Özlem Sözleri

14.01.2019
Özlem Sözleri

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Özlem Sözleri, Özlem Sözleri Sevgiliye, Özlem Sözleri Dosta, Özlem Sözleri Aileye, Özlem Sözleri Arkadaşa, Özlem Özlem Sözleri, Duygusal Özlem Sözleri, Sevgiliye Özlem Sözleri Uzun, Özlem Sözleri Resimli, Özlem Sözleri Tumblr

Özlem Sözleri

Hani bazen seçim yapmak zorunda kalırsın birini seçer birinden vazgeçersin işte sevdiğim sen hiç vazgeçemediğimsin. Seni çok seviyorum seni çok özledim.

Hasret kaldım gülüşüne, hasret kaldım aşkım deyişine.

Seni seninle birlikte doya doya yaşamak varken, seni sensiz yaşamak ve senin özleminle yanmak düştü benim kaderime.

Gel sevgilim gel de bitsin artık bu hasret, gözlerinle sev beni sadece yüreğin dokunsun yüreğime, hadi gel gel de bir son ver bu hasretime.

Bu akşam hayalin canlandı gözlerimde, ışık oluyorsun bana karanlık gecelerimde, yıllanmış şarap gibi yanıyorsun içimde, bu akşam seni ölesiye özledim.

Bir bulut gibidir benim kalbim başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi dokun saçlarına mutlaka ıslaktır.

Reklamlar

Dostluk sadece her zaman görüşerek olmaz, dostluk yıllarca görmesen de bir sesini duyduğun zaman içine bir ferahlık verendir.

Bir sevdiğim var hiç aklımdan çıkaramadığım, bir gülüm var hiç dalından koparamadığım, bir hayalim var hep kuramadığım, bir sen varsın Bitanem özleyipte ulaşamadığım.

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda kimi yanımdasın kimi rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma.

Hasretinden yüreğim ağlar oldu, her gece gözlerim seni aradı, şimdi senin gülen gözlerine bakarak yaşamak varken seni hayal ederek yaşamak kaldı.

Sizi çok özledim canım ailem hasretiniz kor oldu bağrımda yakar durur, gözlerim her sizleri arar.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi de sensiz olmaz; Unutma sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir.

Ilık bir rüzgar esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim, ‘özlenen her yere’ dedi Aklıma sen geldin çünkü özlenen sendin.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi yanımdasın kimi rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma.

Reklamlar

Canım arkadaşım seninle geçirdiğimiz o güzel günler hiç aklımdan çıkmıyor. Döneceğin günü özlemle bekliyorum. Seni çok özledim.

Seni düşünmeden aldığım solukları saymıyorum nefesten, seni içine sığdıramadığım damlaları saymıyorum gözyaşından, saymıyorum tebessümden sensiz kahkahalarımı.

Hiç aklımdan çıkmıyorsun, sabah uyanınca seni düşünüyorum, gün boyu senin hayalinle yaşıyorum, geceyi seni yeni düşünerek kapatıyorum, seni çok özlüyorum, seni çok seviyorum.

Bu gece gözlerinde ayın doğmasını bekle, yıldızlara dokunmaya çalış dokunamadığın için üzülme onları seyretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.

Seni görmek istiyor gözlerim, sıcak ellerini tutmak istiyor ellerim, sevginle dolup taşmak istiyor kalbim.

Parmak kaleme hasret kalem kâğıda hasret kâğıt kelâma hasret kelâm ilhama hasret âşık sazına hasret sazı sözüne hasret yarın umuda hasret umut düşüne hasret.

Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin sen var ya sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin.

Benden çok uzakta olsan da sana sarılıp dokunamasam da sana sesimi duyuramasam da kalbimizin bir olduğunu ve senin de beni ben kadar özlediğini biliyorum.

Şimdi uzaktasın benimle değil, ben ise yalnızım seninle değil, adın kalbimde dilimde değil, seni çok özledim elimde değil.

Reklamlar

Hasretinden oldum yüreğim yanar, bir avuç gökyüzünü etraf karanlık başımda dolanır zalim ayrılık bir seni özledim bir memleketi!

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, bir tatlı sevda gülüşü özledi gözlerim. Ve sen hangi âlemde hangi düşlerde isen gel, çünkü seni ve gülüşünü çok özledim.

Sen hasretimsin, kaderimsin, yaşayamadığım günlerim sevgisine doyamadığım aksam gözlü yârimsin. Seni çok seviyorum askerim.

Akşam olunca hüzünle dolarım, ateşini bağrımda yakarım, özlemle gül gibi solarım, gülün ömrüyle değil sevdasıyla yaşarım.

Yedi iklim yedi devlet dolaştım yer üstünde yer altında çalıştım her cefaya her eleme alıştım alışılmaz, dayanılmaz bu hasret.

Çok uzaktan sevince insan, anlarmış harflerin değerini. Hasretin, yokluğun ve aşkın kıymetini.

Ne kadar uzakta olursa ol sevdan o kadar yakındır bana sevgili. Hasret bölsede uykularımı, gecelerimi, hiçbir şey bitiremez sana olan sevgimi.

Bir isim var unutamadığım. Bir çiçek var koparamadığım. Bir hayal eyguzelsozler.com var kuramadığım. Bir de sen varsın özleyip de ulaşamadığım.

Bizde fakirdik sevdik, vuslatı sel sevdayı yel aldı. Hasret bize kaldı.

Ben nefes alamıyorum sensiz, hayat bana tat vermez oldu. Artık bitsin bu hasret gel ey gönlümün sultanı.

Sen bilir misin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere, bir de o beklenenler vazgeçilmezlerdense.

Hasretle baktıkça sana, kanlı yaşlar dökülür gözlerimden. Kirpik oklarını gördükçe, delinir bağrım ta derinden.

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama benim için dünyalar kadar önemlisin. Seni çok özledim Her şeyim.

Hasret denilen şey acıdaki lezzetin ta kendisi olsa gerek, yoksa ayrılık neden aşkı çoğaltsındı ki.

Seni yıldızlara benzetiyorum. Onlar kadar pırıl pırıl ve yine onlar kadar ışıl ışılsın. Ama aranızda tek bir fark var, onlar bin tane sen bir tanesin.

Hasret koparıp atıyor bitmez bu kara geceler hasret dolanıp duruyor bitmez bu keder.

Yalnızlık çok güzeldir ama şu sensizlik yok mu, gel canımı al diyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.