Eşe Anneler Günü Mesajları

08.05.2021
Eşe Anneler Günü Mesajları

Eşe Anneler Günü Mesajları, Eşe En Güzel Anneler Günü Mesajları, Karıma Anneler Günü Mesajı, Eşim İçin Anneler Günü Mesajları, Eşime Anneler Günü Sözleri, Eş İçin Anneler Günü Mesajları 2021, Eş İçin Anlamlı Anneler Günü Mesajları

Eşe En Güzel Anneler Günü Mesajları

Hayatımın anlamı canım eşimin anneler günü kutlu olsun.

Yüreğimin en özeli, yuvamızın güneşi canım eşimin anneler günü kutlu olsun.

Acısıyla tatlısıyla birbirimize bir ömür boyu söz verdiğimiz fedakar eşimin anneler günü kutlu olsun.

Yaşama sebebim anneler günün kutlu olsun.

Varlığı ile beni mutlu eden, bana güç verenim anneler gününü kutlarım Bitanem.

Gülüşleri güzel, bakışları ile yüreğime aşk işleyenim canım karıcığım anneler günün kutlu olsun.

Çocuğumun annesi, kalbimin tek sahibi canım karıcığım iyi ki varsın. Daha birlikte nice anneler gününe inşallah.

Sen cümleler ile anlatılamayacak kadar özelsin, şiirlerin bile tarif edemeyeceği kadar güzelsin. Meleğim anneler günün kutlu olsun.

Sen benim Rabbime dua diye yalvarışımsın. Hayat arkadaşım anneler günün kutlu olsun.

Reklamlar

Seni düşünürken içim geçmiş, severken de ömrüm. Dünyanın en güzel annesinin anneler günü kutlu olsun.

“Cennet annelerin ayaklarının altındadır.” Tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum.

Canım eşim seni çok seviyorum iyi ki varsın ve iyi ki benim karımsın. Anneler günün kutlu olsun canım karıcığım.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun.

İkimizi bir kefene saralar, bir kabirde sır olalım sevdiğim. Anneler günün kutlu olsun kraliçem.

Yüreğimi ve buselerimi sevginin pembe zarfına koydum ve sana bıraktım. Anneler günün kutlu olsun.

Ben seni bu yaşımda yaşamın tam ortasında öylesine değil ölesiye seviyorum. Canım anneler günün kutlu olsun.

Her beklentimi aşan hayallerimin prensesi seni çok seviyorum. Ben çok şanslı bir adamım. Anneler günün kutlu olsun!

Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. Anneler günün kutlu olsun meleğim.

Sen benim için çok şeysin benim sırdaşım ve hayatımdaki en önemli kadınsın. Seni seviyorum! Anneler günün kutlu olsun!

Seninle evlenmek şimdiye kadar hayatımda verdiğim en doğru karardı. Seni çok seviyorum aşkım. Anneler günün kutlu olsun!

Reklamlar

Zihnim her zaman bir annenin nasıl olur da bu kadar harika olduğuna hep hayret etmiştir. Anneler günün kutlu olsun canım!

Eş İçin Anlamlı Anneler Günü Mesajları

Hastalandığımda derman, mutluluklarıma ortak olan en yakın arkadaşım, dostum, sırdaşım, eşim… Anneler günün kutlu olsun.

Hayatımda sahip olmadığım pek çok şey var ama kesinlikle çok şanslı olduğum bir şey sen varsın. Anneler gününü kutlu olsun Karıcığım.

Arkadaşlığın ailemize olan bağlılığın ve sevgin hayatımı tanımlıyor. Hayat senin yüzünden harika! Hayatımın anneler günü kutlu olsun!

Sen gidersen sesin gider kokun gider yüzün gider. Ay dolanır pusularda tenim titrer ve gecem biter. Anneler günün kutlu olsun meleğim.

Çocuklarımıza ve bana yaptığınız her şey için teşekkür ederim. Seni yüreğimin tümüyle sevdiğimi bilmeni istiyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Reklamlar

Hayatımda dünyadaki en harika kadına sahibim ve istediğin ve hak ettiğin sevgiyi vermeye kararlıyım. Seni seviyorum! Karım için mutlu anneler günü!

Okuduğum en güzel kitapsın sen canım karıcım. Seni öyle seviyorum ki bunu kelimeler tarif edemez. Dünyanın en güzel eşinin, anneler günü kutlu olsun.

Evi baba kurar ama anne onu yuva yapar. Sıcacık yuvamız sıcacık ailemiz için sana binlerce kez teşekkür ediyorum. Canım meleğim. Anneler günün kutlu olsun.

Annelerde kırık kalpleri birleştiren sihirli bir tutkal vardır. Sen de bizim ailemizin tutkalısın bir tanem. Anneler günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Her şeyin en iyisine layık olan annelerimize eyguzelsozler.com sevgi ve saygılarımı iletiyor; sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir yaşam temenni ediyorum. Anneler Gününüz kutlu olsun.

Güvenilir harika ve nezaket dolusun. Sen benim hayat arkadaşım baş tacım ve çocuklarımın annesisin. Hayatım gerçek aşk ve mutlu anlar ile dolu. Anneler günün kutlu olsun aşkım!

Sen muhteşem bir eş ve mükemmel bir annesin. Olağanüstü bir kadınsın. Senin hayatımda olman hayatımı senin bildiğinden bile daha harika yapıyor. Anneler günün kutlu olsun hayatım!

Sen muhteşem bir eş ve mükemmel bir annesin. Olağanüstü bir kadınsın. Senin hayatımda olman hayatımı senin bildiğinden bile daha harika yapıyor. Anneler günün kutlu olsun hayatım!

Allah’ım bana güzel bir anne, harika bir eş ve inanılmaz bir arkadaş olduğu kanıtlanmış bir melek verdi. Hayatımda böyle bir nimet olduğun için Allah’ıma şükrediyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Sen yolumu kaybettiğimde karanlıkta bana hep kutup yıldızı oldun. Ne zaman yolumu kaybetsem, senin orada olduğunu bilmek bana güven veriyor. Dünyanın en parlak yıldızının, anneler günü kutlu olsun.

Eşime Anneler Günü Mesajı Uzun

Yeterince demediğimi biliyorum yeterince yüksek sesle söylemediğimi biliyorum. Hissettiğim kadar tutku ile söylemediğimi de biliyorum. Ancak, harika bir kadınla evli olduğumu ve seni her şeyimle sevdiğimi bilmeni istiyorum! Anneler günün kutlu olsun aşkım!

Sensizlik benim için ölüm, sevgili eşim. Sen benim için nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin. Dünya bütün dertleri ile üstüme geldiğinde, bana açılan koruyucu şemsiyesin sen, seni çok seviyorum. Dünyanın en muhteşem kadının, anneler günü kutlu olsun.

Karanlık dünyamın ışığısın sen canım akıl hocam hayat danışmanımsın. İyi ki varsın. Ne kadar konuşsam boş yetmez hiçbir şey sevgimi anlatmaya. Allah başımızdan eksik etmesin seni, bazen seni ne kadar hak ettiğimi düşünüyorum. Teşekkürler canım karıcım, anneler günün kutlu olsun.

Anne! Bu güzel, bu çocukça tüm saflığı ile çağırış öylesine soylu duygular, öylesine dayanılmaz sevgiler uyandırır ki aşk bir an için analığın güçlü sesi altında ezilir. O artık bir kadın değil anneydi. Evimizin annesi seni tahmin edemeyeceğinden çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım eşim.

Bir anne düşün, bir evladı var şirin güzel sevimli bir yavru. Bu çocuk elini ateşe soksa anne ne yapar? Hemen yerinden fırlar, çocuğunu kapıp alır. İşte öyle de, ben bir ateş uçurumunun kenarındaydım. Düşmek üzereydim. Sene beni ateşten kapıp aldın. Sana minnettarım aşkım. Anneler günün kutlu olsun.

Seni çok seviyorum. Hayat yoldaşım. Ama biliyorum, sevgimi sana yeterince gösteremiyorum. Oysa herkes bırakıp gitse de yanımda bir tek senin kalacağını da biliyorum. Benim ve çocuklarımız için, bize verdiğin her şey için çok teşekkürler hayatım. Dünyanın en eşsiz kadınının, anneler günü kutlu olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.