Teyzeye Bayram Mesajları

31.05.2019
Teyzeye Bayram Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Teyzeye Bayram Mesajları, Teyzeye Bayram Sözleri, Teyzeme Bayram Mesajı, Teyzem İçin Bayram Sözleri, Teyzeye Güzel Bayram Mesajları, Teyzeme Resimli Bayram Mesajı, Teyzeye Duygusal Bayram Sözleri

Teyzeye Bayram Mesajları

Sen benim annemden sonra gelen en değerlimsin, sen benim bir anne gibi şefkatle kucaklayanımsın, sen benim canım teyzemsin. Canım teyzem bayramın kutlu olsun.

Bizleri bu bayram gününe ulaştıran Rabbimize şükürler olsun. Bayramı bayram tadında geçirmeyi başta bu mesajı okuyan canım teyzeme ve tüm Müslümanlara nasip etsin. Bayramın mübarek olsun teyzem.

Çok acılar çektik çok üzüldün şükür bunların hepsi geride kaldı. Rabbim her gününü bayram günü gibi mutlu etsin. Güzel teyzem bayramın mübarek olsun.

Sen olmadan bayramın ne tadı var ne de tuzu, seni çok özledik teyzeciğim. Bayramın kutlu olsun teyzeşkom.

Merhaba güzel bayan bu mesaj size gönderildi, sizin bayramınızı kutlamak için sizi çok seven yeğeniniz tarafından gönderildi. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

Teyze vardır sadece akrabadır, teyze vardır bir arkadaş gibi, bir anne gibi, bir sırdaş dert ortağı gibi, şuna bu mesajı okuyan teyzem gibi. Seni çok seviyorum teyzeciğim. Bayramını kutlarım.

Reklamlar

Canım teyzem bayramını kutlarım, seni çok özledik geleceğin günü özlemle bekliyoruz.

Allah’ım sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmek nasip etsin. Her günün bayram tadında olması dileğiyle güzel teyzemin bayramı kutlu olsun.

Kalk teyze kalk ne yatıyorsun daha bugün bayram erken kalk elini öpmeye geleceğiz, sen bize harçlık vereceksin. İyi bayram teyzem.

Olmuyor böyle be güzel teyzem, sen orda biz burda ne bayramın tadı var ne de günlerin. Seni çok özledik bir an önce gelmen dileğiyle bayramın mübarek olsun.

Bana teyzemin içinde olduğu bir bayram verin ben başka bir şey istemiyorum. Mekanın cennet olsun teyzem.

Sen benim annem gibi değerlimsin, sen benim her şeyimsin. İyi ki varsın teyzeciğim ve iyi ki benim teyzemsin. Bitanecik teyzem Bayramın kutlu olsun.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbin nur, hanen huzur dolsun, Teyzem Bayramın mübarek olsun.

Bu bayram gününde kalbinden mutluluk, yüreğinden umut, gözlerinden gülümsemen eksik olmasın. Bugün gönlünden geçen tüm güzellikleri Rabbim sana versin. Güzel teyzem bayramın kutlu olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun Bayramın mübarek olsun Teyzem.

Reklamlar

Teyzeciğim Bayramını kutlar, bu mübarek günlerin Allah’a ve Efendimize biraz daha yaklaşmak için vesile olmasını Rabbimizden niyaz ederim.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Bayramın kutlu olsun.

Bayramını kutlar, bu bayramın beklediğin hayırlı haberleri getirmesini temenni ederim.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlara niyettir ve duaların kabul olsun, sevdiklerin hep seninle olsun Bayramın Kutlu Olsun.

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramın mübarek olsun teyzem.

Bu güzel günlerin coşkusunu ailenizle, sevdiklerinizle birlikte eyguzelsozler.com doyasıya yaşamanız temennisiyle bayramınız mübarek olsun.

Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun.

Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar. Bayramınız Mübarek olsun her şey istediğiniz gibi olsun inşallah.

Reklamlar

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Bayramın mübarek olsun.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Bayramınız mübarek olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.