Evlilik Yıldönümü İçin Güzel Sözler

Evlilik Yıldönümü İçin Güzel Sözler
<

Evlilik yıldönümü için hazırladığımız en güzel sözlerden oluşan bu yazımızın içeriğinde evlilik yıldönümü sözleri kocaya, evlilik yıldönümü sözleri kısa kocaya, 40. yıl evlilik yıldönümü sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü İçin Güzel Sözler Kısa

* Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım.

* Bugün dünyanın en tatlı, en güzel insanıyla evlendiğim gün. Bunca yıldan sonra, sadece daha tatlı ve daha güzel olduğunu düşünüyorum!

* “Her yer buz tuttuğu halde bir alev görürsen bil ki o benim yalnız senin için kalbimdir. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun, iyi ki varsın.”

* Yıllar geçmiş olsa da evlilik yıldönümümüzden sana olan sevgim ilk günkü kadar taze aşkım seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

* Senden önce hayatımın bir anlamı olmadığını, seninle evlenince anladım. Aşkını tarif edecek hiçbir kelime yok! Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

*  Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım. Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum.

Reklamlar

* Bugün hayatınıza sayısız neşe getirsin. Hayatınızın gelecek yılları birbirlerini sevmek ve mutlu olmak için harcansın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun!

* Bir kez daha, bir yıl geriye bakmak ve birlikte paylaştığınız tüm güzel anları düşünmek için zaman geldi. İkinize de iyi dileklerimle nice mutlu yıllara!

* Mumlarla ya da ışıklarla ilgili değil, birbirinize her baktığınızda tutuşan gözlerinizdeki sevgi kıvılcımı ile ilgili. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!

  Evlilik Yıldönümü Kısa Sözleri

* Senin için yaratılmasaydım, asla doğmazdım. Ve seninle evli olmasaydım, asla mutlu olmazdım. Bunca yıldır benimle birlikte olduğunun için teşekkür ederim!

* Siz ikiniz birlikte başka bir sevgi dolu, neşeli yıl paylaştınız. Hayatında bunun gibi daha çok yıl geçirmeni diliyorum. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun!

* Birlikte geçirdiğiniz yıllar sadece bir şey söylüyor, yani ikiniz de gerçek ve yalnızca birbiriniz için yaratılmışsınız. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!

* Sana olan sevgim, sadece seninle evlendiğim günden beri büyüdü. Yani, evlilik yıldönümümüz olduğunu söylediğimde, sana olan sevgim bir seviye daha yükseliyor!

Reklamlar

* Evlilik yıldönümünüz için en içten dileklerimle. Bu yıldönümü size yaşamınızda mutluluk, şans ve başarı getirsin. Sizlere güzel bir gün ve iyi bir hayat dilerim.

* Siz ikiniz bu evliliğe o kadar güç verdiniz ki, dünyadaki hiçbir şey şimdi onu kıramaz. İkinize de muhabbet kuşları gibisiniz. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!

* Seni hayatıma gönderdiği için Allah’a şükrediyorum. Sonsuza dek elimi tuttuğun için sana teşekkür ediyorum. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım! Seni seviyorum!

* Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

  Evlilik Yıldönümü Kısa Sözleri

* İkinizin de hayatınızda bir çift olarak olması bir lütuftan başka bir şey değil! Yıldönümünüz kutlu olsun canım! Sizin için çok mutluyum. Yaklaşan tüm yıldönümlerine şerefe.

* Mutlu bir evlilik sadece insanlara olmaz, onu mutlu etmek zorunda kalırlar. Bu kadar uzun süre çalışmasını sağladığınız için ikinize de tebrikler. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!

* Umarım siz ikiniz birbirinizin ruh ikizi olduğunuzu biliyorsunuzdur. Sizler bir araya gelip birbirimize bağlı kalmaya karar verdiğiniz için çok mutluyum. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun.

Reklamlar

* Hala senin nasıl bir insan olduğunu tarif edecek kelime bulamıyorum. Senin gibi bir kadını/adamı birkaç kelimeye sığdırmak çok zor. Bu yüzden sen benim için her şeysin. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Evlilik Yıldönümü Sözleri Kocaya

* “Evlenmeyi aklından bile geçirmeyen ben, seni görür görmez bütün ömrümü sana adamak istedim. Ellerini ellerimde, gülüşünü gözlerimde istedim. Seni hep yanı başımda, hep en masum yanımda istedim. Seni bu hayattaki her şeyden çok sevdim… İyi ki varsın.”

* Birlikte olduğumuzda günler o kadar çabuk geçiyor ki, ilk tanıştığımızdan bu yana yılların ne kadar çabuk geçtiğini ve tanıştığımız güne tekrar geldiğimizi fark etmiyoruz bile. Bana bu kadar mutluluk ve koşulsuz sevgi verdiğin için sana minnettarım. Seni seviyorum ve sonsuza dek seni seveceğim!

* “Seninle yaşadığım her andan öyle keyif alıyorum ki, bazen gerçek mi yoksa rüya mı olduğunu ayırt edemiyorum. Ben sana ömrümü adamaya, senin için her şeyi yapmaya hazırım… Senin bir gülüşün beni hiç olmadığım kadar güçlü, gözlerindeki en ufak hüzün beni hiç olmadığım kadar dertli yapar… Yıldönümümüz kutlu olsun her şeyim.”

  Evlilik Yıldönümü Kısa Sözleri

Evlilik Yıldönümü İçin Güzel Sözler Eşe

* Bu dünyanın gördüğü en güzel aşk hikâyesine başladığımızdan beri bir yıl geçti. O günden beri, aşkımızın mutluluğunu çıkarmadığımız tek bir gün bile olmadı. Bana bu duyguları hala ilk günkü sıcaklığıyla yaşatıyorsun. İlk yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. Seni her yıl daha çok severek hayatıma devam edeceğimi bilmeni istiyorum.

* “Rüya gibi geçen düğünümüz hala her saniyesiyle aklımda. Senin telaşlı ve heyecanlı hallerin, benim mutluluktan akan gözyaşlarım… Zaman ne çabuk geçiyor, ama sen yanımdayken her gün daha güzel bir an giriyor en güzel hatıralar heybesine, her gün eyguzelsozler.com daha çok seviyor yüreğim adeta senin aşkınla büyüyor da titriyor her melodide. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun hayatım.”

* “Sevmenin güzelliğini sende gördüm, özlemin ıstırabını… Yaşamanın değerini seninle öğrendim, yalnızlığın acısını. Gökyüzünün maviliğini, gökkuşağının neşesini, yağmurun etkisini seninle fark ettim; tattırma bana yokluğunun sancısını. Tattırma bana sensizliği, öğretme karanlık sessizlikleri. Hep yanımda, hep benimle kal… Kal da incitme yüreğimi. Seni çok seviyorum.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.