Babalar Günü Mesajları

14.06.2017
Babalar Günü Mesajları

Sayfa Konusu: Babalar Günün Mesajları, Babalar Günü Mesajları Uzun,  En Güzel Babalar Günü Mesajları, Anlamlı Babalar Günü Mesajları, Kısa Babalar Günü Mesajları, Babalar Günü Mesajları Facebook

Bu yazımızda sizlere dünyanın tüm yükünü çekmiş ama bir kere dahi of dememiş merhamet yürekli, güven kokan babalarımız için babalar günü mesajları hazırladık.

Babalar Günün Mesajları

Evimizin neşesi, gönlümüzün mutluluk kaynağı, güven kokan canım babam Babalar Günün Kutlu olsun.

Sen bizim bir gün değil, her gün başımızın tacısın. Sen bizlerin derdinin ilacı, neşesinin kaynağısın. Canım babam babalar günün kutlu olsun.

Dünyaya bin defa yeniden gelsem, bin defa da senin gibi bir babam olmasını isterdim. Seni bir gün değil her gün seviyorum babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Sen bana önce yürümeyi, sonra düştükten sonra kalkmayı öğrettin. Sen bana yaşamayı öğrettin. Babalar günün kutlu olsun.

Aramızda ne kadar mesafeler olursa olsun sana olan sevgimi asla azaltamayacak. Sen bana bugünde, yarında her zaman yüreğim kadar yakın olacaksın. Seni seviyorum Babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Eğer bugün bir kariyer sahibi olmuş, başarılara imza atıyorsam bu senin sayendedir babacığım. Senin bana kattıkların, öğrettiklerin sayesindedir. Babalar günün kutlu olsun babam.

Babana olan mutluluğunu tarif et deseler, susar kalırdım. Çünkü benim babama olan sevgimi anlatmaya kelimeler yetmez. Babacığımın babalar günün kutlu olsun.

Herkes senin gibi bir babası olsun ister ama senin gibi bir baba herkese nasip olmaz. İyi ki babamsın, iyi ki varsın. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Eşinin özle günlerinde, çocuklarının doğum gününde hediye alan ama kendisi hediye istemeyen, bana en büyük hediye sizsiniz diyen iyi kalpli, merhamet yürekli babam; babalar günün kutlu olsun.

Canım babam Yüce Mevla’m sana annemle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hayat nasip etsin. Babalar günün kutlu olsun.

Dünyanın en iyi babası babalar günün kutlu olsun.

Benim babam sizin babanızı dövmez ama benim babam dünyanın en iyi kalpli, merhamet yürekli adamıdır. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Adam gibi adam benim babam. Babalar günün kutlu olsun babam.

Reklamlar

Hiçbir şeye benzemez baba sevgisi, ne sözler anlatabilir bu sevgiyi, ne şiirler. Her ne kadar senden uzakta olsam da seni unutmadım babacığım. Her çocuğun baba demesinde gözlerim uzaklara dalıyor, canım babam aklıma geliyor. Babalar günün kutlu olsun babam.

Evimizin yıkılmaz direği, güven kokar her zaman merhametli yüreği, hiç eksik etmez ailesinden sevgiyi, ilgiyi. Böyle güzel bir adamın evladı olmak kadar daha ne güzel bir şey olabilir ki. İyi benim babamsın canım babam babalar günün kutlu olsun.

Senin varlığın her zaman bana güven verdi, yüreğimi ısıttı. Seni çok seviyorum babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Her ne hikmetse babalar gününde babaya hediye almak için babadan para istenir. Ama bir babaya en güzel hediye ailesinden daha büyük ne olabilir ki?

Gurbet eller yüreğimi dağlasa da, özlemin her geçen gün beni yakıp kavursa da, seni her zaman seveceğim canım babam. Babalar günün kutlu olsun.

Bugün buralara gelmemde en büyük emeği olan, şimdi sahip olduğum her şeyi ona borçlu olduğum, dünyanın kahrını çekmiş ama evlatları için her zaman çalışmış olan fedakar babam Babalar günün Kutlu olsun.

Senin bizlere verdiği ile hayatı öğrendim. Sevmeyi, affetmeyi, ne kadar başarısız olsam da yeniden mücadele etmeyi senden öğrendim güzel babam. Babalar günün kutlu olsun.

Canım babam babalar günün kutlu olsun. Allah’ım sana sağlık ve huzurlu bir yaşam nasip etsin. www.eyguzelsozler.com babalar günü mesajları güzel olur.

Annemin yakışıklısı, evimizin sarsılmaz direği canım babamız, bir tanemiz. Babalar günün kutlu olsun.

Sen ulu bir çınar gibisin. Bizler sana yaslanmış, senin güvenin ile başarmış olduk. Güzel babam Babalar günün kutlu olsun.

Babalar gününde yanına gelmek elini öpmek, doya doya boynuna sarılmak isterdim ama gelemedim. Seni çok seviyorum Canım babam. Babalar günün kutlu olsun.

Sen bizim bir gün değil, her gün başımızın tacısın. Sen bizlerin derdinin ilacı, neşesinin kaynağısın. Canım babam babalar günün kutlu olsun.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.