Eşe Sözlenecek Güzel Sözler

16.09.2021
Eşe Sözlenecek Güzel Sözler

Eşe Sözlenecek Güzel Sözler, Eşe Söylenecek Orijinal Sözler, Eşe Söylenecek Yeni Güzel Sözler, Eşe Söylenen En Güzel Sözler, Eşe Söylenecek Anlamlı Sözler, Eşe Söylenecek Sözler Tumblr

Eşe Söylenecek En Güzel Sözler

Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen!

Başımın tacı Allah gözüne yaş değdirmesin.

Gözüne kurban olduğum sen benim nefesimsin.

İnan gözümde hiç değerin yok, ne varsa kalbimde.

Bizimkisi bir aşk hikayesi değil, bir aşk destanıdır.

Canım eşim sen benim her şeyimsin seni çok seviyorum.

Hayat keşke sonsuz olsaydı ve her gün söyleseydim sana…

Ötesi, berisi yok seni çok seviyorum ve ölene kadarda çok seveceğim.

Hayatımın anlamı, bundan sonraki seveceğim kız, ikimizin kızı olacak.

Allah’ıma ne kadar şükretsem azdır bana senin gibi bir eş nasip ettiği için.

İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.

Reklamlar

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Mevsimler değişir, yıllar geçer gider ama ben seni nasıl sevdiysem hep öyle kalacağım bitanem.

Sen benim oldun ya, dünyalar kimin olursa olsun umurumda değil seni çok seviyorum evimin neşesi.

Biliyorum sevap ama benden başka kimse bakmasın yüzüne, seninle tek giden ben olmalıyım cennete…

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben.

Sen önce gözüme girdin, sonra kalbime girdin, artık sen benim hayatımdaki mutluluk kaynağı eşimdin.

Kişi sevdiğini Allah’a emanet ederse onu bir daha görmeden ölmezmiş. Öyleyse Allah’a emanet ol sevdiğim.

Yaptığım şakanın ardından gözlerimin içine bakıp ”aşk olsun” dediğinde, ”Keşke” demek için can atıyorum.

Eş dediğin senin gibi olmalı, gözlerime bakınca kalbim mutluluk dolmalı, yanında olunca dünyalar senin olmalı.

Ne kadar acıdır insanın teselliyi içkide sigarada araması. Çok mu zor elini semaya kaldırıp Rabbine yalvarması.

Sen benim eksik kalanımsın sen benim en güzel yanımsın sen benim son nefesime kadar seveceğim hayat arkadaşımsın.

Eşler denizin sahile vuran dalgaları gibi olmalıdır. Tüm olumsuzlukları sıra sıra gelen dalgalar gibi yok etmelidirler.

Sen bana bir eş, bir hayat arkadaşı oldun. Sen benim hayatıma anlam katanım oldun. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı.

Reklamlar

Kader olsam yazılsam alnına. Yar olsam kazınsam aklına ve “dua” olsam, dökülsem dilinden. Sen “amin” desen, o an kabul olsam.

Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin?

Kim demiş haram nedir bilmez Hayyam. Ben haramı helale karıştırmam, seninle içilen şarap helaldir sensiz içilen su bile haram…

Hadi gel tut ellerimi. Benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Seni sevmek yaşamak gibi, seni sevmek nefes almak gibi, seninle olmak dünyanın en güzel yerinde yaşamak gibi. Seni çok seviyorum.

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan senin üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, inan uğrunda ölmeye değer be gülüm.

Reklamlar

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

Gözlerimi gözlerine hapsetmeyi yüreğimdeki buzları alevinde eritmeyi seni bir ömür boyu sevmeyi istiyorum bir tanem seni senden istiyorum.

Öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini. Öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin.

Sen benim türkülerimsin yazılmamış şiirlerim gibi, sen beni şarkılarımsın melodisi duyulmamış gibi, sen benim ilahımsın kalbimin tek sahibi…

Muhakkak ki kadın, dini, malı ve güzelliği için nikahlanır. Sen dindar olanı seç ki, elin bereket bulsun. –  (Hadis-i Şerif, Tirmizî, Nikâh)

Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Gel birbirimize hayat olalım. Sen senin canına can, damarına kan, ben hayatına anlam olmak için varım.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin eyguzelsozler.com özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

Allah’ım sana ne kadar şükürler etsem azdır. Sen bana böyle mükemmel bir eş verdiğin için, beni böyle mutlu ettiğin için binlerce şükürler olsun.

Sabır kalmadı içimde, dertler yaş oldu gözümde, bu hasretlik denizinde boğulmadan gel, sensiz isyan ettim her an dünyam kahır dünyam zindan olmadan gel!

Sevgi en güzel güllerin yaprakları arasında saklanırmış ve o gül sevdiğine uzaktan aşkla bakarmış. Aynı benim seni sevdiğim ve sana baktığım gibi Bitanem.

Her gencin en büyük hayalidir hem iyi, hem güzel birisiyle evlenmek. Benim hayalimde ise sadece beni çok seven canım eşim vardı. Seni çok seviyorum canım.

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Ecele sözlü ölüme nikahlıyız, tesadüften doğduk yaşamak zorundayız, değil midir hepimizin sonu bir avuç toprak, korkumuz ölümden değil dostlar tarafından unutulmak.

Sen yol aldığım gemi demir attığım son liman yapraklarımı titreten son sevdamsın sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın.

Benim dünyamda sadece tek bir kadına yer olur sanmıştım ama kızımı gördükten sonra iki kadın için de seve seve yer açabileceğimi anladım. Seni çok seviyorum canım karıcığım…

Sanma ki senden uzaktayım, ben senden ne kadar uzağa gidebilirim ki, ben seni düşünmeden ne kadar yaşayabilirim ki. Seni sevmek kadar seni özlemekte çok güzel Canım sevdiğim.

Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen yanıma gel. Yanıma gel ki; sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık. Bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık. Bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası hiç olmaz artık.

İçim o kadar çok seninle dolu ki, insanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkuyorum. Bir tanem, güzel karım seninle dünyanın en mutlu insanıyım ben. İyi ki hayatımdasın…

Damarımdaki kan oldun akarsın kalbime, bir bakışınla cenneti gördüm o yıldız gözlerinde, şimdi seninle yaşadığımı fark ediyorum, benim hayatımın anlamı sen oldun bunu çok iyi biliyorum.

Sen benim her şeyim olana kadar, anladım ki benim hiçbir şeyim yokmuş. Seni tanıyınca, eşim olunca hayatımdaki tüm hüzün bulutları kaybolup gitti. Mutluluk rüzgarları estirdin benim dünyama.

Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının aslı anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır. Sen biliyorsun o gülümsemeyi bir tanem. Seninle güneş doğuyor adeta yüzümde. Yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Sevgi rüzgâr ile dağılan tohumların, düştüğü yerde açtığı çiçektir. Öyle kıymetli, öyle tesadüfi ve öyle kadere bağlı… Beni ise senin yanına savurdu bu ani rüzgâr. Seni çıkardı karşıma da güzelleşti dünyam.

Aşk şiirdir okunur, yüreklere dokunur, kalbin içine konur, aşk sevgi çiçeğidir. Sevgi aşkın dilidir, sevenin yüreğidir, aşk sevgiye köledir, aşk sevgi ölçeğidir. Seven noktayı koymaz, virgülle de ayırmaz, paragrafı taşırmaz, aşk yüreğin gülüdür.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.