Eş İçin Güzel Sözler

28.11.2022
Eş İçin Güzel Sözler

Bu yazımızın içeriğinde sizler için hazırladığımız eş için en güzel sözler, eşim için güzel sözler ve erkek eşime güzel sözleri okuyabilirsiniz.

Eş İçin Güzel Sözler Kısa

* Adın eksik olmasın yanı başımdan.

* Seni bana yazan Rabbime şükürler olsun.

* Hayatımdaki her şey bana seni anlatıyor.

* Gözüne kurban olduğum sen benim nefesimsin.

* Mutlu olmak kimin umurunda, sen yanımda ol yeter.

* Huzurun kokusu senin kapısını açtığın evde saklı.

* Dünyada en mutlu şey ikimizin birlikte attığı imzadır.

* Kalbimi sana vermekle hayattaki en güzel eylemi yaptım.

* Evimin huzuru, gönlümün nuru canım eşim seni çok seviyorum.

* Eğer sevmek bir renkse canım eşim; sen benim gökkuşağımsın.

* Gülüşünde huzur bulduğum insan. Varlığın verilmiş en büyük ödül.

Reklamlar

* Biricik eşim, benim en yakın hayat arkadaşım! Seni çok seviyorum.

* Ötesi, berisi yok seni çok seviyorum ve ölene kadarda çok seveceğim.

* Hayatımın anlamı, bundan sonraki seveceğim kız, ikimizin kızı olacak.

* Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman.

* Benim için yaşam sensin, mutluluk sensin, ömrümdeki en hayırlı olay da sensin.

* Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dileğim değil, Şafak sökerken ettiğim duamsın.

* Hayatının nerden başlamasını isterdin deseler, seninle tanıştığım günü söylerdim.

* Ben senden önce de nefes alıyordum. Ama ne bileyim bir yarımmış sanki, yetersizmiş…

* Senin tarafından sevilmek sadece mutluluk değil aynı zamanda muhteşem bir hediyedir.

* Sen benim solmayan çiçeğim, batmayan güneşim, bitmeyen sevincim, silinmeyen yazımsın.

* Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının asla anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır.

* Benim için yaşamda sensin, mutlulukta sensin, benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin.

* Mutlu olsak da seninle, mutsuz olsak da seninle, her daim ömür boyu hayatta seninle birlikte.

* Ki ben bu dünya üzerinde bu kadar, böylesine yalnızca seni sevdim. Canım aşkım. Biricik eşim.

Reklamlar

* Mevsimler değişir, yıllar geçer gider ama ben seni nasıl sevdiysem hep öyle kalacağım bitanem.

* İçim o kadar senle doldu ki. İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

* Canım aşkım. Sana olan sevgim o kadar bereketli ki, ne kadar çok seversem, o kadar çok artıyor.

* Her akşam eve geldiğimde kapıyı senin açmanla beraber onca yorgunluk ve hüzün birden kayboluyor.

* Senin varlığın neredeyse benim için de huzur orada. Hayat ”sen” olunca anlam kazanıyor sevdiğim.

* Güne seninle gözlerimi açtıktan sonra, nerde uyandığımızın nerde uyuduğumuzun bir önemi kalmıyor.

* Fırtınalarda, alaboralarda sığınağımsın. Çünkü biliyorum ki sen, yolun ortasında elimi bırakmazsın.

* Sonra seni gördüm ve dedim ki, bu adamdan baba olur, öyle ki ölsen gitsen senin yerine anne de olur.

  Kocaya Güzel Sözler

* Kuyruklu yıldızları bilir misin? Yetmiş senede bir kez görülürlermiş onlar. İşte ben yıldızımı sende buldum.

* Sana bakarken coşuyor gönlüm. Bana her baktığında yüreğime akıyor aşk. Kaç kişi sahip olur ki böyle bir şansa?

* Geçmişe bakıyorum da, senden önce sadece nefes almışım ben. Oysa yaşamanın ne demek olduğunu, seninle anladım.

Reklamlar

* Sen ruhuma cemre diye damladıktan sonra. Ben bu bedeni neyleyim. Aşk da Sen, hasret te Sen, Ben de Sen. Mevlana

* Çoçuklarımın annesi! tanıdığım en güzel kadın! Kalbi sevgi ile dolup taşan merhametli eşim. Seni daima seveceğim.

* Günaydın aşkım. Her güne seninle uyanmaktan daha büyük bir hediye asla olamazdı. İyi ki seninle evliyim bir tanem.

Eşim İçin Güzel Sözler

* Gülüyorum bazen kendi kendime, tuhaf tuhaf bakıyorlar bana. Nereden bilecekler ki senin gibi bir eşe sahip olduğumu?

* Senin sevgini tattıktan sonra başka sevgiyi neyleyim, ben sensiz bu dünyada yaşayacaksam, istemem kalsın hemen öleyim.

* Benim en güvenli limanın sensin her fırtınada, her alabora da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin.

* Seni gördüğüm zaman hayatın tüm stresini sıkıntısını unutuyorum içime bir huzur mutluluk doluyor. Seni çok özledim Aşkım.

* Güneş her sabah doğuyor, her akşam batıyor tekrar tekrar. Oysa sen, benim kalbime doğduğundan beri batmadın, batmayacaksın.

* Aynı anda dört mevsimi yaşamak gibi seninle olmak, hem içimi ısıtıyorsun, hem de seni kaybedecek olma ihtimali üşütüyor beni.

* Sevmek ve sevilmek seninle güzel bir tanem! Sen ki ömrüme ömür katan, aldığım her nefes kadar önemlisin. İyi ki benim eşimsin.

* Parkta salıncak sırası bekleyen çocuk gibi bekledim seni. Biraz heyecan, biraz da salıncağı başkası kapacak korkusu işte. Cemal Süreya

* Sonra sen çıktın geldin. Tüm kara bulutlar yok oldu gelişinle güneşi getirdin. Baharı kattın ömrüme. İyi ki geldin! Ömrüme, yoluma, evime.

* Ne kadar taş kalpli de olsam, senin bir gülüşünle pamuk yürekli olurum, sen üzülüp gözlerinde bir damla yaş süzülse bile yanar kahrolurum.

Uzaktaki Eşe Güzel Sözler

* Gözlerimi gözlerine hapsetmeyi yüreğimdeki buzları alevinde eritmeyi seni bir ömür boyu sevmeyi istiyorum bir tanem seni senden istiyorum.

* Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

* Öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini. Öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi.

  Kocaya Güzel Sözler

* Yüreğimin taa derinliklerine sakladım seni. Kilitledim kapıları aşk anahtarıyla. Hem de öyle bir sürgü çektim ki, kimsenin gücü yetmez açmaya.

* Sadece ten uyumu değil ki seninle aramızdaki. Sen benim ruhuma, kalbime dokunuyorsun. Hem de öyle bir dokunuş ki bu, hiç geçmeyecek bir iz bırakan.

* Hayatımın en güzel kadını, çocuğumun annesi… Çocuğumuz güzelliğini senden almış benim bir tanem, ikinize de bakmaya kıyamıyorum. Sen benim canımsın…

* Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

* Benim güzel meleğim seni ne kadar özlediğimi bilemezsin, sensiz geçen günler sanki çölde susuz geçen günler kadar yakıcı ve kavurucu, seni çok seviyorum.

* Seni asil insanların basit sevgileriyle değil basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

* Sevgi en güzel güllerin yaprakları arasında saklanırmış ve o gül sevdiğine uzaktan aşkla bakarmış. Aynı benim seni sevdiğim ve sana baktığım gibi Bitanem.

* Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

* Ay yıldıza mutluluk fısıldarken. Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

* Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak.

* Dünyanın en temiz kalpli, en iyi insanının eşi olmaktan çok mutluyum aşkım. Beni mutlu ettiğin gibi, bana bu mutluluğu yaşattığın için ayrıca teşekkür ederim.

* Ben seninle evlendiği günden beri hep mutlu oldum. Bir defa pişman oldum, o da seninle evlenmek için bu kadar geç kaldığım için. İyi ki varsın canım sevdiğim.

Eş İçin Güzel Sözler Tumblr

* Aşk dediğin nedir ki tenden bedenden sıyrık çocukların içinde yaşadığı bir çığlık aşk dediğin nedir ki histen nefesten varlık umutsuzluk içinde karanlığa son ıslık.

* Yalvarsam rüzgâra kokunu getirir mi bana, anlatsam aşkımı kuşlara anlatırlar mı sana, yalvarsam Allaha kavuşturur mu seni bana, özledim seni desem inanır mısın bana.

* İnsan en çok sevdiğine kırılır, sen de bana çok kırıldın bir tanem. Gözlerini benden uzak tuttuğun her saniye aklımı başıma getirdi. Beni sensizliğe hapsetme, ne olur!

* Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

  Kocaya Güzel Sözler

* Sen yol aldığım gemi demir attığım son liman yapraklarımı titreten son sevdamsın sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın.

* Benim dünyamda sadece tek bir kadına yer olur sanmıştım ama kızımı gördükten sonra iki kadın için de seve seve yer açabileceğimi anladım. Seni çok seviyorum canım karıcığım…

* Sanma ki senden uzaktayım, ben senden ne kadar eyguzelsozler.com uzağa gidebilirim ki, ben seni düşünmeden ne kadar yaşayabilirim ki. Seni sevmek kadar seni özlemekte çok güzel Canım sevdiğim.

* Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, korkuyorum hayatım çünkü beni sevdiğini de söylüyorsun.

* Dünyalara sahip olmak için çok zengin olmaya gerek yok. Senin gibi bir eşe sahip olmak yeter. Dünyayı dolaşmak için de gezgin olmaya gerek yok. Sen yedi iklimi yaşatıyorsun bana.

* İçim o kadar çok seninle dolu ki, insanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkuyorum. Bir tanem, güzel karım seninle dünyanın en mutlu insanıyım ben. İyi ki hayatımdasın…

* Sen bu hayatın bana verdiğin en güzel hediyesin canım eşim. Seni her an çok seviyorum. Keşke seninle henüz tanışmamış olsaydım, seni ilk gördüğüm günü yeniden ve defalarca yaşamayı ne çok isterdim.

* İnsanın eşi en güvenli limanı olmalı, her fırtınada, her alaborada en güvenli yeri olmalı. Sen benim en güvendiğim, en huzurlu yerim, canımdan çok sevdiğimsin. İyi ki evlenmişim dememin sebebi, aşkımsın.

* Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Bizi sevmediği için bir kadına kızmak, sacımızın rengi kızılken neden siyah sarı olmadığımız için kaderimize kızmak kadar aptalca bir şeydir.

* Senin olmadığın bir dünyayı istemiyorum ben gözlerimi seninle açmak seninle kapatmak istiyorum en güzel sözlerimi senin için söyleyeyim, senin kollarında son nefesimi vereyim. Senin gözlerine bakarak sonsuz olayım.

* Dipsiz bir deniz gibi seni sevmek. Dalgalar alıp götürüyor beni, kıyıdan çok uzaktayım. Ama ne gariptir ki, hiç üşümüyorum ve boğulmuyorum bu denizde. Bilakis, içimi açıyor benim, öylesine ferah, öylesine huzur verici.

* Tek dileğim, kendini benim gözlerimden görebilmen. Ancak o zaman benim için ne kadar önemli olduğunu ve seni ne kadar sevdiğimi anlayabilirsin. Sen benim her şeyimsin ve hep öyle kalacaksın canım eşim seni çok seviyorum.

* Sen dünüm olduğun gibi bugünüm, bugünüm olduğun gibi de yarınım olarak kalacaksın. Ben bilmekteyim ki, Allah’ın izniyle sonsuzum olacaksın. Sonsuzluğa birlikte yürüdüğüm yol arkadaşım, canım aşkım, biricik eşim iyi ki varsın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.