Uzun Aşk Sözleri

Uzun Aşk Sözleri

Sayfa Konusu: Uzun Aşk Sözleri, Uzun Aşk Mesajları, Uzun Sevgi Mesajları, Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri, Sevgiliye Uzun Aşk Mesajları, Sevgiliye Uzun Sevgi Mesajları, Uzun Aşk Sözleri Facebook

Bu yazımızda sizlere uzun aşk sözlerinden oluşan bir sayfa hazırladık. Sevgiliye gönderilecek en güzel aşk sözlerini bu sayfamız içerisindeki sözlerde bulabilirsiniz.

Uzun Aşk Sözleri

Merhaba sevdiğim yine ben, yine sana yazıyorum, yine senden uzaklardayım. Sana olan sevgimi anlatmak için yazmıyorum. Seni ne kadar çok sevdiğim göstermek içinde yazmıyorum. Hayatımın sen olduğunu, sen olmadığında bu hayatın olmayacağını yazıyorum. Bana seni sorsalar yok öyle birisi derdim. Çünkü sen sadece beni için varsın başkası için yoksun. Seni gören gözlerim başkasına kör, seni seven kalbim sadece senin için atıyor Sevgilim.

Sen benim tanıdığım en mükemmel insanısın. Geceleyin uykumda gördüğüm düşüm, gündüz yaşadığım tek gerçeğimsin. Sen düşüncelerimde, bedenimde, yüreğimdesin. Sen var ya sen Bitanesin.

Seni öyle bir sevmek istiyorum ki, nefesimi yettiği yere kadar sevmek, ömrümün sonuna kadar sevmek, damarlarımdaki kanıma kadar sevmek, iliklerime kadar sevmek istiyorum. Seni sevmekten, seni yaşamaktan başka bir işim olasın. Her şeyim sen olsun. Gecem, gündüzüm, işim, aşım, uykum, her anım seninle geçsin. Düşüncelerim hep senli olsun, kalbim hep senin için atsın Aşkım.

Seni çok sevdiğim için ne kadar iyi etmişim ve seni daha önce tanımadığım ve sevmediğim içinde kendime kızıyorum. Seni hayata benzetiyorum. Nefes alışım sen, nefes verişim sen. Kalbimin atışı sen, gözlerimin bakışı sen, ruhum sen, benliğim sen. Bendeki seni çok seviyorum ben.

Ben yine sana aşk sözleri yazıyorum, her zaman da yazacağım. Çünkü kalbimde aşkım var olduğu sürece aşkımın sözleri dilimde, gözleri gözlerimde olacak. Yanımda olsan da olmasan da her zaman seni seveceğim. Yanımda olmadığın zamanda hasretinle yaşayıp seni özlemeyi seveceğim. Seni özlemenin de seni sevmek gibi olacak. Sen benim gecem, gündüzüm her anımsın. Sen benim dünyalar kadar sevdiğim canımsın.

  Sevgiliye Aşk Mesajları

Aşka inanmayan birini aşka inandırdın. Hayatımda bir yabancı iken, şimdi canım cananım oldun. Her gün kalbimin derinlerine doğru yürüdün. Bu aşk yürüyüşün kalbimde son bulsun, ömrün senin olsun, hayatımız birlikte mutlu olsun.

Reklamlar

Bir hayal düşün sevdiğim içinde sadece sen ve ben olan bir hayal. İkimizin birbirini çok sevdiği bir dünya olsun. Sen benim dizimin dibinde ben senin saçlarının kokusunda yaşayalım. Eğer bir gün uzaklara gidecek olursam kokunu hep içimde saklayayım.

Seni sevdim çıkarsızca, karşılıksız ve çok sevdim. Çünkü seni sevmek mutlu olmaktı, seni sevmek hayata tutunmaktı. Her günümü, her anımı seninle yaşadım. Sensiz geçen her günü, gün olmaktan çıkardım. Sana kavuşacağım senin kollarında uyuyacağım günü bekliyorum. Seninle mutlu bir hayatımız olacak, bir kız çocuğumuz olacak kızımız aynı senin gibi güzel olacak. Adını da senin adını koyacağım. Sana olan sevgimi yaşatsın diye Aşkım. Seni çok seviyorum.

Sana en güzel şiirleri yazıyorum sen defterine, her şiirim seninle başlıyor, seninle bitiyor. Senin için şair oldun sana aşkımı yazıyorum.  Ben seni çok ama çok seviyorum.

Keşke seni hiç tanımamış olsaydım, keşke o gün seninle hiç karşılaşmamış olsaydım. Belki şimdi bu acıların pençesinde olmazdım. Belki seni sayıklayarak her gece uykumdan uyanmazdım. Sensiz sabahlara uyanmaz, sensizlik çayını yudumlamazdım. Senin olmadığın her yer cehenneme, yaşadığım hayat sürgüne dönmezdi. Eğer seni çok sevmeseydim belki de yüreğim bu kadar acı çekmezdi.

Şimdi sensizliğimi bir dal sigaramla paylaşıyorum. Ben yanıyorum için için, şimdi sigaramı da yakıyorum. Ben senin için yanıyorum, o benim için. Anlatıyorum ona, döküyorum içimi; seni nasıl sevdiğimi, şimdi seni ne kadar çok özlediğimi, her gece seni rüyalarımda gördüğümü, sen olmadan yaşamanın çok zor olduğunu bir biri anlatıyorum. İçim ben anlattıkça daha da yanıyor, sigaram ise bu yüke dayanamıyor yavaş yavaş sönüyor.

  Uzun Aşk Mesajları

Reklamlar

Ne kadar zor imiş gizli sevda çekmek, seni çok sevdiğim halde haykırarak herkeslere söyleyememek. Ne kadar zor imiş yürek yangınını gizleyememek. Seni kimselere söyleyemiyorum korkuyorum sana nazar değecek diye. Seni benden başkası sevecek diye. Bunları düşündükçe odamda boğuluyorum, yüreğim kanıyor, duvarlar üstüme üstüme geliyor. Senin sesini duymak istiyorum telefonu elime alıyorum ama arayamıyorum birileri duyarsa diye.

Her şeye rağmen ürkütmesin seni bu sevda ateşi. Her yangın ilk önce başladığı yeri yakar. Sana küçük, kendime büyük gelen yüreğimde, Yıllar geçse de senin adın yazar. Ve bil ki sevdiğim; Uslanmaz ruhum yaşadıkça seni sever, Seni sevdikçe yaşar. –Özdemir Asaf-

Bu gece aklıma ne geldi biliyor musun? Seninle ilk görüştüğüm gün aklıma geldi. Senin bana söylediğin ilk kelime, bana kaçamaktan attığın ilk bakış, ilk defa elimi tuttuğun an geldi. İkimiz de heyecandan titriyorduk. Ben ise sürekli aşk terleri döküyordum. Ama senin için ecel teri bile dökmeye razıydım. Ben seni ilk gördüğüm anda sana tutulmuştum. Senin için her şeyi göz almıştım. Artık sen ve ben o gün biz olmuştuk. Artık sen ben yoktu biz vardı. Bizim aşkımız, bizim sevdamız, bizim dünyamız vardı.

Seni bana verdiği için Yüce Mevla’ya her gün binlerce şükür etsem, her gün bir fakir karnı doyursam, her gün bir kurban kessem yine de azdır. Sen benim en umutsuz anımın umudu, çöpe dönmüş yaşamımın gülü oldun. Sen kurumuş, çorak topraklarıma su, gönlüme merhem olsun. Sen dünya döndükçe benim en çok sevdiğim, seveceğim aşkım oldun.

Seni sevmek, seninle aynı sınıfı paylaşmak, seni her gün kaçamak bakışlarla izlemek, seni görmek için yolumu uzatıp senin mahallenden geçmek var ya bitanem her şeyden güzel. Seni görmek umudu, seni sevmek, senin gülüşünü görmek yaşamaktır benim için.

  Uzun Aşk Mesajları

Ben senin ismini dağlara yazmadım çünkü kışın kar yağarsa kapanır diye, ben senin ismini yollara da yazmadım çünkü ismini herkes görür seni sever diye, ben senin ismini kimsenin göremeyeceği, üzerini hiçbir şeyin kapatamayacağı, ömrümün sonuna kadar duracağı kalbime yazdım, kazıdım sevgilim. Ben seni öyle sevdim ki sensiz aldığım nefes bana haram. Ben seni bir ilkbahar sabahında sevdim ve sonsuza kadar da seveceğim.

Ömrüm seninle bitsin, kalbim senden başkasının olmasın. Yokluğunda üşüyorum, senin hayalinle ısınıyorum, eğer bugün gülüyorsam senin sayende gülüyorum. Ne olur sen hiç üzülme sen üzülürsen bende çok üzülüyorum.

Senin olduğun bir dünyada gelecek için hayaller kuruyor, planlar yapıyorum. Sana evimin, kalbimin en güzel köşesini ayırıyorum. Her zaman seni görebileceğim, her zaman sesini duyabileceğim bir yer. Sonra çocuklarımız oluyor kızımız aynı sana, oğlumuz aynı bana benzeyen. Birinin adı sevda diğerinin adı aşk olan. Her gecemde günümde sana susuyorum, hiçbir zaman içmekle doyamayacağım. Seni çok seviyorum Aşkım, Canım, Bitanem.

Sol yanımdaki, sonsuzluğumdaki var olan adam soyadını vermek senden, ayağına basmak benden olsun. Allah bize huzurlu mutlu bir hayat nasip etsin. Hayallerimiz aynı, duygularımız aynı, gönüllerimiz bir. Seviyoruz birbirimizi biz.Sen benim sevdiğim adam, sen benim hiçbir zaman bitmeyecek kara sevdam, sen benim yüreğimin derinlerindeki aşk yaramsın.

Sana sabahlara kadar sonu gelmeyen uzun aşk sözleri yazmak istiyorum. Seni en güzel sözlerle uyutmak, en güzel sözlerle uyandırmak istiyorum. Seni her gün yeniden sevdiğimi söylemek istiyorum. İlk günkü gibi aynı heyecan, aynı tutkuyla bağlanıyorum sana. Ve şunu da eklemek istiyorum Sevgilim benim hayatım sen oldun artık. Sen varsan benim hayatım var, sen yoksan bana yaşamak haramdır.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.