Ölen Babaya Özlem Sözleri

Ölen Babaya Özlem Sözleri

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Ölen Babaya Özlem Sözleri, Ölen Baba İçin Özlem Sözleri, Ölmüş Babaya Özlem Sözleri, Vefat Eden Babaya Özlem Sözleri, Ahirete Göçen Babaya Özlem Sözleri, Ölen Babama Özlem Sözleri, Ölen Babam İçin Güzel Sözler, Ölmüş Babaya Özlem Sözleri Resimli

Ölen Babaya Özlem Sözleri

Ölen Babaya Özlem Sözleri

Seni öyle çok özledim ki babacığım şuan yanımda olman için sahip olduğum her şeyi vermeye hazırım.

Baba demeyi o kadar çok özledim ki; baba diye avazımın çıktığı kadar bağırıp sonrada hıçkıra hıçkıra ağlamak geliyor içimden.

Sen benim tek babamsın ve her zamanda öyle kalacaksın, sen benim elimden tutup yürütenim, sen benim hayatı öğretenimdin öyle de kalacaksın. Seni çok özledim babacığım.

Bir babalar günü daha sensiz geçiyor. Kimseye anlatamam sensizliğimi, sana olan özlemimi çünkü babasız olmayan biri asla anlayamaz beni. Senin kıymetini seni kaybedince daha çok anladım. Rabbim mekanını cennet etsin babacığım.

Cennet mekânın olsun, Peygamberimiz (SAV)  komşun, cennet ehli yoldaşın, dualarım seninle olsun. Canım babacığım.

Reklamlar

Babanız iyi de olsa, kötü de olsa ona sahip çıkın ve onu çok sevin çünkü babasız olmak çok zor.

Hiçbir dil senin özlemini anlatacak kadar güçlü değil. Hiçbir yürek bu acıyı kaldırabilecek kadar güçlü değil. Babalar gününü sensiz kutluyoruz bir kez daha baba.

  Vefat Eden Babaya Duygusal Sözler

Sen hiç baba diye avazın çıktığı kadar sessizce bağırdın mı hiç?

Derdimi, neşemi, hüznümü paylaşabildiğim tek insandın. Söyle baba ben şimdi kime gidip derdimi anlatayım kim beni senin gibi bıkmadan usanmadan dinler, kim beni seni gibi anlayabilir ki, sen benim bu hayattaki arkadaşım, sırdaşım, yoldaşım her şeyimdin.

Aramızdan ayrıldıktan sonra yıllar geçti ama hala seni çok özlüyorum dün gibi aklımda aramızdan gidişin.

Bugün hayatımdaki her şeyde senin imzan var canım babam. Allah mekânını cennet eylesin.

Seni özlediğim her anımda Yüce Mevla’ya el açıp sana dua ediyorum babacığım. Rabbim mezarını nurla doldursun, mekanın cennet olsun.

Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir babalar günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim.

Seni özleyince hep yanına geliyorum, mezarındaki çiçekleri suluyorum olanları sana anlatıyorum. Bir baba diyen birini gördüğüm zaman gözlerim doluyor seni özlüyorum bende baba diye bağırmak istiyorum. Seni çok özledim canım babam.

Reklamlar

Rabbim biz evlatları olarak babamdan razıydık, sende ondan razı ol.

Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim, son bir kez yüzünü görseydim, karlı dağım aslan babam.

Yanımızdan ayrılalı yıllar oldu ama evimizdeki varlığın hiç eksilmedi çünkü hep kalbimdesin canım babam.

Babanın yokluğu eksi kırk derecedeki soğuk hava kadar soğukmuş. İnsanın babası ölünce hiçbir şey içini ısıtmaya yetmiyor.

  Ölen Babaya Güzel Sözler

Mezarında nur içinde yat, mekanın cennet olsun, komşun Peygamber efendimiz olsun. Dualarımız her zaman seninle canım babam Ruhun şad olsun.

Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım babam.

Sizin hiç babanız öldü mü? Benim bir kere öldü, kör oldum. Yıkadılar, aldılar, götürdüler. Babamdan ummazdım bunu kör oldum. (Cemal Süreya)

Benim koca çınarım, benim merhamet yürekli babam mekanın cennet olsun.

Seni çok özledim babam diye haykırmak istedim ama yapamadım, özlemimi içime atıp gözyaşlarımla gizledim canım babam.

Yüzün hep gözümün önünde canım babam. Senin yerin hep kalbimde olacak. Babalar günün kutlu olsun bir kez daha.

Reklamlar

Canım babam seni hep özlüyorum, sensiz hayatın ne tadı var ne tuzu.

Sen buralardan göçtün gittin ama sen her zaman benim yüreğimde yaşayacaksın. Her bayramda, her babalar gününde, her özel günde senin yanında olacağım canım babam. Ben seni çok sevdim Rabbimde seni çok sevsin senden razı olsun. Yattığın yer nur, mekanın cennet olsun güzel babam.

Bak baba bende senin gibi baba oldum. Bende evlatlarımı senin gibi yetiştireceğim. Onlara dedeniz böyle yapıyordu diyeceğim.

Benim babam dünyalara sığmayacak kadar büyük yürekli, iyi kalpli, merhametli bir adamdı. Benim babam her zaman kalbimde yaşayacak.

  Vefat Eden Babaya Duygusal Sözler

Baba yanında olmasa da kendini güvende hissettiğin bir sığınakmış, baban olmayınca insan hayattan korkarmış. Canım babam nur içinde yat.

Belki bazılarına göre babalar annelere göre daha soğuk görünürler ama babaların yüreği merhametli, sıcacık insanlardır onlar. Tüm ölmüş babalara Yüce Mevlam mağfiret etsin.

Sen bedenen aramızdan göçtün gittin ama ruhun hep kalbimde olacak güzel babam. Seni ölene kadar unutmayacağım.

Ben şunu biliyorum ki sen bizim söylediklerimiz duyuyorsun, sana dünyada doyamadım babam. Seni üzdüm, kırdım beni affet babam.

Sen aramızdan ayrılalı yıllar oldu ama ben hala alışmadım senin yokluğuna, sanki kapı çaldığında sen gelecekmişsin gibi, bir telefon çaldığında sen arıyormuşsun gibi seni hiç unutmadım Canım Babam.

Bu gün bir kez daha yetimliğime ağladım canım babam. Yokluğun kor gibi yaktı içimi. Sahipsizliğim indi sanki tokat gibi yüzüme sensizlik yetimlik ne zormuş babam.

Hep söylerdin babam okşayıp saçını seni sevmeye doymadan, senin mutluluğunu görmeden, göçüp gidersem bu dünyadan, dua et, mezarımın başucuna gel yeter derdin canım. Babam ben her gün geliyorum senin yanına babam. hayatımızdan oldu mu be babam, beni bu dünyada kimsesiz bıraktın gittin benim güzel babam. Mekanın cennet olsun nur içinde yat inşallah.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.