Anneye Bayram Mesajları

Anneye Bayram Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Anneye Bayram Mesajları, Anneye Bayram Sözleri, Anneme Bayram Mesajı, Küskün Anneye Bayram Mesajı, Anneme Duygusal Bayram Sözleri, Annem İçin Bayram Mesajları Resimli, Anneye Güzel Bayram Mesajları, Anneye Resimli Bayram Mesajları, Anneye Bayram Mesajları Facebook

Anneye Bayram Mesajları

Canım annem gelemedim, gelip de ellerinden öpemedim, boynuna sarılıp kokunu doya doya içime çekemedim. Seni çok seviyorum anneciğim. Bayramın kutlu olsun.

Gözlerini yollarda koymak istemezdim, gelip seni sevindirmek mutlu etmek isterdim ama canım annem vatan borcu bu yapmam gerek. Seni çok özledim anneciğim. Bayramın kutlu olsun.

Güzel annem ellerinden öper bayramını yürekten kutlarım.

Rabbim seni başımızdan eksik etmesin, Allah’ım bize senin yokluğunu yaşatmasın. Varsın her bayramda gelemeyelim, gelip de dizinin dibinde oturamayalım, o güzel ellerinle yaptığın yemeklerden, tatlılardan yiyemeyelim, yeter ki sen sağlıklı huzurlu ol canım annem. Seni çok seviyoruz bayramını kutluyoruz güzel annem.

Bu bayramda gelemedim ama üzülme annem ben gelemesem de göremesem de seni çok seviyorum. Bayramın mübarek olsun canım anam.

Reklamlar

Çok zormuş anneden babadan ayrı uzakta bayram geçirmek, onlarsız bir bayram, bayram olmuyormuş. Sizi çok seviyorum anneciğim babacığım. Bayramınız mübarek olsun.

Rabbim sana hayırlı, huzurlu ve mutlu bir ömür nasip etsin. Güzel anam bayramın mübarek olsun.

Ne olur telefonlarımı aç anneciğim, bir kere sesini duyayım, biliyorum seni çok üzdüm ama sensiz de yapamıyorum. Seni bir daha üzmeyeceğime söz veriyorum canım annem. Bayramın mübarek olsun.

Bu dünyada seni sevdiğim kadar kimseyi sevmedim sevemem de. Sen benim her şeyimsin canım annem. Bayramın mübarek olsun anneciğim.

Gönlümün prensesi, kalbimdeki sevginin tek sahibi canım annem bayramın kutlu olsun.

Bir evlat ne kadar kötü de olsa, ne kadar vefasız da olsa annesi onu yine severmiş. Anne demek evladının her zaman sevmek demekmiş. Seni üzdüğüm için çok üzgünüm canım annem. Bayramın mübarek olsun.

Ben seni yalın ayak dünyayı dolaştırsam bile hakkını ödeyemem, sen benim bu dünyadaki her şeyimsin. Güzel annem ellerinden öpüyorum bayramın mübarek olsun.

O nasır tutmuş ellerine kurban olayım, evladına yürekten bakan o gözlerini doya doya öpeyim. Bayramın mübarek olsun annem.

Reklamlar

Seni dinlemediğim için çok pişman oldum, ben seni üzecek bir şey yapmak istemedim ama kalbime yenik düştüm. Beni affet ne olur canım annem, inan sensizlik çok zor geliyor, senin kokunu özlüyor, her gün hayalinle yaşıyorum. Beni affet annem bayramın mübarek olsun.

Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle bayramın kutlu olsun güzel annem.

Evimizin güneşi, ailemizin mutluluk kaynağı, gönlümüzün sultanı canım annem bayramın kutlu olsun.

Ah o tatlı gülüşüne sevecen gözlerine şefkatli yüreğine hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Bayramın kutlu olsun canım anneciğim.

Çok zormuş anneden babadan ayrı uzakta bayram geçirmek, onlarsız bir bayram, bayram olmuyormuş. Sizi çok seviyorum anneciğim babacığım. Bayramınız mübarek olsun.

Bana tüm güzellikleri yaşatan, hayatı öğreten canım annem Bayramın kutlu olsun.

Anneciğim bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım iyi ki varsın. Seni çok seviyorum canım annem. Bayramın kutlu olsun.

Fedakârlık sevgi sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

Reklamlar

Bana anneni anlat deseler anlatamam çünkü annemi anlatmaya ne kelimeler yeter ne de günler. Birlikte nice güzel bayramlara canım annem. Bayramın kutlu olsun.

Nur yüzlü kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Bayramını kutlarım güzel annem.

Her şeye rağmen hala beni seviyorsun ya canım annem Allah senden razı olsun. Yüce Mevlam seni başımızdan eksik etmesin. Bayramını kutlarım anam.

Güzeller güzeli canım annem sen bizim evimizin neşesisin Allah seni başımızdan eksik etmesin. Bayramın kutlu olsun.

Sen varken ben yoktum sen açken ben toktum şimdi de sonra da eyguzelsozler.com başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem bayramın kutlu olsun.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem. Bayramın kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Bayramın kutlu olsun canım annem.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece anne derdim. Canım annem iyi ki varsın seni çok seviyorum.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir anne yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın bayramın pekguzelsozler.com kutlu olsun annelerin annesi.

Bayramın mübarek olsun canım annem. Seni çok seviyorum seni çok ama çok özledim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.