Eşe Babalar Günü Mesajları

06.06.2019
Eşe Babalar Günü Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Eşe Babalar Günü Mesajları, Eşe Babalar Günü Sözleri, Eşime Babalar Günü Mesajı, Eşime Babalar Günü Sözleri, Eşime İlk Babalar Günü Mesajı, Eşim İçin Babalar Günü Mesajı, Kocama Babalar Günü Mesajı, Eşime Güzel Babalar Günü Mesajları, Eşe Duygusal Babalar Günü Mesajı Kısa Uzun, Eşe Babalar Günü Sözleri Resimli

Eşe Babalar Günü Mesajları

Eşe Babalar Günü Mesajları

Canım eşim seni çok seviyorum babalar günün kutlu olsun. İyi ki varsın ve iyi ki benim eşimsin. Seni çok seviyorum Bitanem.

Çocuklarımın babası, canımın yarısı, dünyanın en tatlı kocası canım kocam babalar günün kutlu olsun.

Rabbim seni yuvamızdan, başımızdan hiç eksik etmesin, her daim mutlu ve mesut olmayı bize nasip etsin. Yakışıklı adamım babalar günün kutlu olsun.

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Bu hayattaki sahip olduğum her şeyden daha değerli olan canım eşim babalar günün kutlu olsun. İyi ki varsın.

Evimizin neşesi, yuvamızın parlayan güneşi, dünyanın en yakışıklı eşi babalar günün kutlu olsun.

Bana bu hayatta neyin var say deseler eşim derdim ve susardım çünkü sen benim bu hayatta sahip olduğum her şeyimsin. Seni çok seviyorum aşkım babalar günün kutlu olsun.

Reklamlar

Yüce Mevla’m işlerinde kolaylık versin, seni her türlü kazadan beladan korusun, gücüne güç katsın. Canım kocacığım babalar günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Çocuklarımın babası, benim biricik kahramanım seni çok seviyoruz. Bebeğimle birlikte babalar gününü kutluyoruz. İyi ki varsın.

Canım sevdiğim ilk babalar günün kutlu olsun. Allah’ım birlikte daha nice mutlu ve huzurlu babalar günü geçirmek nasip etsin.

Ayrılmış olsak da sen çocuklarımın babasısın, babalar günün kutlu olsun.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana eşim diye bildiğim için çok şanslıyım. Babalar günün kutlu olsun bir tanem.

Evimizin neşesi hayat güneşimiz seni çok seviyoruz. Babalar günün kutlu mutlu olsun.

Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı. Seni çok seviyorum her şeyim. Babalar günün kutlu olsun.

Benim için yaşamda sensin, mutlulukta sensin, benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin. Babalar günün kutlu olsun Hayatım.

Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yarim, umudum ve sevdamsın. Sen ömrüm boyunca seveceğim adamsın. Seni çok seviyorum adamım babalar günün kutlu olsun.

Reklamlar

Bu stres yükü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir. Seni çok seviyoruz bebişimizle babalar gününü kutluyoruz.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün kahramanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Bitanem babalar günün kutlu olsun.

Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, babalar günün kutlu olsun.

Eş dediğin senin gibi olmalı, gözlerime bakınca kalbim mutluluk dolmalı, yanında olunca dünyalar senin olmalı. Canım eşim babalar günün kutlu olsun.

Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, babalar günün kutlu olsun.

Aşkımın ortağı kalbimin sahibi, ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana. Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana. Babalar günün kutlu olsun.

Çocuklarımın babası hayatımın aşkı babalar günün kutlu olsun.

Benim en güvenli limanın sensin, her fırtınada, her alabora da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin. Babalar günün kutlu olsun yakışıklım.

Reklamlar

Bebişimizin babası, yuvamızın paşası babalar günün kutlu olsun.

Allah’ım sana ne kadar şükürler etsem azdır. Sen bana böyle mükemmel bir eş verdiğin için, beni böyle mutlu ettiğin için binlerce şükürler olsun. Babalar günün kutlu olsun kalbimin sahibi.

Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır. Babalar günün kutlu olsun sevdiğim.

Sensiz bir yaşamı hayal bile edemiyorum. Evimizin yıkılmaz direği canım eşim, babalar günün kutlu olsun.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık. Bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık. Bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık. Bu ömür senle biter başkası hiç olmaz artık. Seni çok seviyorum aşkım babalar günün kutlu olsun.

blank

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi ki varsın baş tacım. Babalar günün kutlu olsun.

Seninle evliliğim boyunca, sadece bir kez pişman oldum. Seninle evlenmekte bu kadar geç kalmamalıydım bir tanem. Bana verdiğin mutluluğa geç kalmış gibi eyguzelsozler.com hissediyorum kendimi. Senin sıcak ellerin ile hayatın güzel yüzünü gördüm, yaşamın nasıl da bir cennete dönüşebileceğini öğrendim ben. İyi ki varsın, iyi ki eşimsin. Canım eşim babalar günün kutlu olsun.

Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için. Babalar günün kutlu olsun canım.

Sana layık bir eş olmak için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum. Babalar gününü kutlarım bir tanem.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.