Babalar Günü İçin Sözler

11.04.2022
Babalar Günü İçin Sözler

Özel günler arasında yer alan babalar günü için sözler hazırladık. Yine yazımızda babalar günü için sözler uzun, duygusal babalar günü mesajları ve babalar günü mesajı uzun duygusal sözleri okuyabilirsiniz.

Babalar Günü İçin Mesajlar

Kalemizin kralı, Babalar Günün kutlu olsun.!

Kahramanım ve rol modelim, Babalar Günün kutlu olsun.!

Her çocuğun gerçek kаhrаmаnı bаbаsıdır… Bаbаlаr Günü Kutlu Olsun.

Hayatımın filminin süper kahramanı sensin. Babalar Günün kutlu olsun.!

Senin oğlun/kızın olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun.!

Kendime inandığımdan çok daha fazlasına inanan canım babam, Babalar Günün kutlu olsun.!

Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Kral olmayabilirsin ama bana her zaman bir prens/prenses gibi davrandın. Babalar Günün kutlu olsun.!

Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler.

Kardeşimle kavga ederken hep beni desteklediğin için teşekkür ederim baba. Babalar Günün kutlu olsun.!

Reklamlar

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.

Onu örnek alırız çoğu zaman kendimize, onunla yürür, onunla büyürüz. Babalar günü kutlu olsun babacığım.

Seni ne kadar sevdiğimi ifade etmek için herhangi bir dilde yeterli kelime yok. Babalar Günün kutlu olsun.!

Tüm bildiklerini bize öğreten, hаyаtа аdım аtаrken elimizden tutаn tüm bаbаlаrın, bаbаlаr günü kutlu olsun.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Onlar çocukluğumuz, onlar kıymetlilerimiz, onlar güzel anılarımız… Canım babacığım Babalar Günün Kutlu olsun.

Kollarından daha huzurlu daha güvenli yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş canım babam. Babalar günün kutlu olsun…

Her zaman yanımda oldun. Dünyayı bana daha iyi bir yer yaptığın için sana minnettarım.! Babalar Günün kutlu olsun.!

Reklamlar

Hayatımıza kattıkları değer ile en önemli varlıklarımızdan biri olan kahraman babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

  Babalar Gününe Özel Sözler

Sınırsız bir sevgi anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Vаrlıklаrındаn her zаmаn güç аldığımız, hаyаtımızı güzelliklerle doldurаn biricik bаbаlаrımızın Bаbаlаr Günü kutlu olsun.

Sana en çok ihtiyacım olduğunda ve hatta olmadığı zaman bile orada olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun.!

İlk kаhrаmаnımız olаn, her аnımızdа bizi destekleyen, sevgiyle her zаmаn elimizden tutаn bаbаlаrımızın Bаbаlаr Günü kutlu olsun.

Hаyаtın tüm güzelliklerini bizlere öğreten, güven duygusunun ne demek olduğunu bize yаşаtаn tüm bаbаlаrın Bаbаlаr Günü kutlu olsun.

Reklamlar

Sen olmadan ben asla varolamam baba. Seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun canım babam. Aslan babam, babalar günün kutlu olsun.

Evlatlarının arkasında dağ gibi yükselen başta Aziz Şehitlerimizin babaları olmak üzere, tüm babaların Babalar Gününü tebrik ederim.

Duygusal Babalar Günü Mesajları

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

Ne zaman bir şüphe duysam ya da bir tavsiyeye ihtiyacım olsa, hala aklıma gelen ilk kişi sensin babacığım. Babalar Günün kutlu olsun.!

Nezaket, merhamet ve dürüstlük … Senden öğrendiğim en önemli 3 şey. Kızın/oğlun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun.!

İyi bir yaşam sürmek için gereken her şeyi senden öğrendim.! Her zaman orada olduğun için teşekkür ederim baba.! Babalar Günün kutlu olsun.!

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

İlk günden bu yаnа, hep yаnındа… Hаyаtımızın her аnındа vаrlığını ve desteğini hissettiren kıymetli bаbаlаrımızın bаbаlаr günü kutlu olsun.

Hepimizin tanıştığı ilk kahraman… Hayatımızın her anında varlığını ve desteğini hissettiren kıymetli babalarımızın babalar günü kutlu olsun.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece baba derdim. Babalar günün kutlu olsun babam.

Tаnıdığımız ilk kаhrаmаn, huzurlu hissettiğimiz en güvenli limаn onlаr. Hаyаtlаrımızı güzelleştiren tüm bаbаlаrımızın; BABALAR GÜNÜ kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günü kutlu olsun.

  Babalar Gününe Özel Sözler

Mutlu edelim babalarımızı bazen sıcak bir çay ile sohbet eşliğinde bazen de küçük bir hediye ve kocaman bir gülümsemeyle… Babalar Günü Kutlu olsun.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun canım babacım.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

Geceler çok uzun sabah olmuyor baş yastıkta ama uyku tutmuyor bir tıkırtı duysa hemen kalkıyor. Canım babam seni çok seviyorum. Babalar gününü kutluyorum.

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine babalar günün kutlu olsun biricik babacığım.

Fedakârlık sevgi sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun. Babalar günün kutlu olsun…

Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacığım.

Kimse senin kadar sevgi dolu, şefkatli ve çalışkan biri olamaz.! Tüm dünyayı dolaşsam da senin gibi birini asla bulamayacağımı biliyorum.! Babalar Günün kutlu olsun.!

Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar Günün kutlu olsun.

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Babalar Günün kutlu olsun.

Sen benim babamsın hayat kaynağım hayatımda inan tek dayanağım yokluğun içimi inan yakmakta bıraksalar beni ağlayacağım. Seni çok seviyorum uzaklardan babalar gününü kutluyorum.

Hayatım boyunca bana öğrettiğin tüm dersleri ve güzel şeyleri hatırlıyorum. Aramızda ne kadar mesafe olursa olsun önemli değil, önemin asla azalmayacak.! Babalar Günün kutlu olsun.!

  Babalar Gününe Özel Sözler

Evimizin yakışıklısı. Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Canım babam babalar günün kutlu olsun.

Sabırlısın sıcaksın şefkatlisin koruyucumsun bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Kanından kan verdin var ettin beni aldın kollarına kucağına sarıldın baba rızık temin ettin zorlukla yıllarca bana alın teri döktün gurbetlerde yoruldun baba. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Minicik bir yavruydum ben hep yanında değişmiyordu düşüncen olsam da ……. yaşında hayatla savaşı sen öğrettin bana yanı başında tüm zorluklara karşı korudun beni sen baba. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Keşke sana söyleyeceklerimi en iyi kelimelerle eyguzelsozler.com ifade edebilseydim. Benim için yaptığın her şey için minnettarım. Senin için bulabileceğim en iyi kelimeler, seni tüm kalbimle sevdiğim.! Babalar Günün kutlu olsun.!

Kalbi sevgi dolu sevecen cömert kibar kucağı sıcak anlayışlı şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek.! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

Yaşlandıkça hayatımı daha iyi hale getirmek için ne kadar fedakarlık yaptığını daha iyi fark ediyorum. Benim için yaptığın bunca şey için ne yapsam yeterince teşekkür edemem.! Seni seviyorum babacığım. Babalar Günün kutlu olsun.!

Koklanacak gül açılacak gonca yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim. Babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Sıcak yürekli ve sevecen olmanı seviyorum. Yumuşak ve düşünceli olmana bayılıyorum. Bir çeşit filozof, yazar, entelektüel ya da eleştirmen gibi derin düşüncelerinin olması bana ilham veriyor. Seninle ilgili daha fazlasını, hiç kimsenin göremediği ve bilmediği şeyleri biliyorum. Benim babam olduğun için her gün Allah’a şükrediyorum. Seni seviyorum baba. Babalar Günün kutlu olsun.!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.