Teyzeye Anneler Günü Mesajı

27.04.2021
Teyzeye Anneler Günü Mesajı

Teyzeye Anneler Günü Mesajı, Teyzeye Anneler Günü Mesajları, Teyzeye Anneler Günü Sözleri, Teyzem İçin Anneler Günü Mesajı, Teyzeye Duygusal Anneler Günü Mesajları, Teyzeye Güzel Anneler Günü Mesajı, Teyzeye Resimli Anneler Günü Mesajı

Anneler günün özel günlerin en güzelidir çünkü bizleri dünyaya getiren büyüten ve bu günlere ulaştıran haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz annelerimizin günüdür. Teyzeler de annelerden sonra gelen en değerli kişilerdir. Annemizin anneler gününü kutladıktan sonra, anne yarısı olan teyzelerimizin de anneler gününü kutlamak teyzemizi çok mutlu edecektir.

Teyzeye göndereceğiniz anneler günü mesajı kısa ve öz olabilir ya da uzun ve anılara dayalı olabilir. Eğer teyzeniz görsel seviyorsa teyzeye resimli anneler günü mesajı gönderebilirsiniz.

Teyzeye Anneler Günü Sözleri

Benim annemden sonra en değerlim canım teyzem anneler günün kutlu olsun.

Dünya güzeli bir teyze varmış çok uzaklarda yeni doğmuş bebeğiyle çok mutlu olmuş. Bu onun ilk anneler günüymüş. İlk anneler günün kutlu olsun teyzeciğim.

Sevgi dolu, her zaman çok sevilen canım teyzen neşen hiç eksik olmasın yüzün her zaman gülsün. Anneler günün kutlu olsun teyzem.

Reklamlar

Dünyanın en tatlı insanı olan teyzeciğim seni tüm kalbimle seviyorum. Anneler gününü kutlar ellerinden öperim.

Bazen benim için bir arkadaş oldun oturup dertlerimi dinledin. Bazen bir anne oldun bana nasihatler verdin. Senin sayende hayatı, yaşamayı öğrendim canım teyzem. Seni çok seviyor anneler gününü kutluyorum.

Benim biricik ve tek teyzem anneler günün kutlu olsun.

Annem olmadığı zaman sen bakardın bana. Emeğini hiçbir zaman ödeyemem canım teyzem şimdi sen de anne oldun. Anneler günün kutlu olsun teyzecik.

Sen benim annem gibisin, beni büyüten, benim dertlerimi, sırlarımı paylaştığım teyzeciğim seni çok seviyorum. Anneler gününü kutlar ellerinden öperim teyzeciğim.

Bugün dilediğin ve gönlünden geçirdiğin tüm güzellikler senin olsun. Benim en değerli en kıymetli teyzemin anneler günü kutlu olsun.

Rabbim evlatlarınla mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmeyi nasip etsin. Bugün dilediğin tüm güzellikler senin olsun. Canım teyzem anneler günün kutlu olsun.

Canım teyzem iyi ki varsın ve iyi ki benim teyzemsin. Anneler günün kutlu olsun teyzoş.

Reklamlar

Annemin yokluğunu hiç aratmayan her zaman bir anne şefkati ile evlatlarından bizi hiç ayırmayan fedakar teyzem seni çok seviyorum. Canım teyzemin anneler gününü canı gönülden kutluyorum.

Okul zamanı yanında kalırken beni evlatlarından hiç ayırmazdın. Çocuklarına ne alırsan bana da alır beni de onlar kadar çok severdin. Ne annemin hakkını ne de senin hakkını hiçbir zaman ödeyemem teyzem. İyi ki varsın canım teyzem.

Annemin vefatından sonra hayatımızdan hiç çıkmadın. Seninle birlikte hayatımız rengarenk oldu. Gökyüzümüz karanlıktan aydınlığa ulaştı. Anneler günün kutlu olsun teyzem.

Merhaba güzel prenses uzaklarda bir yerlerde bir yeğenin eyguzelsozler.com tarafından delice özlenmektesin. Anneler günün kutlu olsun.

Sana hitap ederken teyzem, annem hangisini söylesem hiç fark etmiyor. Çünkü sen benim yanımda annem kadar değerli, annem kadar özelsin. Anneler günün kutlu olsun teyzeciğim.

Bana anneni mi çok seviyorsun, teyzeni mi diye sorsalar.  İkisini de çok seviyorum derdim. Çünkü benim teyzem annem kadar değerlidir benim için. Anneler günün kutlu olsun teyzem.

Anneler günün kutlu olsun Teyzeciğim, sen varken annemin yokluğunu hissetmiyorum çok teşekkür ederim iyi ki varsın.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.