Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Whatsapp

21.06.2022
Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Whatsapp

İyi geceler mesajlarınızı whatsapp üzerinden sevgilinizle paylaşabilirsiniz. Yine Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Romantik Whatsapp, Anlamlı İyi Geceler Mesajı Sevgiliye Whatsapp ve Etkileyici İyi Geceler Mesajı Duygusal Whatsapp sözlerini okuyabilirsiniz.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Romantik Whatsapp

* İyi uykular gecemi aydınlatan yıldız gözlüm.

* İyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissettiği.

* Benim yanımda değilsin ama hep aklımdasın.iyi geceler

* Kırılsa da yüreğimin kanadı; Yine açar, yine uçar sevdiğim.

* Ben en cokta, sen uyurken seni izlemeyi hayal etmeyi seviyorum.

* Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.

* Benim için dünyasın tatlım. İyi geceler güzel bayan. Tatlı Rüyalar.

*  Umudun  kalmadığı yerde, kalbine misafir olur  unut. İyi geceler.

* Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler arkadaşım.

* İyi geceler birtanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Reklamlar

* Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

* Gece aklına gelen kişi ya seni çok mutlu etmiştir ya da çok üzmüştür.

* Gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.iyi geceler

* Geceme ışık ol rüyalarımın ateşi ol sadece benim ol iyi geceler olsun aşkım.

* Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

* Seni seviyorum gece’min ışığı ay’ın dünyadaki yüzü iyi gelerler tatlı rüyalar.

* Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler iki gözüm…

* Rüyalarda buluşmak, sevdiğimiz şarkıyla kavuşmak dileğiyle. İyi geceler Sevgilim.

* Gece karanlık sen gunesım, uyku sabaha sen sonsuza kadar sevdiğimsin, iyi geceler

* Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin iyi geceler sevgilim.

* Sana olan aşkımın sonu yok, sınır yok. Sana sahip olmak bir nimet. İyi geceler hayatım.

* En parlak yıldızların bugün hayallerinize rehberlik etmesini diliyorum. İyi geceler aşkım

* İyi geceler her şeyim. Kalbimde tüten çiçeğim. İstesem de unutamayıp ömür boyu seveceğim.

* Beni seçtiğin ve kayıtsız şartsız sevdiğin için sana çok müteşekkirim. İyi geceler aşkım.

Reklamlar

* Bin damla umut serpilsin yüreğine bin umut dolsun günlerine. Bin bir hayalin gerçek olsun.

* Bir insanın yüzünde taşıdığı ifade, Sırtında taşıdığı elbiseden mühimdir.iyi geceler sevgilim

* Bugün minnettar olduğum her şeyi listeleyebilirsem, en tepede olacaksın. İyi geceler kıymetlim

* Dilim adını anarken uyuyabilirim ama uyusam bile kalbim adını daima anar. İyi geceler unutulmazım

*  Susmanın yorgunluğu da, İnsan kalabilmenin kırgınlığı da, Bazen dayanılır gibi değil.. iyi geceler

* Seninle olmak seni yaşamak tek felsefem benim. Hep seninle yaşıyor olacağım sol yanım. İyi geceler.

* gecelerce bekledim seni bir damla yaşı bırakmadın gözlerimde az daha dur son kez çekeyim seni içime…

* Sen aklıma gelince uyuyamıyorum demiyorum ki, çünkü hiç aklımdan çıkmıyorsun. İyi geceler bir tanem.

* Hayat bir geceden ibarettir en güzel geceyi en güzel rüya ile görmen dileği ile iyi geceler aşktanem.

* Yine gece, Yine hüzün Ve yine içimde sen Ve biliyor musun? İçimde sen olunca Hüzünde güzel..  iyi geceler

* Her gece seni düşündüğümde, sana sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu hatırlatıyor  İyi geceler aşkım.

* Hatırla sevgilim  Aklımdasın, yüreğimdesin, sözümdesin, fikrimdesin, duamdasın, hayalimdesin. İyi geceler canım.

Reklamlar

* Gece ne kadar karanlık olursa olsun, hayatımın ayı her zaman bir milyon yıldızın ışığıyla parlayacak. İyi geceler aşkım

* Seni gözlerimi kapattığımdan daha çok, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim gülparem. iyi geceler.

* Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, iyi geceler her şeyim.

Anlamlı İyi Geceler Mesajı Sevgiliye Whatsapp

* Yağmur başladı… Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın… Benim var çok şükür,senin gibi aşk dolu sevgili. iyi geceler.

* Yatakta yatan ve şu mesajı okuyan dünyanın en tatlı kızına: Umarım bu iyi geceler mesajı onu gülümsetir. İyi geceler aşkım 

*  Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

* Karanlık geceni aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının esas oğlanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım.

* Bu gece seninle orada olamayacağım için aydan sana göz kulak olmasını istedim. O yüzden endişelenmeden uyu  İyi geceler aşkım

* Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu güzel gözlüm.

* En güzel geceleri seninle kapatıp her yeni güne seninle merhaba demek çok güzel her şeyim. Sana iyi geceler diliyorum bir tanem.

* Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara. İyi geceler aşkım.

* Gözlerimi kapatmak istediğimde görmek istediğim rüya sensin; tıpkı gözlerimi açtığımda görmek istediğim sen gibi sevgilim. İyi uykular.

* Güzel olan her şey kendini en çok güneş ışığıyla gösterir, O güzel gözlerinin içine sabah bütün aşkımla bakma dileğiyle. İyi Geceler Aşkım.

Etkileyici İyi Geceler Mesajı Duygusal Whatsapp

* Aşk bazen o elini ilk tuttuğundaki sıcaklık, gözlerine ilk baktığındɑki o ışık ve tenine ilk yaklaştığındaki o tutkudur. İyi Geceler Aşkım.

* Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

* Koynunda kokunla uyumayı herşeyden çok isterdim yastığımın yarısı ben yarısı sensin iyi geceler canımın yarısı seni çoook ama çook seviyorum.

* Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

* Alaca zamanların dingin ruh hali. Vakit vuslattir geceye ve aynı zamanda vedadir güneşe. Örtün beni yıldızlar, sabaha daha çok var.iyi geceler

* Gecenin sessizliğinde gözlerim seni arıyor. Tanıdık bir dost dilinden adını duyunca gönlüm yanıyor. Yüreğimde bir fırtına koparcasına. İyi geceler

* Bir tanemsin sen, kalbimin en derin köşesindesin. Alamazlar asla gecelerimden bile, her anım seninle uykularım bile. İyi geceler aşkım yoğun duygularla.

* Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse sahiller dalgaları nasıl özlerse kuru toprak suya nasıl hasretse sende benim hasretimsim aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

* Geceyi bana sor rüyalarımı bana sor, uyumak nedir bilmiyorum rüya desen seni hayal ediyorum. Seninle yaşıyorum sadece uyuyamıyorum bebeğim. iyi geceler.

* Seni yıldızlara emanet ediyorum ama onlar yanımızda yok diyorlar eğer sen hangi düşte hangi güneşteysen çık gel çünki gülüşünü çok özledim tatlı rüyalar.

* Sen, derin uykularda bin bir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et biraz gül biraz lütfet ki bende uyuyabileyim.

* Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı…

* Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma.

* Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler her şeyim

* Sensiz geceler haram olur bana, yıldızlara bakar gözlerini hayal ederim gecenin karanlığında, tek isteğim var bu dünyada, mutlu ol hep. İyi geceler biricik aşkıma

* Hep seni düşler bu kalp senin için çarpar.Gözümü kapatır düşlerine dalarım.Merak ederim senin olduğun kadar bende ben varmıyım sende ve gecelerinde.İyi geceler bitanem

* Bir dua gönderiyorum Allah ıma, sen uyurken rüyanda beni göresin diye İyi geceler. Seni seviyorum aşkım İyi geceler birtanem En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

* Sevgi yağmuru olsam yağsam odana. Islatsam sen tek tek düşen damlalarımla yavaş yavaş. Rüyalarında aşk seli olup akşamüstüne. Sen rahat uyu bir tanem, iyi geceler sevgilim.

* Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum…

* İsyanım sensiz geçen gecelerime. Ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana. İyi geceler canım. Rüyalarda kavuşmak dileğiyle.

* Yastığıma sarıldım sen diye, gecenin karanlığını izliyorum saçların diye, nefesimi içime çektim ve tuttum nefesin diye. İyi geceler soluğum nefesim, her şeyim, biricik aşkım

* Sana öyle tutkun ve vurgunum ki artık sensiz kalkmaktan çok korkuyorum. Hiç ayrılmadan beraber uyuyacağımız gecelerin yaklaşması için benim tek duamsın. Hayırlı ve mutlu geceler.

* Her zaman aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Etkileyici İyi Geceler Mesajı Uzun Whatsapp

* Girmez pencerelerden beklediğin o aydınlık. Onun unutamadığın hayali, Sigaradan derin bir nefes çekmişçesine dolar içine. Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın. Sevmek ne imiş bir gün anlarsın.iyi geceler

* Seni seviyorum Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herşeyimmm… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur.şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin

* İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş sende beni düşün uyumadan önce iyi rüyalar aşkım rüyalarda buluşmak dileğiyle.

* Dünyada senden daha iyi beni anlayabilecek hiç kimse olamaz sevgilim. Gözlerine bakışımdan, ellerini tutuşumdan tanıyorsun beni ve hissettiklerimi. İyi ki varsın ve iyi ki benim hayatımın en önemli parçasısın bir tanem…iyi gceler

* Rabbim iyi ki seni dünyaya getirtmiş ve iyi ki benimle yollarımızı birleştirmiş şükürler olsun rabbime canım benim seni çok seviyorum bir tanem iyi geceler Ve bazen unutmak için uyumak gerek rüyaları hesaba katmadan İYİ GECELER herkese.

* Hayat meydan okuyan deli ama bir o kadar da çocuksu bakışlarının altındaki imayı yalnızca ben bilirim. Seni sevmenin ne kadar zarif bir eylem olduğunu en iyi ben bilir, güzelliğinin kıymetini yıllarca kalbimin en derinliklerinde saklayabilirimiyi geceler

* Bu gece yağan yağmura yazdım sana olan duygularımı. Seni ne çok sevdiğimi anlatsın diye sel olup aksın üstüne. İyi geceler bir tanem, damlaların çıkardığı eyguzelsozler.com ses sana ninni olsun. rüzgar haykırsın seni ne kadar çok sevdiğimi ve sensiz geçen gecelerdeki ıstırabımın sesini

* Şimdi en tatlı rüya senin olsun en tatlı kişi girsin rüyana ama bunu alışkanlık haline getirme gelemem öyle her gece her gece Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uyku çok tatlı derler ya, ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.