Yeni Yıl Mesajları

25.12.2017
Yeni Yıl Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Yeni Yıl Mesajları, Yeni Yıl Sözleri, Yılbaşı Mesajları, Yeni Yıl Kutlama Mesajları, Yeni Yıl Kutlama Sözleri, Etkileyici Yeni Yıl Mesajları, Duygusal Yeni Yıl Mesajları

Eski yıl acısıyla tatlısıyla geçip giderken, yeni yıl umutlarıyla çıkar gelir. Yeni yıl insana umut verir ve heyecanlandırır. Sayfamızdaki yeni mesajlarını sevdiklerinizle Facebook, Twitter, instagram, pinterest gibi sosyal medya aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Yeni Yıl Mesajları

Yeni yılın tüm insanlar için barış ve huzur içinde geçmesi, çocukların ölmediği, mazlumların ezilmediği, savaşların olmadığı, kanların akmadığı bir yıl olması dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

2019 sana güle güle, 2020 sana merhaba. Aramıza hoş geldin, bizlere mutluluk ve neşe getirmen dileğiyle…

Yeni yılı doyasıya yaşamak ve her gününden ayrı bir tat almak, mutluluk yaşamanız dileğiyle yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Tüm sevdiklerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım. Yeni yılın herkesin gönlündeki güzellikleri getirmesini temenni ederim.

Reklamlar

Yeni yılın önce sağlık, sonra para getirmesini istiyorum. Bunlar olursa geri kalanını ben hallederim. İyi seneler.

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılda “o sen olsan bari” diyebileceğimiz insanların karşımıza çıkması dileğiyle tüm yalnız arkadaşlarımın yeni yılını kutlarım.

Yüce Mevla’m bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

Belki acı dolu bir yıl geçirdik ama her ne olursa olsun hayat devam ediyor. Yeni yılın yaşadığımız acıları unutturması ve bizlere yeni mutluluklar katması dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılın önce bana para, bolca para, çokça para, miktarca çok fazla para vermesi dileğiyle tüm arkadaşlarımın yeni yılı kutlu olsun.

Her yeni yıl bir başka güzel. 2020 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yıl yardımlaşma ve paylaşımların arttığı bir yıl olsun, yeni yılda herkes mutlu ve neşeli olsun.

Hayal olmadan bir şey asla gerçekleştirilmez. 2020 yılında kurduğunuz tüm hayallerin gerçek olması dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

Reklamlar

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2020 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. İyi senelere…

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu ve huzurlu nice yıllara…

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

2020 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2019 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturtabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.

2019 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2020 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin… Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun…. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar….

2020 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar…..

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle yeni yılınız kutlu olsun.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle….. Nice mutlu yıllara….

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle. Mutlu Yıllar

Yeni yılınız kutlu olsun, eski yılınızdan daha güzel, daha mutlu olacağınız bir yıl olsun. Mutluluk her zaman yanı başınızda dursun, gülümsemeniz yüzünüzden eksik olmasın. Arkadaşlarınız, dostlarınız her zaman yanınızda olsun. Acılar, üzüntüler, dertler, kederler bu sene sizden uzak olsun. Mutluluk halkalar oluşturarak kapınıza gelsin. Yeni yılınız mutlu ve musmutlu bir yıl olsun.

Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz en güzel bir yılınız olsun. Nice mutlu yıllara…

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.