Uzun Aşk Mesajları

20.06.2017
Uzun Aşk Mesajları

Sayfa Konusu: Uzun Aşk Mesajları, Aşk Mesajları Uzun, Sevgiliye Uzun Aşk Mesajları, Sevgilime Uzun Aşk Mesajları, Uzun Aşk Sözleri, Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri, Aşk Sözleri Uzun

Sevililer arasında haberleşme aşkın olduğu her dönemde olmuştur. Çok eski zamanlarda mektup ile gül ile karanfil ile sevgililer arasında haberleşme olmuştur. Önceden 140 karakterlik mesaja duygularını sığdırmak zorunda kalan sevgililer, artık günümüzde teknolojinin yaygınlaşmasıyla birlikte Whatsapp, Messenger, gibi çeşitli mesajlaşma programları ile bu sınır ortadan kalktı. Ve bu uygulamalar sayesinde sevgililer arasında resimli mesajlaşmalarda yaygınlaştı.

Uzun Aşk Mesajları

Seni düşünüyorum senli geçecek günlerimin hayalini kuruyorum. Senin ile kuracak olduğumuz hayatın planlarını yapıyorum. Seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek, seni her zaman mutlu etmek için seninle birlikte olacağımız günleri bekliyorum. Seni çok seviyorum.

Sesini duymak istiyorum gecemde, gündüzümde , her anımda. Yüreğim senin yokluğunda yorgun düşmüş, sensizliğe susamış, sensizliğe aç. Gülüşlerin karanlığımı aydınlatan tek ışığım, güneşim. Koyma beni bu karanlık gecelerde al yüreğine, yüreğinin kenarında bir yerim olsun. Ne olacaksa hayatımda seninle olsun.

Senin gözlerinde ölmek olsun son arzum, kapat üstümü göz kapaklarınla hep orda kalayım. Yalnız senin için yaşayayım, senin için öleyim. Eğer bir gün güleceksem seninle güleyim. Varsın bu dünya da olmasın bana mutluluk senden başkasında, ömrümün sonuna kadar sadece seni seveyim. Sadece senin olayım.

Gecenin derin sessizliği çöktüğünde uykuya dalmak için yatağıma uzandığımda yine sen, yine sen geliyorsun aklıma. Senli günlerim geliyor, seninle geçirdiğimiz zamanlarım akıyor yeniden gözlerimin önümden. Ben gözlerimi kırpmadan sana bakıyorum, sen bana. Sonra birden kayboluyorsun gözlerimin önünden beni bir ateş basıyor, bir korku sarıyor gittin diye ama sonra aklıma geliyor gidemezsin ki sen her zaman kalbimdesin.

  Uzun Aşk Sözleri

Reklamlar

Bu gece penceremden odama bir ışık vuruyor. Işığa doğru baktığım zaman her zaman yolumu, hayatımı aydınlatan seni görüyorum. Beni her zaman seven seni görüyorum yine hayatımın tam ortasında. Ellerimi uzatıyorum hayatıma alıyorum seni, sen bana söz veriyorsun ben sana bir daha bir birbirimizin hayatından çıkmamaya,  her zaman birbirimizi çok sevmeye.

Sen benim bir damla mutluluğum iken şimdi aşk yağmurum oldun sağanak sağanak hayatıma yağıyorsun. Ne olur bu yağmurlar hiç bitmesin, hatta daha da artsın boran olsun, kar olsun, aşkından beni seller alsın götürsün. Seni tanıdığım seni sevdiğim gün takvimin en güzel günüydü. Seni sevmek yaşamak kadar güzel, senin olmak bir bedende ruh olmak kadar güzel ve Bitanem seni sevmek tarifi mümkün olmayan bir duygu benim için.

Bugün bana çok güzel bir gün yaşattın. Ben seni sevdikten sonra her günüm güzel oldu. Seninle olduktan sonra zifiri karanlıkta olayım yine de sorun olmaz. En azından nefesini hisseder, ellerini tutar, başımı omzuna koyarım. O güzel gözlerine bakamasam da kokunu hissederim. Ben seni görmesem de severim. Sen her zaman sevilmeye, uğrunda neyim var neyim yok ise hepsini vermeye değecek mükemmel bir sevgilisin.

  Sevgiliye Aşk Mesajları

Seninle geçmişi yaşamayalım geleceğe doğru hayaller kuralım. Çünkü zaten geçmişimiz her zaman mutluluk dolu olacak. Geleceğimiz aşk dolu olsun, er zaman mutluluk koksun. Ben seni seveyim, sen beni sev. Mutluluğumuz örnek olarak gösterilsin. Bizi gören herkes bizim gibi olmak istesin. Ben her zaman sana aşkla bakayım, sen bana sadece gül yeter.

Reklamlar

Sana anlatmak istediğim o kadar çok şey var ki ama seni gördüğümde sadece sana bakmak hiçbir şey konuşmak gelmeyince içimden yine anlatamıyorum sevdiğim. Seni sevdiğim anlatayım diyorum nasıl anlatacağımı, hangi kelimeyi kullanacağımı bilemiyorum. Çünkü kelimeler yetersiz kalıyor sana olan sevgimi anlatmaya. Hem zaten seni yaşamak varken seni niye anlatayım ki. Seninle olmak ,seninle aynı bardaktan su içmek, seninle aynı tabaktan yemek yemek, aynı tişörtü giymek, aynı bankta oturmak varken sevgilim. Sana sevmeye doyar mıyım hiç bilmiyorum ama seni her zaman seveceğim Bitanem.

Şimdi bu aşk mesajını okuyan güzel var ya evet evet elinde telefon bu mesajı okuyan. Ben onu çok seviyorum. Bilmesini isterim ki bu dünyada benim biriciğim olduğunu, her şeyden daha değerli olduğunu, benim asla vazgeçilmez olduğunu bilsin istedim. Hem benim hayallerim var onu da duysun istedim. Büyük hayallerim seninle birlikte mutluluk deryasında aşk gemisi yüzdüren, birlikte en güzel aşk şarkılarını söyleten, en çokta seni benim yapan hayallerim var. Şimdi sen benden çok uzaktasın ama olsun sevmek illa yakınlık istemez ki, sevmek her zaman görmek, dokunmak, tutmak, bakmak demek değil ki, önemli olan görmeden de sevebilmek, sesinin duymadan da yaşayabilmek. Uzaktan sevebilmeli ki insan özlemenin de güzel olduğunu bilsin. Kavuşunca bir bayram gibi olsun.

  Uzun Aşk Sözleri

Artık bıktım biliyor musun sevgilim geceleri yalnız duvarlara bakarak düşüncelere dalmaktan, sabahları telefonun alarmıyla uyanmaktan, kahvaltımı kendim hazırlamaktan. Şimdi sen olsaydın yanımda senin kollarında uyur, sabah güne senin sesinle uyanırdım. Sabah kahvaltısında aşk çayımız birlikte içerdik. Sen kahvaltını yapardın ben gülümseyerek seni izlerdim. Sen ekmeğime bal sürerdin, ben ömrüme seni. Bir ikimiz ne güzel mutlu oluruz seninle sen gelsen şimdi kapımı çalsan sevgilim.

Hayat mutlu yaşarsan çok kısaymış sevdiğim. Senin aşkını tattıktan sonra günlerim su gibi geçmeye başladı. Hep derdim birisi olsun hayatımda beni benden alan, yeri geldiğinde çocuklaşabilecek kadar masum, yeri geldiğinde bakışlarıyla ne demek istediğini anlatabilecek kadar güçlü olan. Geceleri sessiz sessiz konuşarak muhabbet eden, sabahın ilk ışıklarına kadar uyumayan, ellerim ellerinde, gözlerim gözlerinde biri olsun istedim. Ve Rabbim isteklerimi kabul etti seni çıkardı karşıma, beni benden alan, bana aşkla bakan, beni her zaman mutlu eden seni.

Senli günler gelecek diye yaşıyorum. Gece seninle birlikte uyuyacak, güneşin ilk ışıklarını seninle birlikte izleyecek, seni sevecek, seni öpecek, seninle birlikte yaşayacağım ve hiçbir zaman senden ayrılmayacağım senli günlerim olacak. Sevdam, kara sevdam benim, ilkbahar çiçeğim, hayatıma renk katan kadınım. Seni çok özledim seni çok seviyorum.

Reklamlar
YORUMLAR

  1. blank Güzel dedi ki:

    Sevgiliye uzun mesaj konusunu önemli buluyorum. Herkesin ihtiyacini görecegini düsünmekteyim. Tesekkurler.