En Güzel Babalar Günü Mesajları

14.02.2023
En Güzel Babalar Günü Mesajları

Anneler günü ve babalar günü özel günlerin en çok kutlananı olarak bilinir. Yazımızda en güzel babalar günü  mesajları etkileyici, en güzel babalar günü sözleri ve üvey babaya babalar günü mesajlarını okuyabilirsiniz.

En Güzel Babalar Günü Mesajları Kısa

* Kalemizin kralı, Babalar Günün kutlu olsun!

* Bana hep ilham verdin. Babalar Günün kutlu olsun!

* Gurbetin uzaklığına bakma baba, seninle her daim çok yakınız biz.

* Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir.

* Çocukluk çağında baba korumasından daha güçlü bir ihtiyaç düşünemiyorum.

* Baba koruyan, sarılan, özlenen; mânası yokluğunda daha iyi anlaşılan kişidir.

* Babamız candır, canda bir canandır, ömre bedel zaman, babayla geçirilen andır.

* Dünyanın en güvenli, en rahat yeri babanın kollarıdır. Çünkü ilk onu kucaklarsın.

* Keşke sana bir kez daha sarılabilseydim babam. Çünkü kolların cenetten farksızdı.

* Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Reklamlar

* Bu yaşıma kadar en iyi arkadaşım olduğun için çok teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!

* Bazı süper kahramanlar pelerin giymez! Harika bir gün geçir Süpermen! Babalar Günün kutlu olsun!

* Kral olmayabilirsin ama bana her zaman bir prens/prenses gibi davrandın. Babalar Günün kutlu olsun!

* Hayatta her insanın başına gelmesi gereken en değerli ebeveynlerden birisin, babalar günün kutlu olsun.

* Babacığım bu kutlu günde ellerinden doya doya öper babalar gününü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Evladın.

* Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacığım. Babalar Günü’n kutlu olsun.

* Her zaman yanımda oldun. Dünyayı bana daha iyi bir yer yaptığın için sana minnettarım! Babalar Günün kutlu olsun!

* Baba demek, korkusuzca arkanı yaslayabileceğin bir dağ demektir. Çünkü babaların omuzları dağlar kadar sağlamdır.

* İnsanın en iyi çocukluk arkadaşı babasıdır. Büyüdüğünde en iyi dostu babasıdır. Yaşlandığında en çok özlediği babasıdır.

Reklamlar
  Babalar Günü Mesajları

* Her zaman güçlü yanınla ve şefkatli ruhunla bana yanımda olduğunu hissettiren canım babam, iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

* Beni her zaman yıldızlara ulaşmaya teşvik ettin ve her şeyin mümkün olabileceğine dair inancımı güçlendirdin. Babalar Günün kutlu olsun!

* İyi bir yaşam sürmek için gereken her şeyi senden öğrendim! Her zaman orada olduğun için teşekkür ederim baba! Babalar Günün kutlu olsun!

* Canım babam, tüm yardımların, desteğin, moralim bozukken yanımda olduğun için teşekkür ederim! Seni çok seviyorum, Babalar Günün kutlu olsun!

* En zor durumlarda hepimizi sakinleştirdiğin için teşekkürler. Sen her zaman sarsılmaz desteğimiz oldun. Seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

* Sevginin en karşılıksız halini bana öğrettiğin ve yaşattığın için sana minnettarım iyi ki benim babamsın ve iyi ki varsın. Bugün senin günün kutlu olsun!

* Baba kelimesi için birçok olumlu şey düşünüyorum. Aklımda bir babanın bu kadar harika bir görüntüsünün olmasının sebebi sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

Reklamlar

* Çocuklarına hem anne hem baba olan ve onlara bunun eksikliğini hiçbir şekilde hissettirmeyen bütün babaların babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

* Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim, canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun.

En Güzel Babalar Günü  Mesajları Etkileyici

* Baba diyardır. Ocaktır baba. Gönlü gök gibidir. Kâh gürler, kâh ışıldar. Kimi zaman kaşları çatık olsa da yüreği sen için çarpan bir sırttır baba. Kapıdır baba.

* Gücünü ve kudretini hiçe sayamayacağım kadar çok seviyorum seni. İçimde büyüttüğün bu güçlü sevgi bağı için sana minnettarım babacığım babalar günün kutlu olsun.

* Kimse senin kadar sevgi dolu, şefkatli ve çalışkan biri olamaz! Tüm dünyayı dolaşsam da senin gibi birini asla bulamayacağımı biliyorum! Babalar Günün kutlu olsun!

* Çocukken oyun arkadaşım büyüdüğümde dert ortağım ve en yakın arkadaşım olan; aynı zamanda bana babalıktan çok abilik yapan çok kıymetli babamın babalar günü kutlu olsun.

  Babalar Günü Mesajları

* Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Babalar Günün kutlu olsun.

* Hayatım boyunca bana öğrettiğin tüm dersleri ve güzel şeyleri hatırlıyorum. Aramızda ne kadar mesafe olursa olsun önemli değil, önemin asla azalmayacak! Babalar Günün kutlu olsun!

* Mutlu bir birey mutlu bir ebeveyn ile var olur. Evlatlarını mutlu bireyler haline getirip onları bu şekilde yetiştiren ve hayata hazırlayan güçlü babaların balar günü kutlu olsun.

En Güzel Babalar Günü Sözleri

* Seninle ilgili daha fazlasını, hiç kimsenin göremediği ve bilmediği şeyleri biliyorum. Benim babam olduğun için her gün Tanrı’ya şükrediyorum. Seni seviyorum baba. Babalar Günün kutlu olsun!

* Erkekler kadınlar kadar duygusal olmayabilir ama bu, kadınlar gibi sevemeyecekleri anlamına gelmez. Beni tüm kalbinle sevdiğini biliyorum. Ben de seni seviyorum baba. Babalar Günün kutlu olsun!

* Bir insan ebeveynlerinden yana ne kadar şanslı olabilirse o kadar şanslı olabilirim diye düşünüyorum. Doğuştan gelen şansım ve ömür boyu sürecek olan hayatımın en büyük anlamı babacığım, babalar günün kutlu olsun.

* Sıcacık gülümsemen ile birlikte açan çiçek bahçelerinin ve doğan güneşin hatırına değil seni bir ömür boyu seveceğim ve bana sunduğun huzurlu yuva için sana hep teşekkür edeceğim. Babalar günün kutlu olsun canım babacığım.

* Gerçek baba, çocuk doğurmaya katılan değil, çocukların yetiştirilmesine katılandır. En yakın ve en sevdiklerinin sorumluluğunu almaktan korkmayan gerçek bir adam olduğun için teşekkürler babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

* Yalnızca kelime anlamındaki baba olarak değil manevi olarak da bana her daim babalık yaptığın ve hayatımda ne zaman arasam ulaşabileceğim ilk insan olduğun için teşekkür ederim. İyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.

* Bana mutlu bir çocukluk yaşattığın için teşekkür ederim. Aldığın tüm oyuncakları hatırlıyorum. Bulduğun her oyunu hatırlıyorum. Özellikle benim için uydurduğun her peri masalını hatırlıyorum. Seni koşulsuz seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

  Babalar Günü Mesajları

Üvey Babaya Babalar Günü Mesajları

* Sevgili babacığım, eminim ki sen hiç yaşlanmayacaksın. Hayata olan sevgin, enerjin ve inanılmaz mizah anlayışın sayesinde sonsuza kadar genç ve dayanıklı kalacaksın. Genç ruhun ve sana olan sonsuz sevgimiz asla değişmeyecek. Mutlu Babalar Günü!

* Seni ne kadar sevdiğimi ve takdir ettiğimi söyleme fırsatı bulduğum için çok mutluyum baba! Moralim bozukken, mutluyken, ilk kez kalbim kırıldıktan sonra ağladığımda yanımda oldun. Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni seviyorum. Günün kutlu olsun!

* Baba bir ailenin yarısıdır. Erkek ya da kız, çocuk ya da yetişkin fark etmeksizin herkesin hayatında çok önemli bir rol oynar. Baba, sizi her zaman tek kelime etmeden anlayacak bir destek ve gerçek bir arkadaştır. Sen hepsinden de ötesin canım babam, Babalar Günün kutlu olsun!

* Tüm gücünle benim için çalıştığını ve ömrünün sonuna kadar da bunun için çabalayacağını biliyorum. En zor zamanlarımda bile yaralarımı sardığın ve bana babalıktan eyguzelsozler.com çok iyi bir arkadaş gibi yaklaştın. Bunun için sana ne kadar teşekkür etsem az kalır gibi… Babalar günün kutlu olsun.

* Eğer sen olmasaydın, bu dünyanın gerçeğini anlamam zaman alırdı babacım ve eğer sen olmasaydın, bu hayatın güzelliklerini anlamam da o kadar uzun sürerdi ki… İyi ki hayatımın her adımında yanımda oldun ve bana destek çıktın. Seni çok seviyorum canım babam, Babalar Günü’n kutlu olsun.

* Baba, benim için yaptığın her şey için sana minnettarım. Eğer sen beni bu kadar iyi yetiştirmeseydin, bugün olmak istediğim kişi olamazdım. Beni tıpkı kendin gibi yetiştirdiğin için teşekkürler. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sen herhangi bir çocuğun hayal edebileceği en iyi babasın. Babalar Günü’n kutlu olsun!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.