Ramazan Bayramı Sözleri

14.06.2018
Ramazan Bayramı Sözleri

Sayfa İçeriği: Ramazan Bayramı Sözleri, Ramazan Bayramı Mesajları, Şeker Bayramı Mesajları, Bayram Mesajları Kısa Ve Güzel, Güzel Bayram Sözleri, Arkadaşa Bayram Mesajları, Dosta Bayram Mesajları, Ramazan Bayramı Kutlama Sözleri

Ramazan Bayramı Sözleri

Şeker tadında bir bayram geçirmeniz dileğiyle Mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Dostlukların buluştuğu, mutlulukların paylaşıldığı, muhabbetlerin neşe ile çoğaldığı bir bayramınız olsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Vatanımız için, birlik ve beraberliğimiz için, kardeşlik için, uzaklardaki sevdiklerimize kavuşacak bir bayram olsun.

Bir ay boyunca oruç tutarak ibadet ettiğimiz Ramazan ayının en mutlu günü Ramazan Bayramına bizleri ulaştıran Yüce Mevla’ya hamdolsun. Tüm İslam aleminin bayramı kutlu olsun.

Bayramınız bayram olsun, yüreğinize mutluluk dolsun, ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir bayram olsun.

Ramazan ayının neşe ve bereketi ramazan bayramında sizleri bulsun, bayramınız muhabbetli, neşeli ve sevgiyle dolsun.

En kalbi duygularımla Ramazan Bayramınızı kutlar ailenizle birlikte huzur içinde bir bayram geçirmenizi temenni ederim.

Reklamlar

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun…

  Arkadaşa Bayram Mesajları

Bugün size hiçbir dert keder uğramasın, mutluluk, neşe, sevinç yanı başınızdan hiç ayrılmasın. Bayramınız şeker gibi tatlı bir bayram olsun.

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı kutlarım.

Bizleri bu güzel bayram gününe ulaştıran Rabbime şükürler olsun. Bu güzel günlerde tüm sevdiklerimin güzel dilekleri kabul olsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun. Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun…

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz…

Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. tüm Müslüman aleminin bayramı kutlu olsun.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

  Ramazan Bayramı Mesajları

Reklamlar

Ramazan Bayramı’nın milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum… Mutlu Bayramlar…

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed (s.a.v) komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

Rabbim bu bayramda derdi olan çare, borcu olana ödeme kolaylığı, sıkıntısı olan huzur ve refahlık versin. Gözleri yaşlı yol bekleyenlere kavuşmak, küskünlere barışmak, sevenlere kavuşmayı nasip etsin.

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Dargınlıkların son bulduğu bir bayram olması dileğiyle, Ramazan Bayramın mübarek olsun.

Mübarek Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar size ve sevdiklerinize hayırlı bayramlar dilerim.

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

  Arkadaşa Bayram Mesajları

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.