Eşe Yeni Yıl Mesajları

Bu yazımızda neler bulacaksınız: Eşe Yeni Yıl Mesajları, Eşime Yeni Yıl Mesajları, Eşe Yılbaşı Mesajları, Eşe Yılbaşı Sözleri, Eşe Yeni Yıl Sözleri, Eşe Yeni Yıl Kutlama Mesajı, Eşe Resimli Yeni Yıl Mesajı, Karıma Yeni Yıl Mesajı, Kocama Yeni Yıl Mesajı

Reklamlar

Eşe Yeni Yıl Mesajları

Benim için yaşamda sensin, mutlulukta sensin, benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin. Birlikte musmutlu nice yıllara Bitanem.

Canım eşim yeni yılımız kutlu olsun. Rabbim bizi her daim mutlu ve mesut kılsın.

Bu stres yükü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir. Yeni yılın bizlere güzelliklerle gelmesi dileğiyle mutlu yıllar canım eşim.

Yıllar geçse de sana olan sevgim asla azalmaz, aksine seni her yıl daha çok seviyorum biriciğim. Yeni yılın kutlu olsun.

İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş. Yeni yılın kutlu olsun hayatım.

Reklamlar

Sen benim kalbime doğan güneşimsin ve Bitanem bu kalp attığı sürece hiçbir zaman batmayacaksın. Nice mutlu yıllara birlikte.

  Sevgiliye Kırgınlık Sözleri

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. İşte o kadar seviyorum seni. Yeni yılda da daha çok seveceğim seni. Yeni yılımız kutlu olsun.

Yeni yılın bizlere sağlık, mutluluk ve neşe getirmesi dileğiyle seni çok seviyorum canım karıcığım.

Allah’ım sana ne kadar şükürler etsem azdır. Sen bana böyle mükemmel bir eş verdiğin için, beni böyle mutlu ettiğin için binlerce şükürler olsun. Canım eşim yeni yılın kutlu olsun.

Aşkımın ortağı, kalbimin tek sahibi yeni yılın kutlu olsun.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Güneşim yeni yılın kutlu olsun.

Hayat arkadaşım, ruh eşim yeni yılımız musmutlu olsun. Birlikte nice mutlu yıllara.

Reklamlar

Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının asla anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır. Bu gülümsemenin bir ömür boyu sürmesi dileğiyle mutlu yıllar canım.

Benim canım feda olsun eşime, onunla birlikte gözümü kırpmadan giderim ölüme, ondan başka kimse çare olamaz bu derdime. Her şeyim yeni yılın kutlu olsun.

  Kocaya Günaydın Mesajları

Eş dediğin senin gibi olmalı, gözlerime bakınca kalbim mutluluk dolmalı, yanında olunca dünyalar senin olmalı. Dünyam yeni yılın kutlu olsun.

Benim en güvenli limanın sensin, her fırtınada, her alabora da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin. Canım eşimin yeni yılı kutlu olsun.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık. Bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık. Bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık. Bu ömür senle biter başkası hiç olmaz artık. Musmutlu yıllar Bitanem.

Sen benim en kıymetlimsin, en güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin, Sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin. Sen benim en güzel derdimsin. Birlikte daha nice güzel yıllara…

Reklamlar

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice güzel yıllarda birlikte olmak dileklerimle.

Sen olmadan benim hayatım olamaz çünkü ben hayatımı seninle birleştirdim. Senin gibi bir eşle sevgimi ölümsüzleştirdim. Sahip olduğum her şeyim birlikte daha güzel yıllara. Yeni yılın kutlu olsun.

  Mezuniyet Kutlama Sözleri

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun Canım eşim.

Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı. Seni çok seviyorum kocacığım. Yeni yılın kutlu olsun.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…

Sen önce gözüme girdin, sonra kalbime girdin, artık sen benim hayatımdaki mutluluk kaynağı eşimdin. Canım eşim yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yıl bize kutlu olsun. Yeni yıl sana da kutlu olsun sevgilim. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Sevmek ve sevilmek seninle güzel bir tanem! Sen ki ömrüme ömür katan, aldığım her nefes kadar önemlisin. İyi ki benim eşimsin. Canım eşim mutlu yıllar.

Gönlüm yeni yıla da seninle girdi. Mutlu yıllara bir tanem.

Ellerin ellerimde, gözlerin gözlerimde, ruhun bedenimde ve aşkın içimde olduğu müddette, seni daha çok seveceğim canım eşim. Birlikte nice mutlu yıllara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir