüp görebileceğim en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. İyi geceler Aşkım.

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Hayırlı geceler

  Anneye Günaydın Mesajları

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. İyi geceler dostum.

Reklamlar

Keşke şuan duyabilsen sesimi, görebilsen sana olan özlemimi, hissedebilsen sana olan sevgimi. Seni çok seviyorum Biriciğim. İyi geceler

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan. İyi geceler arkadaşım.

Rabbim sana en güzel uykuları ve benli rüyaları nasip etsin biriciğim. İyi geceler.

Baharın güneşi bahtına doğsun acılar kederler gönlünden uzak olsun. Tüm güzellikler ve mutluluklar senin olsun. Canım arkadaşım iyi geceler.

Seni o kadar çok seviyorum ki, sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum. İyi geceler aşkım.

Yastığa başımı koyduğumda hayalin geliyor karşıma, hayalinle konuşuyorum yatağımda. Gözlerimi bu gece de senin için kapatıyorum senli rüyalarıma. İyi geceler aşkım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir