8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

06.03.2019
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: 8 Mart Dünya Kadınlar Sözleri, Anneye Kadınlar Günü Mesajı, Sevgiliye Kadınlar Günü Mesajı, Eşine Kadınlar Günü Mesajı, Arkadaşa Kadınlar Günü Mesajı, Teyzeye Kadınlar Günü Mesajı, 8 Mart Mesajları, Dünya Kadınlar Günü Mesajları

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sözleri

Dünyanın en nadide çiçekleri olan kadınlarımızın 8 Mart dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Bu hayatta sahip olduğum her şeyim, dünüm, bugünüm, yarınım canım kadınım kadınlar günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Başta canım annem ve eşim olmak üzere tüm kadınlarımızın kadınlar günü kutlu olsun.

Bir anne, bir eş, bir kardeş, bir bacı, bir işçi, bir emekçi olan kadınlarımızın bu güzel günü kutlu olsun.

Kadın cinayetlerinin biteceği, kadına şiddetin son olduğu bir gün olsun, Yüce Mevla’mızın bize emaneti olan tüm kadınlarımızın kadınlar günü kurlu olsun.

Yaşamak her zaman sizinle güzel, iyi ki varsınız. Tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutlarım.

Aramızda sıra sıra dağlar olsa da, zalim gurbet beni senden uzaklara atsa da sen her zaman kalbimdesin, her an aklımdasın. Seni çok seviyorum Bitanem. Kadınlar günün kutlu olsun.

Benim can dostum, biricik arkadaşımın 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

Reklamlar

Peygamberimizin “Cennet annelerin ayakları altındadır” sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Elleri nasırlı çilekeş annem, senin o nasırlı ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun. Rabbim sağlıklı ve huzurlu bir ömür nasip etsin.

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

blank

Tüm kadınlarımıza sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam diliyorum. Tüm kadınlarımızın kadınlar günü kutlu olsun.

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

Her kadın özeldir ama benim ki bir başka özel, bir başka güzeldir.  Güzel kadınımın kadınlar günü kutlu olsun.

Reklamlar

Önce ben senin kadınlar gününü kutlayayım, sonra da sen benim kadınlar günümü kutla böylece yalnızlık çekmemiş oluruz.

Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Dünyada çok kadın var; kimi mutlu kimi mutsuz, kimi ağlıyor kimi gülüyor ama tüm güzelliklere layık biri var O da şuan bu mesajı okuyor. Kadınlar günün kutlu olsun.

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

blank

Hayatları her zaman acı içinde geçen, her zaman sabır etmeyi bilen cefakâr kadınlarımızın kadınlar günü kutlu olsun.

Kadına şiddetin olmadığı, kadınlarında rahat ve huzur içinde yaşadığı, mutlu ve huzurlu bir dünya için tüm kadınlarımızın kadınlar günü kutlu olsun.

Her kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Reklamlar

Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının eyguzelsozler.com başında koruyup kollayan kadınlar 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili anneciğim.

Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

Her kadın bir çiçektir değerini bilene, her kadın bir annedir kıymetini bilene, her kadın bir yaşamdır yaşamasını bilene. Tüm kadınlarımızın kadınlar günü kutlu olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.