Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları

Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları, Ölen Anneye Anneler Günü Mesajı, Ayrı Olan Anneye Anneler Günü Mesajı, Vefat Eden Anneye Anneler Günü Mesajı, Ölen Anneye Anneler Günü Sözleri, Ölmüş Anneye Anneler Günü Mesajları,Ölmüş Anneye Anneler Günü Mesajı Resimli

Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları

Sen gidince her şeyim tam olsa ne yazar, sen olmadıktan sonra dünya mutluluktan yağmur olup yağsa neye yarar. Sen benim mutluluğum, güneşim, her şeyimdin. Seni çok özledim anneciğim. Anneler günün kutlu olsun

Her anneler gününde gelip senin mezarının başında olacağım, seni her zaman sevecek her zaman gözlerim yaşlı anacağım. Anneler günün kutlu olsun anacığım.

Sana sarılıp doya doya kokunu içime çekmeden, o güzel ellerini öpmeden bir anneler günün daha geçiyor. Güzel annemin anneler günü kutlu olsun.

Canım annemin anneler günü kutlu olsun kabri nur dolsun, mekanı cennet olsun.

Sorma be annem sensiz dünyanın ne tadı var ne tuzu, öyle anlamsızca yaşıyorum işte. Seni çok özledim anneler günün kutlu anneciğim.

Sen gittin ya annem işte benim her gün sol yanım acıyor, her anneler gününde gözlerim seni rıyor. Bak bu anneler günü de sensiz geçiyor.

Reklamlar

Anneciğim diye seslenmeyi o kadar çok özledim ki, ne olur annem rüyalarıma sana doya sarılayım, nur yüzüne bakayım. Anneler günün kutlu olsun annem.

Bugün anneler günü herkes annesine hediye alır boynuna sarılır bende senin toprağına sarılıyorum annem seni çok özledim. Anneler günün kutlu olsun.

Her şeyi kaybetmeyi göze alırdım yeter ki sen yanımda olsaydın, şimdi sensiz hayat bomboş ve anlamsız anneciğim. Seni çok özledim anneler günün kutlu olsun.

Her anneler gününde yüreğim burkulur, her anneler günümde gözlerim uzaklara dalar annemi arar. Annemsiz geçen kaç anneler günü hiç saymadım. Seni çok özledim annem.

Şefkatli bakışlarını, yavrum deyip sarılışlarını, gözlerindeki ışıltılı bakışları özledim. Canım anam anneler günün kutlu olsun.

Allah’ım seni Peygamber Efendimize komşusu yapsın, kabrin rahat ve nurlu olsun melek annem.

Sen gittikten sonra her şey çok farklı oldu anneciğim, herkes kendi halinde birbirini arayıp sormaz oldu. Sen olsaydın başımızda bizleri çekip toplardın etrafına, yavrularım der basardın bağrına. Biliyorum sen beni duyuyorsun buralarda bir yerdesin beni görüyorsun gelip sana anlatıyorum dertlerimi. Mekanın cennet olsun anneciğim.

Sensiz kaçıncı geçen anneler günü bu hiç saymadım, ben zaten sensiz hiç mutlu olmadım. Sen benim mutluluğum neşem, yaşam kaynağımdın. Seni özledim annem.

Reklamlar

Anneler günün kutlu olsun canım annem, bu gece rüyalarıma gel ve bana sımsıkı sarıl seni çok özledim.

Ne zaman anne kelimesini duysam bir köşede oturup ağlayasım geliyor, gözlerim her yerde annemi arıyor.

Benim için bir gün değil her gün anneler günü ve hediyem de dualarımdır.

Olmazdı hiç kederim, olmazdı hiç tasam, şaşırıp kalmazdım sen yaşasan. Seni çok özlüyorum anneciğim.

Biliyor musun anne her şeye alıştım, sadece senin yokluğuna alışamadım. Keşke sen hiç ölmeseydin hep yanımda dursaydın.

Çok özlediğim halde sarılamadığım insanlar var mesela annem, eğer sizin anneniz ölmediyse bilemezsiniz bu duyguyu.

Yorgunum kırgınım ve seni özlediğimde ben hep böyleyim canım annem, yine bir anneler günü sensizim, kimsesizim.

Seni çok özledim annem. Kabrin nur dolsun mekânın cennet olsun. Anneler günün de kutlu olsun.

Varsın sen olmayınca güneş doğmasın, varsın mevsimler gelmesin, varsın bu geçici dünya dönmesin, ben seni özledim anneciğim.

Ben dünyada cehennemi yaşadım annem sen gittikten sonra. Sensiz yaşamak çok ağır geldi bana be güzel annem. Anneler günün kutlu olsun.

Ne zaman nerede olursa olsun anne kelimesini duyduğum zaman gözlerim doluyor sen aklıma geliyorsun güzel annem. Anneler günün kutlu olsun güzel annem.

Reklamlar

Güneşin her doğuşunda, ben biraz daha batıyorum. Bu hayatı anlamsız, sensiz yaşıyorum, sensizliğe alışamadan, anlamsızca yaşıyorum.

Ben sensiz soğuk gecelerde üşüyorum anne, kimse senin gibi gelip üstümü örtmüyor. Ben soğuk gecelerde senin sıcacık sevgini özlüyorum annem.

Sen bizleri bırakıp gitmeseydin de, varsın aramızda çok mesafeler olsaydı. Ben sadece senin sesini duysam, o güzel dualarını alsaydım canım annem.

Annem canım sıkıldı mı mezarının başına geliyorum içimi sana döküyorum. Beni senden başka kimse anlamıyor. Annem seni çok özledim. Kabrin nur mekânın cennet olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.