Babalar Gününe Özel Sözler

25.02.2022
Babalar Gününe Özel Sözler

Ülkemizde ve dünyada haziran ayının üçüncü haftasının Pazar günü babalar günü olarak kutlanmaktadır. Babalar gününe özel sözler uzun, babalar gününe özel mesajlar uzun ve babalar gününe özgü mesajları okuyabilirsiniz.

Babalar Gününe Özel Mesajlar

* Hayata yine gelsem yine senin evladın olmak, yine sen benim babam ol isterim canım babam. Varlığına her daim şükrediyorum. Babalar Günün kutlu olsun.

* En güzel adamın babalar günü kutlu olsun seni seviyorum baba.

* Evimizin direği, her şeyimiz babam! Babalar günün kutlu olsun.

* Değer kаtаn, iz bırаkаn tüm bаbаlаrın bаbаlаr günü kutlu olsun.

* Her çocuğun gerçek kаhrаmаnı bаbаsıdır… Bаbаlаr Günü Kutlu Olsun.

* Canım babam sen olmasan biz ne yaparız bugün değil her gün babamsın.

* İyi ki varsın canım babacığım, seni çok seviyoruz. Babalar günün kutlu olsun.

* Baba, cennetin orta kapısıdır (Hz. Muhammed sav.) Babalar gününüz kutlu olsun.

* Varlığıyla bize güven ve huzur veren biricik babalarımızın babalar günü kutlu olsun.

Reklamlar

* Baba en büyük kahramandır çocuğunun gözünde. Tüm babaların babalar gününü kutluyorum.

* Bana eksiklerimi sorma hayat. Babam derim tamamlayamazsın. Babalar günün kutlu olsun.

* Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar, Babalar gününü kutlarım.

* Hayatımızın her alanında varlığını hissettiren babalarımızın babalar günü kutlu olsun.

* Canım babam, meslektaşım, sırdaşım senin ve bütün babaların Babalar Günü kutlu olsun..

* Ailemin reisi büyük aşkım. Medarı iftiharım sevgilim her şeyim! Babalar günün kutlu olsun.

* Derdimi neşemi hüznümü mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

* Babam olduğun için çok mutluyum. Sahip olduğum en iyi arkadaşsın! Babalar günün kutlu olsun.

* Başımızın tacı babalarımızın yaşam boyu mutlulukları temennisi ile babalar gününüz kutlu olsun.

* Gül kokulu ellerinden doya doya öperim. Canım babam seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

* Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

* Bir kızın kalbi her zaman babasına aittir. Babasının da kızına. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

* Onu örnek alırız çoğu zaman kendimize, onunla yürür, onunla büyürüz. Babalar günü kutlu olsun babacığım.

Reklamlar

* Güven duymayı, Pes etmemeyi, Sabretmeyi ve Yaşamayı Bize öğreten babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.

* Seni ne kadar sevdiğimi ifade etmek için herhangi bir dilde yeterli kelime yok. Babalar Günün kutlu olsun!

* Babam olduğun için çok mutluyum sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.

* Onlar çocukluğumuz, onlar kıymetlilerimiz, onlar güzel anılarımız… Canım babacığım Babalar Günün Kutlu olsun.

* Düşündüm de en mutlu anlarımda hep sen vardın yanımda. Bugün senin günün babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

* Kollarından daha huzurlu daha güvenli yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş canım babam. Babalar günün kutlu olsun…

* Babacığım bu kutlu günde ellerinden doya doya öper babalar gününü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Evladın.

Reklamlar

* En büyük huzur babanın omzuna yatıp kokusunu içine çekmek değil midir hayatta. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

* Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

* Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Babalar günün kutlu olsun babam.

Babalar Gününe Özel Mesajlar Uzun

* Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

* Bilir misiniz babalar kızlarına ellerini uzatırsa kızlar onu cehenneme kadar takip eder. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

* Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın babalar günün kutlu olsun.

* Nasıl baba olunur öğrettiğin için teşekkür ederim, umarım ben de senin gibi iyi anılar bırakırım ileride. Babalar Günün kutlu olsun.

* İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

* Benim en yakın arkadaşım babamdır. Onunla güler onunla ağlarım. Kendimi bildim bileli hep destekçim olmuştur. Babacığım günün kutlu olsun.

* Dünyadaki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun canım babam…

* İlk günden bu yаnа, hep yаnındа… Hаyаtımızın her аnındа vаrlığını ve desteğini hissettiren kıymetli bаbаlаrımızın bаbаlаr günü kutlu olsun.

* Hepimizin tanıştığı ilk kahraman… Hayatımızın her anında varlığını ve desteğini hissettiren kıymetli babalarımızın babalar günü kutlu olsun.

* Elimden tutup bana yol gösterdiğin ve beni hayata hazırladığın için sana minnettarım. Her zaman yanındayım. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

* Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günü kutlu olsun.

* Mutlu edelim babalarımızı bazen sıcak bir çay ile sohbet eşliğinde bazen de küçük bir hediye ve kocaman bir gülümsemeyle… Babalar Günü Kutlu olsun.

* Evimizin güneşi bir tanecik babacığıma kucak dolusu sevgiyle. Canım babacığım sen bizim her şeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun bir tanecik babacık.

* Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun canım babacım.

* Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

* Geceler çok uzun sabah olmuyor baş yastıkta eyguzelsozler.com ama uyku tutmuyor bir tıkırtı duysa hemen kalkıyor. Canım babam seni çok seviyorum. Babalar gününü kutluyorum.

* Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine babalar günün kutlu olsun biricik babacığım.

* Fedakârlık sevgi sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

* Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun. Babalar günün kutlu olsun…

* Her düştüğümde, her ağladığımda, her şeyin kötü gittiğini düşündüğüm anda elimde tuttuğun için hayat daha kolay baba. İyi ki varsın. Babalar Günün kutlu olsun.

* Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun. . . Babalar günün kutlu olsun.

* Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

* İlk adım attığımdan bu yana ellerimi tutan bana iyinin ne olduğunu öğreten, o aslan gibi duruşuna rağmen benimle oyunlar oynayan canım babam, babalar günün kutlu olsun.

* Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Babalar Günün kutlu olsun.

* Kanından kan verdin var ettin beni aldın kollarına kucağına sarıldın baba rızık temin ettin zorlukla yıllarca bana alın teri döktün gurbetlerde yoruldun baba. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

* Hiç bir şey üzmesin Seni, sakın ağlama, gözlerine yaş değmesin, gül yüzünden gülücükler eksik olmasın, kalbinden yerim eksilmesin, unutma Sen hep benim bir tanemsin babacığım. Babalar günün kutlu olsun

* Başta şehit babalarımız olmak üzere ailesi için her türlü fedakârlığa göğüs geren, çocuklarının geleceği için özveriyle çaba harcayan, koruyup kollayan tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, hayatta olmayan babalarımızı rahmetle anıyorum.

* Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum babacığım. Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. Babalar günün kutlu olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.